Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 188
TM 529
SECURITY REPORT 151
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

27 Νοεμβρίου 2011 11:15

Ποδόσφαιρο στα δορυφορικά κανάλια

Γράφει: N.D
admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F05%2F9d50023be844e560553d94ba1301b1f3 XL

Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2011


Asian Olympic Qualifiers 2012: Korea Płd. – S. Arabia (7:00)
– Al Jazeera Sport Global (13E – FTA)


Premier League (Ρωσία): Tom’ Tomsk – FK Krasnodar (10:00)
– NTV Plus Futbol (36E – NTV Plus)


Asian Olympic Qualifiers 2012: Australia – Uzbekistan (10:15)
– Eurosport 2 HD (13E – CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
– Eurosport 2 NEE (13E – CYFRA+/Cyfrowy Polsat/TP)
– Al Jazeera Sport Global (13E – FTA)
– British Eurosport 2 (28.2E – Sky UK)
– Eurosport 2 France (19.2E – CanalSat)
– Eurosport 2 Germany (23.5E – Kabel Deutschland, 19.2E – Sky Deutschland)
– Eurosport 2 Nordic (0.8W – Canal Digital)


Seria B1 (Ρουμανία): Braila – Gloria Buzau (11:00)
– Dolce Sport 2 (39E – Dolce, 4.8E – Akta, 4W – Boom)


Premier League (Ρωσία): Rostov – Amkar Perm (12:15)
– NTV Plus Futbol (36E – NTV Plus)


Asian Olympic Qualifiers 2012: Japan – Syria (12:20)
– Al Jazeera Sport Global (13E – FTA)


LFP Primera División (Ισπανία): Real Betis – Real Sociedad (13:00)
– CANAL+ Sport SD/HD (13E – CYFRA+)
– Idman TV (42E – FTA/BISS)
– NTV Spor (42E – FTA/BISS)
– 6’eren (0.8W – Canal Digital)
– Abono Fútbol (30W – Digital+)
– Al Jazeera Sport +2 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport HD 2 (7W – Al Jazeera Sport)
– CANAL+ Fotball Norge (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Liga 2 (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport HD Scandinavia (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Urheilu (0.8W – Canal Digital)
– Digi Sport 2 Romania (0.8W – DigiTV)
– NTV Plus Futbol (36E – NTV Plus)
– OTE Conn-X TV Sport 1 (9E – Conn-X Sat)
– TV Plus Bulgaria (39E – Bulsatcom)
– Retransmisja (19:00): CANAL+ Gol SD/HD (13E – CYFRA+)


Liga Adelante (Ισπανία): Hércules – Elche (13:00)
– CANAL+ Spain (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Spain HD (19.2E – Digital+)
– Sport 1 Czech/Slovak (23.5E – CS Link/SkyLink, 0.8W – UPC Direct, 1W – DigiTV, 4W – T-Home)
– Sport 1 Hungary (9E – Hello HD, 0.8W – UPC Direct, 1W – DigiTV, 4W – T-Home)


Süper Lig (Τουρκία): Eskisehirspor – Ankaragucu (13:00)
– Lig TV 1 (42E & 7E – DigiTürk, 23.5E – Kabel Deutschland, 9E – Kabelkiosk)
– Lig TV 1 HD (7E – DigiTürk)


Süper Lig (Τουρκία): Buyuksehir – Gaziantepspor (13:00)
– Lig TV 2 (42E & 7E – DigiTürk)
– Lig TV 2 HD (7E – DigiTürk)


Liga Honra (Πορτογαλία): Freamunde – Santa Clara (13:15)
– Sport TV 1 (30W – TV Cabo/Meo)


Vyscha Liha (Ουκρανία): Oleksandria – Zorya (13:30)
– TRK Futbol (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)


Serie B (Ιταλία): Vicenza – Pescara (13:30)
– Sky Calcio 5 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 5 HD (13E – Sky Italia)
– Sky Sport Italia 1 (13E – Sky Italia)
– Sky Sport Italia 1 HD (13E – Sky Italia)
– Sky SuperCalcio (13E – Sky Italia)
– Sky SuperCalcio HD (13E – Sky Italia)


1. Lig (Τουρκία): Giresunspor – Denizlispor (13:30)
– TRT 1 (42E – FTA)


1. Lig (Τουρκία): Boluspor – Kartalspor (13:30)
– TRT 3 (42E – FTA/BISS)


Eredivisie (Ολλανδία): Excelsior ’31 – ADO Den Haag (13:30)
– Eredivisie Live 2 (23.5E – Canal Digitaal)


Eredivisie (Ολλανδία): RKC Waalwijk – Feyenoord (13:30)
– Eredivisie Live HD (23.5E – Canal Digitaal)


A PFG (Βουλγαρία): Svetkavitsa – Levski Sofia (13:30)
– TV 7 Bulgaria (45 – Vivacom, 39E – Bulsatcom, 31.5E – BISS, 23.5E – Satellite BG)


Liga 1 (Ρουμανία): Vointa Sibiu – CFR Cluj (14:00)
– Dolce Sport (39E – Dolce, 4.8E – Akta, 4W – Boom)
– Dolce Sport HD (39E – Dolce)


Seria B2 (Ρουμανία): Ramnicu Valcea – Poli Timisoara (14:00)
– Digi Sport 1 Romania (0.8W – DigiTV)


Super Lige (Σερβία): Borac Cacak – Rad (14:00)
– Arena Sport 1 (39E – Polaris Media)


Super Lige (Σερβία): Radnicki 1923 – Jagodina (14:00)
– RTS Sat (19.2E & 12.5W – FTA)
– RTS 2 Σερβία (39E – Bulsatcom, 16E – Total TV, 1W – DigiTV)


Premier Liga (Βοσνία Εζεγοβίνη): Olimpik Sarajevo – Siroki Brijeg (14:00)
– BHT 1 (16E – Total TV)


2. Bundesliga (Γερμανία): Braunschweig – Bochum (14:30)
– Sky Bundesliga (19.2E – Sky Deutschland)


2. Bundesliga (Γερμανία): Hansa Rostock – Union Berlin (14:30)
– Sky Bundesliga (19.2E – Sky Deutschland)


2. Bundesliga (Γερμανία): St Pauli – Dynamo Dresden (14:30)
– Sky Bundesliga (19.2E – Sky Deutschland)


Premier League (Ρωσία): Zenit St Petersburg – Lokomotiv Moscow (14:30)
– 100 TV (60E – FTA)
– Al Jazeera Sport +9 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– NTV Plus Nash Futbol (36E – NTV Plus)
– NTV Plus Sport HD (36E – NTV Plus)
– Ring BG (45E – Vivacom, 39E – Bulsatcom, 31.5E – Pro TV, 23.5E – Satellite BG, 0.8W – Focus Sat)
– Rossiya 2 (75E – Raduga, 60E – Aktiv TV, 36E – NTV Plus, 9E – Platforma DV)
– Sport 2 Hungary (0.8W – UPC Direct, 1W – DigiTV, 4W – T-Home)
– Sport Plus Russia (60E – Aktiv TV, 36E – NTV Plus/Trikolor)
– Sport TV 2 (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV 2 HD (30W – TV Cabo/Meo)
– SportDigital.tv (19.2E – AustriaSat/Sky Deutschland, 9E – Kabelkiosk)
– SportKlub Hrvatska (16E – Total TV)
– SportKlub Σερβία (16E – Total TV/Max TV)
– SportKlub Slovenija (16E – Total TV)
– Retransmisja (21:00): Polsat Futbol (13E – Cyfrowy Polsat)


A PFG (Βουλγαρία): Lokomotiv Plovdiv – Litex Lovech (14:30)
– BNT World (23.5E & 16E – FTA)
– BNT 1 (45E – Vivacom, 39E – Bulsatcom, 23.5E – Satellite BG)


Premier League (Σκωτία): Kilmarnock – Rangers (14:45)
– Orange Sport (13E – CYFRA+, Cyfrowy Polsat, n, TP)
– Kuwait TV 3 (26E & 7W – FTA)
– Al Jazeera Sport +3 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport +5 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Ma Chaîne Sport (19.2E – CanalSat/Orange, 13E – Orange)
– Setanta Africa (68.5E – MyTV)
– Sky Sports 4 (28.2E – Sky UK)
– Sky Sports 4 HD (28.2E – Sky UK)
– Sport 1 Romania (0.8W – Focus Sat, 1W – DigiTV)
– Sport 2 Czech (23.5E – CS Link/SkyLink, 0.8W – UPC Direct)
– Sport 2 Hungary (0.8W – UPC Direct, 1W – DigiTV, 4W – T-Home)


