Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
Σούπερ Λίγκα
19.00 Ξάνθη-Εργοτέλης (ΝΕΤ)
19.00 Ατρόμητος-Ολυμπιακός (novasports2)
19.00 Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (novasports3)
19.00 Άρης-Κέρκυρα (novasports4)
19.00 Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ (novasports6)
19.00 Δόξα Δράμας-ΑΕΚ (novasportsHL)
Premier League
14.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον (novasports1-HD)
18.00 Γουλβς-Μάντσεστερ Σίτι (novasports7)
Primera Division
19.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Εσπανιόλ (OTE Sport1-HD)
22.30 Βαλένθια-Μπέτις (OTE Sport1)
Serie A
13.30 Φιορεντίνα-Ίντερ (OTE Sport1)
16.00 Μίλαν-Μπολόνια (OTE Sport1)
21.45 Γιουβέντους-Ρόμα (OTE Sport2-HD)
Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (OTE Sport2)
13.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Εστουντιάντες
19.00 Ουνικάχα-Μπαρτσελόνα
—
10.45 GP2 (Μπαχρέιν): 2ος αγώνας (OTE Sport3-HD)
12.00 Porsche Mobil 1 Supercup (Μπαχρέιν): 2ος αγώνας (OTE Sport3-HD)
14.45 Formula1 (Μπαχρέιν): Grand Prix (ALPHA & OTE Sport3-HD)
14.45 Τουρνουά Τένις Monte Carlo Rolex Masters: Τελικός (novasports4)
15.00 Basketleague: Κολοσσός-Καβάλα (ΝΕΤ)
15.30 FIA GT1 (Ζόλντερ): Κύριος αγώνας (novasports3)
16.30 Bundesliga: Άουγκσμπουργκ-Σάλκε (OTE Sport2)
17.15 Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ Ανδρών Brasilia Open: Τελικός (OTE Sport3)
22.15 Ligue 1: Λιόν-Λοριάν (novasports2)
01.15 Clausura: Μπελγκράνο-Μπόκα Τζούνιορς (novasports2)
03.00 MLB: Μπόστον Ρεντ Σοξ-Νιού Γιόρκ Γιάνκις (novasports1-HD)
athinorama.gr
Σούπερ Λίγκα
19.00 Ξάνθη-Εργοτέλης (ΝΕΤ)
19.00 Ατρόμητος-Ολυμπιακός (novasports2)
19.00 Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (novasports3)
19.00 Άρης-Κέρκυρα (novasports4)
19.00 Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ (novasports6)
19.00 Δόξα Δράμας-ΑΕΚ (novasportsHL)
Premier League
14.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον (novasports1-HD)
18.00 Γουλβς-Μάντσεστερ Σίτι (novasports7)
Primera Division
19.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Εσπανιόλ (OTE Sport1-HD)
22.30 Βαλένθια-Μπέτις (OTE Sport1)
Serie A
13.30 Φιορεντίνα-Ίντερ (OTE Sport1)
16.00 Μίλαν-Μπολόνια (OTE Sport1)
21.45 Γιουβέντους-Ρόμα (OTE Sport2-HD)
Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (OTE Sport2)
13.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Εστουντιάντες
19.00 Ουνικάχα-Μπαρτσελόνα
—
10.45 GP2 (Μπαχρέιν): 2ος αγώνας (OTE Sport3-HD)
12.00 Porsche Mobil 1 Supercup (Μπαχρέιν): 2ος αγώνας (OTE Sport3-HD)
14.45 Formula1 (Μπαχρέιν): Grand Prix (ALPHA & OTE Sport3-HD)
14.45 Τουρνουά Τένις Monte Carlo Rolex Masters: Τελικός (novasports4)
15.00 Basketleague: Κολοσσός-Καβάλα (ΝΕΤ)
15.30 FIA GT1 (Ζόλντερ): Κύριος αγώνας (novasports3)
16.30 Bundesliga: Άουγκσμπουργκ-Σάλκε (OTE Sport2)
17.15 Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ Ανδρών Brasilia Open: Τελικός (OTE Sport3)
22.15 Ligue 1: Λιόν-Λοριάν (novasports2)
01.15 Clausura: Μπελγκράνο-Μπόκα Τζούνιορς (novasports2)
03.00 MLB: Μπόστον Ρεντ Σοξ-Νιού Γιόρκ Γιάνκις (novasports1-HD)
athinorama.gr