Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Οι live αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββατοκύριακου, 12 και 13 Ιουνίου
Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββατοκύριακου, 12 και 13 Ιουνίου
Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββατοκύριακου, 12 και 13 Ιουνίου
ΣΑΒΒΑΤΟ
Ποδόσφαιρο
16:00 Ουαλία – Ελβετία, ΑΝΤ1
17:00 ΑΕΚ – Παναθηναϊκός (U19), NOVASPORTS 1
19:00 Δανία – Φινλανδία, ΑΝΤ1
20:00 Βέροια – Καβάλα, ΕΡΤ3
22:00 Βέλγιο – Ρωσία, ΑΝΤ1
Μπάσκετ
13:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ούνικς Καζάν, COSMOTE SPORT 9
03:30 Λος Αντζελες Κλίπερς – Γιούτα Τζαζ, COSMOTE SPORT 4
Χάντμπολ
16:15 Παρί Σεν Ζερμέν – Ααλμποργκ, COSMOTE SPORT 6
19:00 Μπαρτσελόνα – Ναντ, COSMOTE SPORT 6
Ποδηλασία
14:00 Γύρος Σλοβενίας, EUROSPORT 2
UFC 263
05:00 Israel Adesanya – Marvin Vettori, COSMOTE SPORT 7
Μηχανοκίνητα
12:45 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 24 ώρες Λε Μαν, EUROSPORT 2
16:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 24 ώρες Λε Μαν, EUROSPORT 2
Γκολφ
22:00 PGA TOUR, EUROSPORT 2
Κολύμβηση
17:00 Εθνικό Πρωτάθλημα, Θεσσαλονίκη, ERTFLIX (ERT SPORTS 2)
Τένις
16:00 Τελικός Γυναικών, ΕΡΤ1 & EUROSPORT
18:30 Τελικός Διπλού Ανδρών, ΕΡΤ3 & EUROSPORT
ΚΥΡΙΑΚΗ
Ποδόσφαιρο
16:00 Αγγλία – Κροατία, ΑΝΤ1
19:00 Αυστρία – Βόρεια Μακεδονία, ΑΝΤ1
22:00 Ολλανδία – Ουκρανία, ΑΝΤ1
22:00 Ράγιο Βαγεκάνο – Τζιρόνα, COSMOTE SPORT 2
00:00 Βραζιλία – Βενεζουέλα, OPEN
03:00 Κολομβία – Εκουαδόρ, OPEN
Μπάσκετ
22:00 Μιλγουόκι Μπακς – Μπρούκλιν Νετς, COSMOTE SPORT 4
03:00 Ντένβερ Νάγκετς – Φοίνιξ Σανς, COSMOTE SPORT 4
Βόλεϊ
14:30 Ιταλία – Ολλανδία (Γ), NOVASPORTS 1
Χάντμπολ
16:15 Champions League, Final 4, μικρός τελικός, COSMOTE SPORT 6
17:00 Ράιν Νέκαρ – Μέλσουνγκεν, COSMOTE SPORT 8
18:00 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ, ERTFLIX (ERT SPORTS 1)
19:00 Champions League, Final 4, τελικός, COSMOTE SPORT 6
Ποδηλασία
14:00 Γύρος Σλοβενίας, EUROSPORT 2
Τένις
12:25 Τελικός διπλού Γυναικών, EUROSPORT
16:00 Τελικός Ανδρών, ΕΡΤ1
Γκολφ
22:00 PGA TOUR, EUROSPORT 2
Μηχανοκίνητα
16:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 24 ώρες Λε Μαν, EUROSPORT 2
19:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 24 ώρες Λε Μαν, EUROSPORT