Asian Olympic Qualifiers 2012: Malezja – Bahrajn (14:45)
– Al Jazeera Sport Global (13E – FTA)


Super Ligaen (Δανία): Silkeborg – Nordsjaelland (15:00)
– DR 1 (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Super League (Ελλάδα): Λεβαδειακός Δόξα Δράμας (15:00)
– Nova Sports 2 (13E – Nova)


Beta Ethniki (Ελλάδα): Εθνικός Αστέρας Βέροια (15:00)
– OTE Conn-X TV Sport 1 (9E – Conn-X Sat)


Premier League (Αγγλία): Swansea City – Aston Villa (15:30)
– CANAL+ Πολωνία SD/HD (13E – CYFRA+)
– 6’eren (0.8W – Canal Digital)
– Abu Dhabi Sports HD 3 (26E & 7W – ADMC Sport)
– CANAL+ Urheilu (0.8W – Canal Digital)
– Digi Sport Czech/Slovak (1W – DigiTV)
– Digi Sport Hungary (9E – Hello HD, 1W – DigiTV)
– Lig TV 2 (42E & 7E – DigiTürk)
– Lig TV 2 HD (7E – DigiTürk)
– Nova Sport Bulgaria (45E – Vivacom, 39E – Bulsatcom, 23.5E – Satellite BG)
– Nova Sports 1 (13E – Nova)
– Nova Sports HD (13E – Nova)
– Premier League TV (7E – DigiTürk)
– Premier League TV HD (10E – BISS, 7E – DigiTürk, 4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)
– Sky Sports 1 (28.2E – Sky UK)
– Sky Sports 1 HD (28.2E – Sky UK)
– Sport 1 Nederland HD (23.5E – Canal Digitaal)
– Sport 1 Russia (75E – Raduga, 60E – Aktiv TV)
– Sport 1 Russia HD (9E – Platforma HD)
– Sport TV 1 (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV 1 HD (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV Liga Inglesa (30W – Meo)
– Sport TV Liga Inglesa HD (30W – TV Cabo)
– SportKlub+ Σερβία/Slovenija (16E – Total TV/Max TV)
– Tring Sport 1 (16E – Tring)
– TRK Futbol (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)
– TV 2 Sport Premier League (4.8E – Viasat)
– TV 2 Sport Premier League 1 HD (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)
– Viasat Football Sweden SD/HD (4.8E – Viasat)
– Retransmisja (19:00): Setanta Africa (68.5E – MyTV)
– Retransmisja (28.11 – 0:15): CANAL+ Sport SD/HD (13E – CYFRA+)


Ekstraklasa (Πολωνία): Cracovia Kraków – GKS Bełchatów (15:30)
– CANAL+ Sport SD/HD (13E – CYFRA+)
– Polsat Futbol (13E – Cyfrowy Polsat)
– Polsat Sport HD (13E – Cyfrowy Polsat)
– Retransmisja (28.11 – 2:20): CANAL+ Weekend SD/HD (13E – CYFRA+)
– Retransmisja (28.11 – 9:05): CANAL+ Gol SD/HD (13E – CYFRA+)


Eredivisie (Ολλανδία): NEC Nijmegen – Ajax (15:30)
– Eredivisie Live HD (23.5E – Canal Digitaal)


Umaglesi Liga (Γεωργία): Zestafoni – Dinamo Tbilisi (16:00)
– 1 TV (42E – FTA/BISS)


Bundesliga (Αυστρία): Sturm Graz – Admira (16:00)
– ORF 1 (19.2E – ORF Digital)
– ORF 1 HD (19.2E – ORF Digital)
– Sky Sport Austria (19.2E – Sky Deutschland)


Vyscha Liha (Ουκρανία): Karpaty – Shakhtar Donetsk (16:00)
– Inter+ (15W – FTA)
– Dolce Sport (39E – Dolce, 4.8E – Akta, 4W – Boom)
– SportKlub Prime (16E – Total TV)
– TRK Futbol (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)
– UT-1 Pershiy Nacionalniy (31.5E – Poverkhnost, 4.8E – BISS/Viasat Ukraine)
– Retransmisja (23:00): Polsat Futbol (13E – Cyfrowy Polsat)


Liga 1 (Ρουμανία): Universitatea Cluj – Otelul Galati (16:00)
– Digi Sport 1 Romania (0.8W – DigiTV)


Süper Lig (Τουρκία): Manisaspor – Kayserispor (16:00)
– Lig TV 1 (42E & 7E – DigiTürk, 23.5E – Kabel Deutschland, 9E – Kabelkiosk)
– Lig TV 1 HD (7E – DigiTürk)


1. Lig (Τουρκία): Sakaryaspor – Caykur Rizespor (16:00)
– TRT 3 (42E – FTA/BISS)


1. Lig (Τουρκία): Gaziantep BSB – Bucaspor (16:00)
– TRT 6 (42E – FTA)


1. HNL Ozujsko (Κροατία): Inter Zapresic – Dinamo Zagreb (16:00)
– Arena Sport 2 (16E – Max TV)


Serie A (Ιταλία): Siena – Internazionale (16:00)
– Al Jazeera Sport +1 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport HD 1 (7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 3 (16E – Max TV)
– Arena Sport 4 (39E – Polaris Media)
– CANAL+ Fotball Norge (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Fútbol HD (19.2E – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport Extra HD (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport France (19.2E – CanalSat)
– CANAL+ Sport HD France (19.2E – CanalSat)
– Digi Sport+ Hungary (1W – DigiTV)
– ESPN UK SD/HD (28.2E – Sky UK)
– Euro Futbol SD/HD (42E – D-Smart)
– NTV Plus Futbol (36E – NTV Plus)
– Sky Calcio 1 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 1 HD (13E – Sky Italia)
– Sport TV 3 (30W – TV Cabo/Meo)
– SuperSport 1 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD1 (16E – DigitAlb)
– TRK Futbol Plus (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)
– TV 4 Sport (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Serie A (Ιταλία): Palermo – Fiorentina (16:00)
– Al Jazeera Sport +10 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 1 (16E – Max TV)
– Arena Sport 1 (39E – Polaris Media)
– CANAL+ Aitio (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Fotboll Sweden (0.8W – Canal Digital)
– NTV Plus Futbol 2 (36E – NTV Plus)
– RAI Italia 3 Africa (9E – Viaccess PC 2.5)
– Sky Calcio 2 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 2 HD (13E – Sky Italia)
– Smart 3D (42E – D-Smart)
– Sport TV 4 (30W – TV Cabo/Meo)
– SuperSport 2 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD2 (16E – DigitAlb)


Serie A (Ιταλία): Cagliari – Bologna (16:00)
– Al Jazeera Sport +4 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 2 (39E – Polaris Media)
– Sky Calcio 3 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 3 HD (13E – Sky Italia)


Serie A (Ιταλία): Cesena – Genoa (16:00)
– Al Jazeera Sport +6 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 3 (39E – Polaris Media)
– Sky Calcio 4 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 4 HD (13E – Sky Italia)


Bundesliga (Γερμανία): Werder Bremen – Stuttgart (16:30)
– Eurosport 2 HD (13E – CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
– Eurosport 2 NEE (13E – CYFRA+/Cyfrowy Polsat/TP)
– Dubai Sports 1 (26E & 7W – FTA)
– Idman TV (42E – FTA/BISS)
– CANAL+ Multideporte 1 (19.2E & 30W – Digital+)
– Eurosport 2 Nordic (0.8W – Canal Digital)
– OTE Conn-X TV Sport 2 (9E – Conn-X Sat)
– Sky Bundesliga (19.2E – Sky Deutschland)
– Sky Sport 1 HD Germany (19.2E – Sky Deutschland)
– SuperSport 3 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD3 (16E – DigitAlb)


LFP Primera División (Ισπανία): Levante – Sporting Gijón (17:00)
– NTV Spor (42E – FTA/BISS)
– Abono Fútbol (30W – Digital+)
– Al Jazeera Sport +2 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport +3 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport HD 2 (7W – Al Jazeera Sport)
– CANAL+ Liga 2 (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport 3 Norge (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport HD Scandinavia (0.8W – Canal Digital)
– OTE Conn-X TV Sport 1 (9E – Conn-X Sat)


