Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ο επαναληπτικός ΑΕΚ – Μαδέιρα στην WebTV της ΕΡΤ
![650c24c042b9c699ec3e48de1487f57c XL bf965aad](/wp-content/themes/yootheme/cache/bf/650c24c042b9c699ec3e48de1487f57c_XL-bf965aad.jpeg)
Έπειτα από ενέργειες της ΟΧΕ, της ΑΕΚ και την σύμφωνη γνώμη της Δημόσιας Τηλεόρασης, ο δεύτερος αγώνας της ημιτελικής σειράς του Τσάλεντζ Καπ ανάμεσα σε ΑΕΚ και Μαδέιρα, θα μεταδοθεί από το WebTV της ΕΡΤ το Σάββατο, 28 Απριλίου στις 15:00, από το γήπεδο χάντμπολ του ΟΑΚΑ. Παράλληλα έγινε και μία πρώτη συζήτηση για τη ζωντανή κάλυψη του τελικού από την ΕΡΤ, εφόσον η ΑΕΚ καταφέρει…
Έπειτα από ενέργειες της ΟΧΕ, της ΑΕΚ και την σύμφωνη γνώμη της Δημόσιας Τηλεόρασης, ο δεύτερος αγώνας της ημιτελικής σειράς του Τσάλεντζ Καπ ανάμεσα σε ΑΕΚ και Μαδέιρα, θα μεταδοθεί από το WebTV της ΕΡΤ το Σάββατο, 28 Απριλίου στις 15:00, από το γήπεδο χάντμπολ του ΟΑΚΑ.
Παράλληλα έγινε και μία πρώτη συζήτηση για τη ζωντανή κάλυψη του τελικού από την ΕΡΤ, εφόσον η ΑΕΚ καταφέρει να προκριθεί (νίκησε 29-21 στον πρώτο αγώνα επί πορτογαλικού εδάφους).