Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος καλεσμένος στον "Δρόμο προς το Euro 2020" την Κυριακή 1 Μαρτίου
![admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F34d7d26acb05ee02784a2b8ebb47d779 XL](https://digitaltvinfo.gr/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F34d7d26acb05ee02784a2b8ebb47d779_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221200%2C600%2C%22%7D&hash=a933c211)
Η αντίστροφη μέτρηση για τη μεγάλη γιορτή του ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου έχει ξεκινήσει και ο ΑΝΤ1 σας βάζει στο κλίμα με την εκπομπή «Ο δρόμος προς το Euro 2020». Ο Γιάννης Καραλής και ο Δημοσθένης Γεωργακόπουλος θα υποδεχτούν αυτή την Κυριακή στο στούντιο τον Δημήτρη Ουγγαρέζο…
Η αντίστροφη μέτρηση για τη μεγάλη γιορτή του ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου έχει ξεκινήσει και ο ΑΝΤ1 σας βάζει στο κλίμα με την εκπομπή «Ο δρόμος προς το Euro 2020».
Ο Γιάννης Καραλής και ο Δημοσθένης Γεωργακόπουλος θα υποδεχτούν αυτή την Κυριακή στο στούντιο τον Δημήτρη Ουγγαρέζο, ο οποίος θα προσεγγίσει με μια διαφορετική ματιά την μεγάλη διοργάνωση.
Θα προβληθεί ένα μεγάλο αφιέρωμα για τον τρίτο τελικό του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος το 1968, αλλά και πλούσια ρεπορτάζ από τους αγώνες του Champions League και του Europa League. Μάλιστα, η κάμερα του ΑΝΤ1 βρέθηκε στο Λονδίνο για τον αγώνα του Ολυμπιακού με την Άρσεναλ.
Σύσσωμο το αθλητικό δυναμικό του σταθμού θα μεταφέρει όλες τις πληροφορίες και τις εξελίξεις από το επετειακό Euro του 2020 με την έγκυρη υπογραφή του ΑΝΤ1!
Μη χάσεις στιγμή!
Ραντεβού την Κυριακή 1 Μαρτίου στις 12:00.
- FACEBOOK: Ο Δρόμος προς το Euro 2020
- INSTAGRAM: dromos_pros_to_euro2020
Συντελεστές:
- Παρουσίαση: Γιάννης Καραλής – Δημοσθένης Γεωργακόπουλος
- Σχολιασμός: Κώστας Βαϊμάκης
- Αρχισυνταξία: Γιώργος Τριανταφυλλίδης
- Σκηνοθεσία: Αλέξης Βούλγαρης
- Παραγωγή: Λίτσα Ιωάννου
- Συντακτική ομάδα: Μανώλης Μανής, Αλέξανδρος Ταβουλάρης