Super Ligaen (Δανία): FC Copenhagen – Koge (17:00)
– Canal 9 Denmark (0.8W – Canal Digital)


Super Ligaen (Δανία): SonderjyskE – Lyngby (17:00)
– TV 2 Sport Denmark SD/HD (4.8E – Viasat)


NB I (Ουγγαρία): Paks – Videoton Fehérvár (17:00)
– M1 Hungary (39E – Dolce, 9E – Hello HD, 0.8W – UPC Direct, 1W – Digi TV, 4W – Boom)


Asian Olympic Qualifiers 2012 : Oman – Katar (17:00)
– Al Jazeera Sport Global (13E – FTA)


Super League (Ελλάδα): Παναθηναϊκός ΟΦΗ  (17:15)
– Nova Sports 2 (13E – Nova)


Super League (Ελλάδα): Πανιώνιος Αρης Θεσσαλονίκης (17:15)
– Nova Sports 3 (13E – Nova)


Asian Olympic Qualifiers 2012 : Zjednoczone Emiraty Arabskie – Irak (17:20)
– Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W – FTA)


Eredivisie (Ολλανδία): Twente – Vitesse Arnhem (17:30)
– Polsat Futbol (13E – Cyfrowy Polsat)
– STV Haber (42E – FTA)
– Al Jazeera Sport +5 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Eredivisie Live HD (23.5E – Canal Digitaal)
– Film Plus/Sport Plus (39E – Bulsatcom)
– SportDigital.tv (19.2E – AustriaSat/Sky Deutschland, 9E – Kabelkiosk)
– Sportmanía (19.2E & 30W – Digital+)
– SuperSport 4 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD4 (16E – DigitAlb)


Vyscha Liha (Ουκρανία): Arsenal Kyiv – Chernomorets Odessa (17:30)
– 2+2 (4.8E – FTA/BISS)


Premier League (Ρωσία): Anzhi – CSKA Moscow (17:30)
– NTV Plus Nash Futbol (36E – NTV Plus)
– NTV Plus Sport HD (36E – NTV Plus)


Segunda B Group I (Ισπανία): Atlético Madrid “B” – Real Madrid Castilla (18:00)
– Real Madrid TV (9E – FTA)
– Tele Madrid Sat (19.2E – FTA)


Premier League (Αγγλία): Liverpool – Manchester City (18:00)
– CANAL+ 3D (13E – CYFRA+)
– CANAL+ Gol SD/HD (13E – CYFRA+)
– Idman TV (42E – FTA/BISS)
– 6’eren (0.8W – Canal Digital)
– Abu Dhabi Sports HD 3 (26E & 7W – ADMC Sport)
– CANAL+ Spain (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Spain HD (19.2E – Digital+)
– CANAL+ Sport France (19.2E – CanalSat)
– CANAL+ Sport HD France (19.2E – CanalSat)
– CANAL+ Urheilu (0.8W – Canal Digital)
– Diema (45E – Vivacom, 39E – Bulsatcom, 23.5E – Satellite BG)
– Digi Sport 1 Romania (0.8W – DigiTV)
– Digi Sport Czech/Slovak (1W – DigiTV)
– Digi Sport+ Hungary (1W – DigiTV)
– Lig TV 3 (42E & 7E – DigiTürk)
– Lig TV 3 HD (7E – DigiTürk)
– Nova Sports 1 (13E – Nova)
– Nova Sports HD (13E – Nova)
– Premier League TV (7E – DigiTürk)
– Premier League TV HD (10E – BISS, 7E – DigiTürk, 4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)
– Sky 3D UK (28.2E – Sky UK)
– Sky Calcio 9 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 9 HD (13E – Sky Italia)
– Sky Sport 1 Germany (19.2E – Sky Deutschland)
– Sky Sport Extra HD Germany (19.2E – Sky Deutschland)
– Sky Sport Italia 3 (13E – Sky Italia)
– Sky Sport Italia 3 HD (13E – Sky Italia)
– Sky Sports 1 (28.2E – Sky UK)
– Sky Sports 1 HD (28.2E – Sky UK)
– Sky SuperCalcio (13E – Sky Italia)
– Sky SuperCalcio HD (13E – Sky Italia)
– Sport 1 Nederland HD (23.5E – Canal Digitaal)
– Sport 1 Russia (75E – Raduga, 60E – Aktiv TV)
– Sport 1 Russia HD (9E – Platforma HD)
– Sport TV 1 (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV 1 HD (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV Liga Inglesa (30W – Meo)
– Sport TV Liga Inglesa HD (30W – TV Cabo)
– SportKlub+ Σερβία/Slovenija (16E – Total TV/Max TV)
– Tring Sport 1 (16E – Tring)
– TRK Futbol Plus (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)
– TV 2 Sport Premier League (4.8E – Viasat)
– TV 2 Sport Premier League 1 HD (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)
– Viasat Football Sweden SD/HD (4.8E – Viasat)
– Retransmisja (21:00): CANAL+ Weekend SD/HD (13E – CYFRA+)


Ekstraklasa (Πολωνία): Lech Poznań – Widzew Łódź (18:00)
– CANAL+ Sport SD/HD (13E – CYFRA+)
– Retransmisja (28.11 – 1:20): CANAL+ Gol SD/HD (13E – CYFRA+)


Ligue 1 (Γαλλία): Auxerre – Lyon (18:00)
– A la Carté 1 (19.2E – CanalSat)
– Al Jazeera Sport +4 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 1 (16E – Max TV)
– Arena Sport 3 (39E – Polaris Media)
– Lig TV 2 (42E & 7E – DigiTürk)
– Sport Italia (13E – Sky Italia)
– Sport TV 4 (30W – TV Cabo/Meo)
– SuperSport 5 (16E – DigitAlb)


Ligue 1 (Γαλλία): Lorient – Nice (18:00)
– A la Carté 2 (19.2E – CanalSat)
– Al Jazeera Sport +6 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)


Gambrinus Liga (Τσεχία): Marila Pribram – Viktoria Plzen (18:00)
– Sport 2 Czech (23.5E – CS Link/SkyLink, 0.8W – UPC Direct)


Bundesliga (Γερμανία): Mainz 05 – Bayern Munich (18:30)
– Eurosport 2 HD (13E – CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
– Eurosport 2 NEE (13E – CYFRA+/Cyfrowy Polsat/TP)
– Dubai Sports 1 (26E & 7W – FTA)
– CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Fútbol HD (19.2E – Digital+)
– ESPN UK SD/HD (28.2E – Sky UK)
– Eurosport 2 Nordic (0.8W – Canal Digital)
– OTE Conn-X TV Sport 2 (9E – Conn-X Sat)
– Sky Bundesliga (19.2E – Sky Deutschland)
– Sky Calcio 11 (13E – Sky Italia)
– Sky Sport 1 HD Germany (19.2E – Sky Deutschland)
– Sport TV 2 (30W – TV Cabo/Meo)
– SuperSport 2 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD2 (16E – DigitAlb)
– TRK Futbol (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)


LFP Primera División (Ισπανία): Espanyol – Osasuna (19:00)
– Abono Fútbol (30W – Digital+)
– Al Jazeera Sport +1 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport HD 1 (7W – Al Jazeera Sport)
– CANAL+ Fotball Norge (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Liga 2 (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport HD Scandinavia (0.8W – Canal Digital)
– NTV Plus Futbol 2 (36E – NTV Plus)
– OTE Conn-X TV Sport 1 (9E – Conn-X Sat)
– TV Plus Bulgaria (39E – Bulsatcom)


LFP Primera División (Ισπανία): Mallorca – Racing Santander (19:00)
– Al Jazeera Sport +2 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– CANAL+ Liga 2 (19.2E & 30W – Digital+)


Super Ligaen (Δανία): AaB Aalborg – AGF Arhus (19:00)
– TV 3+ Denmark (4.8E – Viasat)


Süper Lig (Τουρκία): Trabzonspor – Besiktas (19:00)
– Lig TV 1 (42E & 7E – DigiTürk, 23.5E – Kabel Deutschland, 9E – Kabelkiosk)
– Lig TV 1 HD (7E – DigiTürk)


