Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
26 Ιουλίου 2024 10:29
26 Ιουλίου 2024 06:45
26 Ιουλίου 2024 06:38
26 Ιουλίου 2024 06:37
26 Ιουλίου 2024 06:34
26 Ιουλίου 2024 06:30
26 Ιουλίου 2024 06:25
26 Ιουλίου 2024 06:24
13 Φεβρουαρίου 2012 11:06
"Όλα καλά με NOVA"…
Γράφει: N.D
![3ea2730a45b35096a85ff9c85714e595 XL 33dad1ab](/wp-content/themes/yootheme/cache/33/3ea2730a45b35096a85ff9c85714e595_XL-33dad1ab.jpeg)
Ανακοίνωση με αφορμή αναφορά του Γιώργου Δώνη για δημοσιογράφους της Nova, εξέδωσε η ΠΑΕ Ατρόμητος το βράδυ της Κυριακής. Σύμφωνα με αυτή, οι «κυανόλευκοι» ξεκαθαρίζουν πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τον όμιλο της Forthnet/NOVA…
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Θα θέλαμε να διευκρινίσουμε αναφορικά με τις δηλώσεις του προπονητή μας Γιώργου Δώνη μετά το σημερινό παιχνίδι με την Κέρκυρα ότι η σχέση μας με τη διοίκηση του ομίλου Forthnet αλλά και με τους εργαζόμενους (δημοσιογράφους) είναι άριστη και σε καμία περίπτωση τα όποια δικαιολογημένα παράπονα που εκφράστηκαν δεν θα επηρεάσουν την συνεργασία μας.
Είναι γνωστό σε όλους ότι σε αυτή τη δύσκολη οικονομική συγκυρία ο όμιλος Forthnet αποτελεί τον κορυφαίο πυλώνα στήριξης του ελληνικού ποδοσφαίρου».(sportdog)
Ανακοίνωση με αφορμή αναφορά του Γιώργου Δώνη για δημοσιογράφους της Nova, εξέδωσε η ΠΑΕ Ατρόμητος το βράδυ της Κυριακής. Σύμφωνα με αυτή, οι «κυανόλευκοι» ξεκαθαρίζουν πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τον όμιλο της Forthnet/NOVA…
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Θα θέλαμε να διευκρινίσουμε αναφορικά με τις δηλώσεις του προπονητή μας Γιώργου Δώνη μετά το σημερινό παιχνίδι με την Κέρκυρα ότι η σχέση μας με τη διοίκηση του ομίλου Forthnet αλλά και με τους εργαζόμενους (δημοσιογράφους) είναι άριστη και σε καμία περίπτωση τα όποια δικαιολογημένα παράπονα που εκφράστηκαν δεν θα επηρεάσουν την συνεργασία μας.
Είναι γνωστό σε όλους ότι σε αυτή τη δύσκολη οικονομική συγκυρία ο όμιλος Forthnet αποτελεί τον κορυφαίο πυλώνα στήριξης του ελληνικού ποδοσφαίρου».(sportdog)