Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ο Bάιος Τσούτσικας διευθυντής στον ΣΠΟΡ FM
![949f1560d86ecb7d5e17ba2427209001 XL fe9c0828](/wp-content/themes/yootheme/cache/fe/949f1560d86ecb7d5e17ba2427209001_XL-fe9c0828.jpeg)
Ο Bάιος Τσούτσικας αναλαμβάνει τη διεύθυνση του ΣΠΟΡ FM 94,6, του κορυφαίου αθλητικού ραδιοφώνου της χώρας. Ο Bάιος ανήκει στην οικογένεια του ΣΠΟΡ FM 94,6 από το 1997. Από τη νέα του θέση θα συνεχίσει να συμβάλλει στην ανάπτυξη του σταθμού. Η διοίκηση του ομίλου ΣΚΑΪ του ευχήθηκε «καλή επιτυχία» στα νέα του καθήκοντα. Ο Τσούτσικας ήταν… υπηρεσιακά στη θέση μετά το τέλος της συνεργασίας…
Ο Bάιος Τσούτσικας αναλαμβάνει τη διεύθυνση του ΣΠΟΡ FM 94,6, του κορυφαίου αθλητικού ραδιοφώνου της χώρας.
Ο Bάιος ανήκει στην οικογένεια του ΣΠΟΡ FM 94,6 από το 1997. Από τη νέα του θέση θα συνεχίσει να συμβάλλει στην ανάπτυξη του σταθμού. Η διοίκηση του ομίλου ΣΚΑΪ του ευχήθηκε «καλή επιτυχία» στα νέα του καθήκοντα.
Ο Τσούτσικας ήταν… υπηρεσιακά στη θέση μετά το τέλος της συνεργασίας με τον Γιώργο Κοσμά.