NB I (Ουγγαρία): Diósgyör – Ferencváros (19:00)
– Sport 1 Romania (0.8W – Focus Sat, 1W – DigiTV)
– Sport 2 Hungary (0.8W – UPC Direct, 1W – DigiTV, 4W – T-Home)


Jupiler Pro League (Βέλγιο): AA Gent – Racing Genk (19:00)
– SportKlub Πολωνία (13E – CYFRA+/n)
– Sport 1 Nederland HD (23.5E – Canal Digitaal)
– Retransmisja (22:00): SportKlub+ Πολωνία (13E – n)


Tippeligaen (Νορβηγία): Aalesund – Brann (19:00)
– TV 2 Norge (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)
– TV 2 Norge HD (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Tippeligaen (Νορβηγία): Rosenborg – Viking (19:00)
– TV 2 Zebra (0.8W – Canal Digital)


Tippeligaen (Νορβηγία): Start – Tromso (19:00)
– TV 2 Sport 1 Norge (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Tippeligaen (Νορβηγία): Sarpsborg 08 – Odd-Grenland (19:00)
– TV 2 Sport 2 Norge (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Tippeligaen (Νορβηγία): Sogndal – Molde (19:00)
– TV 2 Sport 3 Norge (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Tippeligaen (Νορβηγία): Haugesund – Stromsgodset (19:00)
– TV 2 Sport 4 Norge (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Tippeligaen (Νορβηγία): Lillestrom – Fredrikstad (19:00)
– TV 2 Sport 5 Norge (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Super League (Ελλάδα): Αστέρας Τρίπολης Ολυμπιακός (19:30)
– Arena Sport 4 (39E – Polaris Media)
– Nova Sports 2 (13E – Nova)


Super League (Ελλάδα): Ξάνθη Ατρόμητος (19:30)
– ERT World (39E & 13E – FTA)
– NET Hellas (13E – Nova Greece, 9E – Conn-X Sat)


Serie B (Ιταλία): Gubbio – Empoli (20:00)
– Sky Calcio 10 (13E – Sky Italia)


1. Lig (Τουρκία): Göztepe – Kayseri Erciyesspor (20:00)
– TRT 3 (42E – FTA/BISS)


Super Liga (Πορτογαλία): FC Porto – Sporting Braga (20:15)
– Orange Sport (13E – CYFRA+, Cyfrowy Polsat, n, TP)
– RTP International (13E – FTA)
– Dolce Sport (39E – Dolce, 4.8E – Akta, 4W – Boom)
– SIC International (16E – Viaccess PC 2.3/2.6)
– Sport TV 1 (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV 1 HD (30W – TV Cabo/Meo)
– SportKlub+ Σερβία/Slovenija (16E – Total TV/Max TV)
– SuperSport 5 (16E – DigitAlb)
– TVi Portugal (30W – TV Cabo/Meo)


Liga 1 (Ρουμανία): Mioveni – Dinamo Bucharest (20:30)
– Digi Sport 1 Romania (0.8W – DigiTV)


LFP Primera División (Ισπανία): Athletic Bilbao – Granada (20:45)
– Al Jazeera Sport +5 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 2 (16E – Max TV)
– Arena Sport 2 (39E – Polaris Media)
– CANAL+ Liga (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Liga HD (19.2E – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport Extra (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport HD Scandinavia (0.8W – Canal Digital)
– OTE Conn-X TV Sport 3 (9E – Conn-X Sat)
– TRK Futbol (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)
– TV Plus Bulgaria (39E – Bulsatcom)


Ligat Al (Ισραήλ): Maccabi Tel Aviv – Hapoel Tel Aviv (20:50)
– The Israeli Network (9E – Viaccess PC 2.5/2.6/4.0)


Série A (Βραζιλία): Figueirense – Corinthians (21:00)
– SportKlub+ Πολωνία (13E – n)
– Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W – FTA)
– Premier Sports UK (28.5E – Sky UK)
– Setanta Sports 1 (28.5E – Sky UK)
– SportDigital.tv (19.2E – AustriaSat/Sky Deutschland, 9E – Kabelkiosk)


Série A (Βραζιλία): Fluminense – Vasco da Gama (21:00)
– PFC International (30W – TV Cabo)


Serie A (Ιταλία): AC Milan – Chievo (21:45)
– Duhok TV (57E – FTA)
– İctimai TV (42E & 13E – FTA/RAS)
– Al Jazeera Sport +1 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport HD 1 (7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 3 (16E – Max TV)
– Arena Sport 4 (39E – Polaris Media)
– CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Fútbol HD (19.2E – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport 3 Norge (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport Extra HD (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport France (19.2E – CanalSat)
– CANAL+ Sport HD France (19.2E – CanalSat)
– CANAL+ Urheilu (0.8W – Canal Digital)
– Digi Sport 2 Romania (0.8W – DigiTV)
– ESPN UK SD/HD (28.2E – Sky UK)
– Euro Futbol SD/HD (42E – D-Smart)
– NTV Plus Futbol 2 (36E – NTV Plus)
– OTE Conn-X TV Sport 2 (9E – Conn-X Sat)
– RAI Italia 3 Africa (9E – Viaccess PC 2.5)
– Setanta Ireland (28.5E – Sky UK)
– Sky Calcio 1 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 1 HD (13E – Sky Italia)
– Sky Sport Italia 1 (13E – Sky Italia)
– Sky Sport Italia 1 HD (13E – Sky Italia)
– Sport TV 3 (30W – TV Cabo/Meo)
– SuperSport 1 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD1 (16E – DigitAlb)
– TRK Futbol Plus (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)
– TV 4 Sport (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Ligue 1 (Γαλλία): Marseille – Paris St Germain (22:00)
– CANAL+ Sport SD/HD (13E – CYFRA+)
– Orange Sport (13E – CYFRA+, Cyfrowy Polsat, n, TP)
– Eurosport Deutschland (19.2E – FTA & Analog)
– Al Jazeera Sport +3 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport +4 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport HD 2 (7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 1 (16E – Max TV)
– Arena Sport 1 (39E – Polaris Media)
– CANAL+ France (19.2E – CanalSat)
– CANAL+ France HD (19.2E – CanalSat)
– Digi Sport 3 Romania (0.8W – DigiTV)
– Digi Sport Czech/Slovak (1W – DigiTV)
– Digi Sport+ Hungary (1W – DigiTV)
– Lig TV 2 (42E & 7E – DigiTürk)
– Lig TV 2 HD (7E – DigiTürk)
– Nova Sports 2 (13E – Nova)
– Sport Italia (13E – Sky Italia)
– SuperSport 2 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD2 (16E – DigitAlb)
– Viasat Football Sweden SD/HD (4.8E – Viasat)
– Viasat Fotboll Norge (4.8E – Viasat)
– Retransmisja (23:00): CANAL+ Gol SD/HD (13E – CYFRA+)


Primera División (Αργεντινή): Vélez Sarsfield – Colón Santa Fé (22:00)
– SportKlub Πολωνία (13E – CYFRA+/n)
– Al Jazeera Sport +6 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– CANAL+ Multideporte 1 (19.2E & 30W – Digital+)
– Nova Sports 3 (13E – Nova)
– Ring BG (45E – Vivacom, 39E – Bulsatcom, 31.5E – Pro TV, 23.5E – Satellite BG, 0.8W – Focus Sat)
– SportKlub+ Σερβία/Slovenija (16E – Total TV/Max TV)
– Retransmisja (28.11 – 0:00): SportKlub+ Πολωνία (13E – n)


Super Liga (Πορτογαλία): Paços Ferreira – Olhanense (22:15)
– Sport TV 1 (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV 1 HD (30W – TV Cabo/Meo)


LFP Primera División (Ισπανία): Real Zaragoza – Sevilla (22:30)
– Idman TV (42E – FTA/BISS)
– NTV Spor (42E – FTA/BISS)
– Al Jazeera Sport +2 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 3 (39E – Polaris Media)
– Canal 9 Denmark (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Aitio (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Fotball Norge (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Spain (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Spain HD (19.2E – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport HD Scandinavia (0.8W – Canal Digital)
– NTV Plus Futbol (36E – NTV Plus)
– OTE Conn-X TV Sport 1 (9E – Conn-X Sat)
– Sky Calcio 2 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 2 HD (13E – Sky Italia)
– Sky Sport Italia 3 (13E – Sky Italia)
– Sky Sport Italia 3 HD (13E – Sky Italia)
– Sky Sports 1 (28.2E – Sky UK)
– Sky Sports 1 HD (28.2E – Sky UK)
– Sky SuperCalcio (13E – Sky Italia)
– Sky SuperCalcio HD (13E – Sky Italia)
– Sport 1 Lithuania (4.8E – Viasat)
– Sport TV 2 (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV 2 HD (30W – TV Cabo/Meo)
– SuperSport 3 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD3 (16E – DigitAlb)
– TRK Futbol (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)
– TV Plus Bulgaria (39E – Bulsatcom)


