Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Όλα έτοιμα για το μπαράζ Ελλάδας-Βουλγαρίας
![admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F72e19b58e84209d0c24a3fd6559b5930 XL](https://digitaltvinfo.gr/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F72e19b58e84209d0c24a3fd6559b5930_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221200%2C600%2C%22%7D&hash=945e8427)
Όλα έτοιμα για την μεγάλη συνάντηση-μπαράζ Ελλάδας-Βουλγαρίας για την παραμονή στο Group II της Ευρωαφρικανικής Ζώνης, που θα διεξαχθεί 4-6 Απριλίου στα γήπεδα του Α.Ο.Α Ηλιούπολης.
Οι αγώνες θα διεξαχθούν την Παρασκευή 13:00 (12:30 παρέλαση ομάδων και 2 αγώνες μονού των 5 σετ), Σάββατο 14:00 (μία αναμέτρηση για τα διπλά) και Κυριακή 10:00 (δύο αναμετρήσεις μονού).
Η τιμή του εισιτηρίου θα είναι 20 ευρώ για κάθε μέρα και θα διατίθενται από αύριο Τετάρτη στα γραφεία της ΕΦΟΑ (Υμηττού 267, Παγκράτι) καθώς και στον ΑΟΑ Ηλιούπολης (Έβερτ 1 & Κεφαλληνίας, Ηλιούπολη).
Στα χωμάτινα γήπεδα της Ηλιούπολης έχουν προστεθεί κερκίδες, ενώ η κλήρωση των αγώνων θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη στις 11π.μ στις εγκαταστάσεις του Ομίλου.
Η Εθνική ομάδα της Βουλγαρίας εκτός του Dimitrov αποτελείται από τους Dimitar Kutrovsky (No403), Tihomir Grozdanov (No411) και Dinko Halachev (N1148).
Την Eθνική μας ομάδα επανδρώνουν οι Αγγελίνος, Γιακούποβιτς, Καλοβελώνης και Καπόγιαννης!
Οι αγώνες της εθνικής μας ομάδας Davis Cup θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports.
tennisnews.gr