Liga Adelante (Ισπανία): Sabadell – Real Murcia (22:30)
– CANAL+ Liga (19.2E & 30W – Digital+)


Primera División (Αργεντινή): Godoy Cruz – Boca Juniors (00:10)
– SportKlub Πολωνία (13E – CYFRA+/n)
– Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W – FTA)
– CANAL+ Fotboll Sweden (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport 3 Norge (0.8W – Canal Digital)
– Nova Sports 2 (13E – Nova)
– Premier Sports UK (28.5E – Sky UK)
– Ring BG (45E – Vivacom, 39E – Bulsatcom, 31.5E – Pro TV, 23.5E – Satellite BG, 0.8W – Focus Sat)
– Sport TV 4 (30W – TV Cabo/Meo)
– SportKlub Hrvatska (16E – Total TV)
– SportKlub Σερβία (16E – Total TV/Max TV)
– TRK Futbol Plus (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)

Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2011


Asian Olympic Qualifiers 2012: Korea Płd. – S. Arabia (7:00)
– Al Jazeera Sport Global (13E – FTA)


Premier League (Ρωσία): Tom’ Tomsk – FK Krasnodar (10:00)
– NTV Plus Futbol (36E – NTV Plus)


Asian Olympic Qualifiers 2012: Australia – Uzbekistan (10:15)
– Eurosport 2 HD (13E – CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
– Eurosport 2 NEE (13E – CYFRA+/Cyfrowy Polsat/TP)
– Al Jazeera Sport Global (13E – FTA)
– British Eurosport 2 (28.2E – Sky UK)
– Eurosport 2 France (19.2E – CanalSat)
– Eurosport 2 Germany (23.5E – Kabel Deutschland, 19.2E – Sky Deutschland)
– Eurosport 2 Nordic (0.8W – Canal Digital)


Seria B1 (Ρουμανία): Braila – Gloria Buzau (11:00)
– Dolce Sport 2 (39E – Dolce, 4.8E – Akta, 4W – Boom)


Premier League (Ρωσία): Rostov – Amkar Perm (12:15)
– NTV Plus Futbol (36E – NTV Plus)


Asian Olympic Qualifiers 2012: Japan – Syria (12:20)
– Al Jazeera Sport Global (13E – FTA)


LFP Primera División (Ισπανία): Real Betis – Real Sociedad (13:00)
– CANAL+ Sport SD/HD (13E – CYFRA+)
– Idman TV (42E – FTA/BISS)
– NTV Spor (42E – FTA/BISS)
– 6’eren (0.8W – Canal Digital)
– Abono Fútbol (30W – Digital+)
– Al Jazeera Sport +2 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport HD 2 (7W – Al Jazeera Sport)
– CANAL+ Fotball Norge (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Liga 2 (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport HD Scandinavia (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Urheilu (0.8W – Canal Digital)
– Digi Sport 2 Romania (0.8W – DigiTV)
– NTV Plus Futbol (36E – NTV Plus)
– OTE Conn-X TV Sport 1 (9E – Conn-X Sat)
– TV Plus Bulgaria (39E – Bulsatcom)
– Retransmisja (19:00): CANAL+ Gol SD/HD (13E – CYFRA+)


Liga Adelante (Ισπανία): Hércules – Elche (13:00)
– CANAL+ Spain (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Spain HD (19.2E – Digital+)
– Sport 1 Czech/Slovak (23.5E – CS Link/SkyLink, 0.8W – UPC Direct, 1W – DigiTV, 4W – T-Home)
– Sport 1 Hungary (9E – Hello HD, 0.8W – UPC Direct, 1W – DigiTV, 4W – T-Home)


Süper Lig (Τουρκία): Eskisehirspor – Ankaragucu (13:00)
– Lig TV 1 (42E & 7E – DigiTürk, 23.5E – Kabel Deutschland, 9E – Kabelkiosk)
– Lig TV 1 HD (7E – DigiTürk)


Süper Lig (Τουρκία): Buyuksehir – Gaziantepspor (13:00)
– Lig TV 2 (42E & 7E – DigiTürk)
– Lig TV 2 HD (7E – DigiTürk)


Liga Honra (Πορτογαλία): Freamunde – Santa Clara (13:15)
– Sport TV 1 (30W – TV Cabo/Meo)


Vyscha Liha (Ουκρανία): Oleksandria – Zorya (13:30)
– TRK Futbol (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)


Serie B (Ιταλία): Vicenza – Pescara (13:30)
– Sky Calcio 5 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 5 HD (13E – Sky Italia)
– Sky Sport Italia 1 (13E – Sky Italia)
– Sky Sport Italia 1 HD (13E – Sky Italia)
– Sky SuperCalcio (13E – Sky Italia)
– Sky SuperCalcio HD (13E – Sky Italia)


1. Lig (Τουρκία): Giresunspor – Denizlispor (13:30)
– TRT 1 (42E – FTA)


1. Lig (Τουρκία): Boluspor – Kartalspor (13:30)
– TRT 3 (42E – FTA/BISS)


Eredivisie (Ολλανδία): Excelsior ’31 – ADO Den Haag (13:30)
– Eredivisie Live 2 (23.5E – Canal Digitaal)


Eredivisie (Ολλανδία): RKC Waalwijk – Feyenoord (13:30)
– Eredivisie Live HD (23.5E – Canal Digitaal)


A PFG (Βουλγαρία): Svetkavitsa – Levski Sofia (13:30)
– TV 7 Bulgaria (45 – Vivacom, 39E – Bulsatcom, 31.5E – BISS, 23.5E – Satellite BG)


Liga 1 (Ρουμανία): Vointa Sibiu – CFR Cluj (14:00)
– Dolce Sport (39E – Dolce, 4.8E – Akta, 4W – Boom)
– Dolce Sport HD (39E – Dolce)


Seria B2 (Ρουμανία): Ramnicu Valcea – Poli Timisoara (14:00)
– Digi Sport 1 Romania (0.8W – DigiTV)


Super Lige (Σερβία): Borac Cacak – Rad (14:00)
– Arena Sport 1 (39E – Polaris Media)


Super Lige (Σερβία): Radnicki 1923 – Jagodina (14:00)
– RTS Sat (19.2E & 12.5W – FTA)
– RTS 2 Σερβία (39E – Bulsatcom, 16E – Total TV, 1W – DigiTV)


Premier Liga (Βοσνία Εζεγοβίνη): Olimpik Sarajevo – Siroki Brijeg (14:00)
– BHT 1 (16E – Total TV)


2. Bundesliga (Γερμανία): Braunschweig – Bochum (14:30)
– Sky Bundesliga (19.2E – Sky Deutschland)


2. Bundesliga (Γερμανία): Hansa Rostock – Union Berlin (14:30)
– Sky Bundesliga (19.2E – Sky Deutschland)


2. Bundesliga (Γερμανία): St Pauli – Dynamo Dresden (14:30)
– Sky Bundesliga (19.2E – Sky Deutschland)


Premier League (Ρωσία): Zenit St Petersburg – Lokomotiv Moscow (14:30)
– 100 TV (60E – FTA)
– Al Jazeera Sport +9 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– NTV Plus Nash Futbol (36E – NTV Plus)
– NTV Plus Sport HD (36E – NTV Plus)
– Ring BG (45E – Vivacom, 39E – Bulsatcom, 31.5E – Pro TV, 23.5E – Satellite BG, 0.8W – Focus Sat)
– Rossiya 2 (75E – Raduga, 60E – Aktiv TV, 36E – NTV Plus, 9E – Platforma DV)
– Sport 2 Hungary (0.8W – UPC Direct, 1W – DigiTV, 4W – T-Home)
– Sport Plus Russia (60E – Aktiv TV, 36E – NTV Plus/Trikolor)
– Sport TV 2 (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV 2 HD (30W – TV Cabo/Meo)
– SportDigital.tv (19.2E – AustriaSat/Sky Deutschland, 9E – Kabelkiosk)
– SportKlub Hrvatska (16E – Total TV)
– SportKlub Σερβία (16E – Total TV/Max TV)
– SportKlub Slovenija (16E – Total TV)
– Retransmisja (21:00): Polsat Futbol (13E – Cyfrowy Polsat)


A PFG (Βουλγαρία): Lokomotiv Plovdiv – Litex Lovech (14:30)
– BNT World (23.5E & 16E – FTA)
– BNT 1 (45E – Vivacom, 39E – Bulsatcom, 23.5E – Satellite BG)


Premier League (Σκωτία): Kilmarnock – Rangers (14:45)
– Orange Sport (13E – CYFRA+, Cyfrowy Polsat, n, TP)
– Kuwait TV 3 (26E & 7W – FTA)
– Al Jazeera Sport +3 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport +5 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Ma Chaîne Sport (19.2E – CanalSat/Orange, 13E – Orange)
– Setanta Africa (68.5E – MyTV)
– Sky Sports 4 (28.2E – Sky UK)
– Sky Sports 4 HD (28.2E – Sky UK)
– Sport 1 Romania (0.8W – Focus Sat, 1W – DigiTV)
– Sport 2 Czech (23.5E – CS Link/SkyLink, 0.8W – UPC Direct)
– Sport 2 Hungary (0.8W – UPC Direct, 1W – DigiTV, 4W – T-Home)


Asian Olympic Qualifiers 2012: Malezja – Bahrajn (14:45)
– Al Jazeera Sport Global (13E – FTA)


Super Ligaen (Δανία): Silkeborg – Nordsjaelland (15:00)
– DR 1 (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Super League (Ελλάδα): Λεβαδειακός Δόξα Δράμας (15:00)
– Nova Sports 2 (13E – Nova)


Beta Ethniki (Ελλάδα): Εθνικός Αστέρας Βέροια (15:00)
– OTE Conn-X TV Sport 1 (9E – Conn-X Sat)


Premier League (Αγγλία): Swansea City – Aston Villa (15:30)
– CANAL+ Πολωνία SD/HD (13E – CYFRA+)
– 6’eren (0.8W – Canal Digital)
– Abu Dhabi Sports HD 3 (26E & 7W – ADMC Sport)
– CANAL+ Urheilu (0.8W – Canal Digital)
– Digi Sport Czech/Slovak (1W – DigiTV)
– Digi Sport Hungary (9E – Hello HD, 1W – DigiTV)
– Lig TV 2 (42E & 7E – DigiTürk)
– Lig TV 2 HD (7E – DigiTürk)
– Nova Sport Bulgaria (45E – Vivacom, 39E – Bulsatcom, 23.5E – Satellite BG)
– Nova Sports 1 (13E – Nova)
– Nova Sports HD (13E – Nova)
– Premier League TV (7E – DigiTürk)
– Premier League TV HD (10E – BISS, 7E – DigiTürk, 4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)
– Sky Sports 1 (28.2E – Sky UK)
– Sky Sports 1 HD (28.2E – Sky UK)
– Sport 1 Nederland HD (23.5E – Canal Digitaal)
– Sport 1 Russia (75E – Raduga, 60E – Aktiv TV)
– Sport 1 Russia HD (9E – Platforma HD)
– Sport TV 1 (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV 1 HD (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV Liga Inglesa (30W – Meo)
– Sport TV Liga Inglesa HD (30W – TV Cabo)
– SportKlub+ Σερβία/Slovenija (16E – Total TV/Max TV)
– Tring Sport 1 (16E – Tring)
– TRK Futbol (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)
– TV 2 Sport Premier League (4.8E – Viasat)
– TV 2 Sport Premier League 1 HD (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)
– Viasat Football Sweden SD/HD (4.8E – Viasat)
– Retransmisja (19:00): Setanta Africa (68.5E – MyTV)
– Retransmisja (28.11 – 0:15): CANAL+ Sport SD/HD (13E – CYFRA+)


Ekstraklasa (Πολωνία): Cracovia Kraków – GKS Bełchatów (15:30)
– CANAL+ Sport SD/HD (13E – CYFRA+)
– Polsat Futbol (13E – Cyfrowy Polsat)
– Polsat Sport HD (13E – Cyfrowy Polsat)
– Retransmisja (28.11 – 2:20): CANAL+ Weekend SD/HD (13E – CYFRA+)
– Retransmisja (28.11 – 9:05): CANAL+ Gol SD/HD (13E – CYFRA+)


Eredivisie (Ολλανδία): NEC Nijmegen – Ajax (15:30)
– Eredivisie Live HD (23.5E – Canal Digitaal)


Umaglesi Liga (Γεωργία): Zestafoni – Dinamo Tbilisi (16:00)
– 1 TV (42E – FTA/BISS)


Bundesliga (Αυστρία): Sturm Graz – Admira (16:00)
– ORF 1 (19.2E – ORF Digital)
– ORF 1 HD (19.2E – ORF Digital)
– Sky Sport Austria (19.2E – Sky Deutschland)


Vyscha Liha (Ουκρανία): Karpaty – Shakhtar Donetsk (16:00)
– Inter+ (15W – FTA)
– Dolce Sport (39E – Dolce, 4.8E – Akta, 4W – Boom)
– SportKlub Prime (16E – Total TV)
– TRK Futbol (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)
– UT-1 Pershiy Nacionalniy (31.5E – Poverkhnost, 4.8E – BISS/Viasat Ukraine)
– Retransmisja (23:00): Polsat Futbol (13E – Cyfrowy Polsat)


Liga 1 (Ρουμανία): Universitatea Cluj – Otelul Galati (16:00)
– Digi Sport 1 Romania (0.8W – DigiTV)


Süper Lig (Τουρκία): Manisaspor – Kayserispor (16:00)
– Lig TV 1 (42E & 7E – DigiTürk, 23.5E – Kabel Deutschland, 9E – Kabelkiosk)
– Lig TV 1 HD (7E – DigiTürk)


1. Lig (Τουρκία): Sakaryaspor – Caykur Rizespor (16:00)
– TRT 3 (42E – FTA/BISS)


1. Lig (Τουρκία): Gaziantep BSB – Bucaspor (16:00)
– TRT 6 (42E – FTA)


1. HNL Ozujsko (Κροατία): Inter Zapresic – Dinamo Zagreb (16:00)
– Arena Sport 2 (16E – Max TV)


Serie A (Ιταλία): Siena – Internazionale (16:00)
– Al Jazeera Sport +1 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport HD 1 (7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 3 (16E – Max TV)
– Arena Sport 4 (39E – Polaris Media)
– CANAL+ Fotball Norge (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Fútbol HD (19.2E – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport Extra HD (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport France (19.2E – CanalSat)
– CANAL+ Sport HD France (19.2E – CanalSat)
– Digi Sport+ Hungary (1W – DigiTV)
– ESPN UK SD/HD (28.2E – Sky UK)
– Euro Futbol SD/HD (42E – D-Smart)
– NTV Plus Futbol (36E – NTV Plus)
– Sky Calcio 1 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 1 HD (13E – Sky Italia)
– Sport TV 3 (30W – TV Cabo/Meo)
– SuperSport 1 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD1 (16E – DigitAlb)
– TRK Futbol Plus (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)
– TV 4 Sport (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Serie A (Ιταλία): Palermo – Fiorentina (16:00)
– Al Jazeera Sport +10 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 1 (16E – Max TV)
– Arena Sport 1 (39E – Polaris Media)
– CANAL+ Aitio (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Fotboll Sweden (0.8W – Canal Digital)
– NTV Plus Futbol 2 (36E – NTV Plus)
– RAI Italia 3 Africa (9E – Viaccess PC 2.5)
– Sky Calcio 2 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 2 HD (13E – Sky Italia)
– Smart 3D (42E – D-Smart)
– Sport TV 4 (30W – TV Cabo/Meo)
– SuperSport 2 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD2 (16E – DigitAlb)


Serie A (Ιταλία): Cagliari – Bologna (16:00)
– Al Jazeera Sport +4 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 2 (39E – Polaris Media)
– Sky Calcio 3 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 3 HD (13E – Sky Italia)


Serie A (Ιταλία): Cesena – Genoa (16:00)
– Al Jazeera Sport +6 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 3 (39E – Polaris Media)
– Sky Calcio 4 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 4 HD (13E – Sky Italia)


Bundesliga (Γερμανία): Werder Bremen – Stuttgart (16:30)
– Eurosport 2 HD (13E – CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
– Eurosport 2 NEE (13E – CYFRA+/Cyfrowy Polsat/TP)
– Dubai Sports 1 (26E & 7W – FTA)
– Idman TV (42E – FTA/BISS)
– CANAL+ Multideporte 1 (19.2E & 30W – Digital+)
– Eurosport 2 Nordic (0.8W – Canal Digital)
– OTE Conn-X TV Sport 2 (9E – Conn-X Sat)
– Sky Bundesliga (19.2E – Sky Deutschland)
– Sky Sport 1 HD Germany (19.2E – Sky Deutschland)
– SuperSport 3 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD3 (16E – DigitAlb)


LFP Primera División (Ισπανία): Levante – Sporting Gijón (17:00)
– NTV Spor (42E – FTA/BISS)
– Abono Fútbol (30W – Digital+)
– Al Jazeera Sport +2 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport +3 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport HD 2 (7W – Al Jazeera Sport)
– CANAL+ Liga 2 (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport 3 Norge (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport HD Scandinavia (0.8W – Canal Digital)
– OTE Conn-X TV Sport 1 (9E – Conn-X Sat)


Super Ligaen (Δανία): FC Copenhagen – Koge (17:00)
– Canal 9 Denmark (0.8W – Canal Digital)


Super Ligaen (Δανία): SonderjyskE – Lyngby (17:00)
– TV 2 Sport Denmark SD/HD (4.8E – Viasat)


NB I (Ουγγαρία): Paks – Videoton Fehérvár (17:00)
– M1 Hungary (39E – Dolce, 9E – Hello HD, 0.8W – UPC Direct, 1W – Digi TV, 4W – Boom)


Asian Olympic Qualifiers 2012 : Oman – Katar (17:00)
– Al Jazeera Sport Global (13E – FTA)


Super League (Ελλάδα): Παναθηναϊκός ΟΦΗ  (17:15)
– Nova Sports 2 (13E – Nova)


Super League (Ελλάδα): Πανιώνιος Αρης Θεσσαλονίκης (17:15)
– Nova Sports 3 (13E – Nova)


Asian Olympic Qualifiers 2012 : Zjednoczone Emiraty Arabskie – Irak (17:20)
– Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W – FTA)


Eredivisie (Ολλανδία): Twente – Vitesse Arnhem (17:30)
– Polsat Futbol (13E – Cyfrowy Polsat)
– STV Haber (42E – FTA)
– Al Jazeera Sport +5 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Eredivisie Live HD (23.5E – Canal Digitaal)
– Film Plus/Sport Plus (39E – Bulsatcom)
– SportDigital.tv (19.2E – AustriaSat/Sky Deutschland, 9E – Kabelkiosk)
– Sportmanía (19.2E & 30W – Digital+)
– SuperSport 4 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD4 (16E – DigitAlb)


Vyscha Liha (Ουκρανία): Arsenal Kyiv – Chernomorets Odessa (17:30)
– 2+2 (4.8E – FTA/BISS)


Premier League (Ρωσία): Anzhi – CSKA Moscow (17:30)
– NTV Plus Nash Futbol (36E – NTV Plus)
– NTV Plus Sport HD (36E – NTV Plus)


Segunda B Group I (Ισπανία): Atlético Madrid “B” – Real Madrid Castilla (18:00)
– Real Madrid TV (9E – FTA)
– Tele Madrid Sat (19.2E – FTA)


Premier League (Αγγλία): Liverpool – Manchester City (18:00)
– CANAL+ 3D (13E – CYFRA+)
– CANAL+ Gol SD/HD (13E – CYFRA+)
– Idman TV (42E – FTA/BISS)
– 6’eren (0.8W – Canal Digital)
– Abu Dhabi Sports HD 3 (26E & 7W – ADMC Sport)
– CANAL+ Spain (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Spain HD (19.2E – Digital+)
– CANAL+ Sport France (19.2E – CanalSat)
– CANAL+ Sport HD France (19.2E – CanalSat)
– CANAL+ Urheilu (0.8W – Canal Digital)
– Diema (45E – Vivacom, 39E – Bulsatcom, 23.5E – Satellite BG)
– Digi Sport 1 Romania (0.8W – DigiTV)
– Digi Sport Czech/Slovak (1W – DigiTV)
– Digi Sport+ Hungary (1W – DigiTV)
– Lig TV 3 (42E & 7E – DigiTürk)
– Lig TV 3 HD (7E – DigiTürk)
– Nova Sports 1 (13E – Nova)
– Nova Sports HD (13E – Nova)
– Premier League TV (7E – DigiTürk)
– Premier League TV HD (10E – BISS, 7E – DigiTürk, 4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)
– Sky 3D UK (28.2E – Sky UK)
– Sky Calcio 9 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 9 HD (13E – Sky Italia)
– Sky Sport 1 Germany (19.2E – Sky Deutschland)
– Sky Sport Extra HD Germany (19.2E – Sky Deutschland)
– Sky Sport Italia 3 (13E – Sky Italia)
– Sky Sport Italia 3 HD (13E – Sky Italia)
– Sky Sports 1 (28.2E – Sky UK)
– Sky Sports 1 HD (28.2E – Sky UK)
– Sky SuperCalcio (13E – Sky Italia)
– Sky SuperCalcio HD (13E – Sky Italia)
– Sport 1 Nederland HD (23.5E – Canal Digitaal)
– Sport 1 Russia (75E – Raduga, 60E – Aktiv TV)
– Sport 1 Russia HD (9E – Platforma HD)
– Sport TV 1 (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV 1 HD (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV Liga Inglesa (30W – Meo)
– Sport TV Liga Inglesa HD (30W – TV Cabo)
– SportKlub+ Σερβία/Slovenija (16E – Total TV/Max TV)
– Tring Sport 1 (16E – Tring)
– TRK Futbol Plus (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)
– TV 2 Sport Premier League (4.8E – Viasat)
– TV 2 Sport Premier League 1 HD (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)
– Viasat Football Sweden SD/HD (4.8E – Viasat)
– Retransmisja (21:00): CANAL+ Weekend SD/HD (13E – CYFRA+)


Ekstraklasa (Πολωνία): Lech Poznań – Widzew Łódź (18:00)
– CANAL+ Sport SD/HD (13E – CYFRA+)
– Retransmisja (28.11 – 1:20): CANAL+ Gol SD/HD (13E – CYFRA+)


Ligue 1 (Γαλλία): Auxerre – Lyon (18:00)
– A la Carté 1 (19.2E – CanalSat)
– Al Jazeera Sport +4 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 1 (16E – Max TV)
– Arena Sport 3 (39E – Polaris Media)
– Lig TV 2 (42E & 7E – DigiTürk)
– Sport Italia (13E – Sky Italia)
– Sport TV 4 (30W – TV Cabo/Meo)
– SuperSport 5 (16E – DigitAlb)


Ligue 1 (Γαλλία): Lorient – Nice (18:00)
– A la Carté 2 (19.2E – CanalSat)
– Al Jazeera Sport +6 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)


Gambrinus Liga (Τσεχία): Marila Pribram – Viktoria Plzen (18:00)
– Sport 2 Czech (23.5E – CS Link/SkyLink, 0.8W – UPC Direct)


Bundesliga (Γερμανία): Mainz 05 – Bayern Munich (18:30)
– Eurosport 2 HD (13E – CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
– Eurosport 2 NEE (13E – CYFRA+/Cyfrowy Polsat/TP)
– Dubai Sports 1 (26E & 7W – FTA)
– CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Fútbol HD (19.2E – Digital+)
– ESPN UK SD/HD (28.2E – Sky UK)
– Eurosport 2 Nordic (0.8W – Canal Digital)
– OTE Conn-X TV Sport 2 (9E – Conn-X Sat)
– Sky Bundesliga (19.2E – Sky Deutschland)
– Sky Calcio 11 (13E – Sky Italia)
– Sky Sport 1 HD Germany (19.2E – Sky Deutschland)
– Sport TV 2 (30W – TV Cabo/Meo)
– SuperSport 2 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD2 (16E – DigitAlb)
– TRK Futbol (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)


LFP Primera División (Ισπανία): Espanyol – Osasuna (19:00)
– Abono Fútbol (30W – Digital+)
– Al Jazeera Sport +1 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport HD 1 (7W – Al Jazeera Sport)
– CANAL+ Fotball Norge (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Liga 2 (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport HD Scandinavia (0.8W – Canal Digital)
– NTV Plus Futbol 2 (36E – NTV Plus)
– OTE Conn-X TV Sport 1 (9E – Conn-X Sat)
– TV Plus Bulgaria (39E – Bulsatcom)


LFP Primera División (Ισπανία): Mallorca – Racing Santander (19:00)
– Al Jazeera Sport +2 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– CANAL+ Liga 2 (19.2E & 30W – Digital+)


Super Ligaen (Δανία): AaB Aalborg – AGF Arhus (19:00)
– TV 3+ Denmark (4.8E – Viasat)


Süper Lig (Τουρκία): Trabzonspor – Besiktas (19:00)
– Lig TV 1 (42E & 7E – DigiTürk, 23.5E – Kabel Deutschland, 9E – Kabelkiosk)
– Lig TV 1 HD (7E – DigiTürk)


NB I (Ουγγαρία): Diósgyör – Ferencváros (19:00)
– Sport 1 Romania (0.8W – Focus Sat, 1W – DigiTV)
– Sport 2 Hungary (0.8W – UPC Direct, 1W – DigiTV, 4W – T-Home)


Jupiler Pro League (Βέλγιο): AA Gent – Racing Genk (19:00)
– SportKlub Πολωνία (13E – CYFRA+/n)
– Sport 1 Nederland HD (23.5E – Canal Digitaal)
– Retransmisja (22:00): SportKlub+ Πολωνία (13E – n)


Tippeligaen (Νορβηγία): Aalesund – Brann (19:00)
– TV 2 Norge (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)
– TV 2 Norge HD (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Tippeligaen (Νορβηγία): Rosenborg – Viking (19:00)
– TV 2 Zebra (0.8W – Canal Digital)


Tippeligaen (Νορβηγία): Start – Tromso (19:00)
– TV 2 Sport 1 Norge (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Tippeligaen (Νορβηγία): Sarpsborg 08 – Odd-Grenland (19:00)
– TV 2 Sport 2 Norge (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Tippeligaen (Νορβηγία): Sogndal – Molde (19:00)
– TV 2 Sport 3 Norge (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Tippeligaen (Νορβηγία): Haugesund – Stromsgodset (19:00)
– TV 2 Sport 4 Norge (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Tippeligaen (Νορβηγία): Lillestrom – Fredrikstad (19:00)
– TV 2 Sport 5 Norge (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Super League (Ελλάδα): Αστέρας Τρίπολης Ολυμπιακός (19:30)
– Arena Sport 4 (39E – Polaris Media)
– Nova Sports 2 (13E – Nova)


Super League (Ελλάδα): Ξάνθη Ατρόμητος (19:30)
– ERT World (39E & 13E – FTA)
– NET Hellas (13E – Nova Greece, 9E – Conn-X Sat)


Serie B (Ιταλία): Gubbio – Empoli (20:00)
– Sky Calcio 10 (13E – Sky Italia)


1. Lig (Τουρκία): Göztepe – Kayseri Erciyesspor (20:00)
– TRT 3 (42E – FTA/BISS)


Super Liga (Πορτογαλία): FC Porto – Sporting Braga (20:15)
– Orange Sport (13E – CYFRA+, Cyfrowy Polsat, n, TP)
– RTP International (13E – FTA)
– Dolce Sport (39E – Dolce, 4.8E – Akta, 4W – Boom)
– SIC International (16E – Viaccess PC 2.3/2.6)
– Sport TV 1 (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV 1 HD (30W – TV Cabo/Meo)
– SportKlub+ Σερβία/Slovenija (16E – Total TV/Max TV)
– SuperSport 5 (16E – DigitAlb)
– TVi Portugal (30W – TV Cabo/Meo)


Liga 1 (Ρουμανία): Mioveni – Dinamo Bucharest (20:30)
– Digi Sport 1 Romania (0.8W – DigiTV)


LFP Primera División (Ισπανία): Athletic Bilbao – Granada (20:45)
– Al Jazeera Sport +5 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 2 (16E – Max TV)
– Arena Sport 2 (39E – Polaris Media)
– CANAL+ Liga (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Liga HD (19.2E – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport Extra (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport HD Scandinavia (0.8W – Canal Digital)
– OTE Conn-X TV Sport 3 (9E – Conn-X Sat)
– TRK Futbol (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)
– TV Plus Bulgaria (39E – Bulsatcom)


Ligat Al (Ισραήλ): Maccabi Tel Aviv – Hapoel Tel Aviv (20:50)
– The Israeli Network (9E – Viaccess PC 2.5/2.6/4.0)


Série A (Βραζιλία): Figueirense – Corinthians (21:00)
– SportKlub+ Πολωνία (13E – n)
– Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W – FTA)
– Premier Sports UK (28.5E – Sky UK)
– Setanta Sports 1 (28.5E – Sky UK)
– SportDigital.tv (19.2E – AustriaSat/Sky Deutschland, 9E – Kabelkiosk)


Série A (Βραζιλία): Fluminense – Vasco da Gama (21:00)
– PFC International (30W – TV Cabo)


Serie A (Ιταλία): AC Milan – Chievo (21:45)
– Duhok TV (57E – FTA)
– İctimai TV (42E & 13E – FTA/RAS)
– Al Jazeera Sport +1 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport HD 1 (7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 3 (16E – Max TV)
– Arena Sport 4 (39E – Polaris Media)
– CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Fútbol HD (19.2E – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport 3 Norge (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport Extra HD (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport France (19.2E – CanalSat)
– CANAL+ Sport HD France (19.2E – CanalSat)
– CANAL+ Urheilu (0.8W – Canal Digital)
– Digi Sport 2 Romania (0.8W – DigiTV)
– ESPN UK SD/HD (28.2E – Sky UK)
– Euro Futbol SD/HD (42E – D-Smart)
– NTV Plus Futbol 2 (36E – NTV Plus)
– OTE Conn-X TV Sport 2 (9E – Conn-X Sat)
– RAI Italia 3 Africa (9E – Viaccess PC 2.5)
– Setanta Ireland (28.5E – Sky UK)
– Sky Calcio 1 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 1 HD (13E – Sky Italia)
– Sky Sport Italia 1 (13E – Sky Italia)
– Sky Sport Italia 1 HD (13E – Sky Italia)
– Sport TV 3 (30W – TV Cabo/Meo)
– SuperSport 1 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD1 (16E – DigitAlb)
– TRK Futbol Plus (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)
– TV 4 Sport (4.8E – Viasat, 0.8W – Canal Digital)


Ligue 1 (Γαλλία): Marseille – Paris St Germain (22:00)
– CANAL+ Sport SD/HD (13E – CYFRA+)
– Orange Sport (13E – CYFRA+, Cyfrowy Polsat, n, TP)
– Eurosport Deutschland (19.2E – FTA & Analog)
– Al Jazeera Sport +3 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport +4 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Al Jazeera Sport HD 2 (7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 1 (16E – Max TV)
– Arena Sport 1 (39E – Polaris Media)
– CANAL+ France (19.2E – CanalSat)
– CANAL+ France HD (19.2E – CanalSat)
– Digi Sport 3 Romania (0.8W – DigiTV)
– Digi Sport Czech/Slovak (1W – DigiTV)
– Digi Sport+ Hungary (1W – DigiTV)
– Lig TV 2 (42E & 7E – DigiTürk)
– Lig TV 2 HD (7E – DigiTürk)
– Nova Sports 2 (13E – Nova)
– Sport Italia (13E – Sky Italia)
– SuperSport 2 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD2 (16E – DigitAlb)
– Viasat Football Sweden SD/HD (4.8E – Viasat)
– Viasat Fotboll Norge (4.8E – Viasat)
– Retransmisja (23:00): CANAL+ Gol SD/HD (13E – CYFRA+)


Primera División (Αργεντινή): Vélez Sarsfield – Colón Santa Fé (22:00)
– SportKlub Πολωνία (13E – CYFRA+/n)
– Al Jazeera Sport +6 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– CANAL+ Multideporte 1 (19.2E & 30W – Digital+)
– Nova Sports 3 (13E – Nova)
– Ring BG (45E – Vivacom, 39E – Bulsatcom, 31.5E – Pro TV, 23.5E – Satellite BG, 0.8W – Focus Sat)
– SportKlub+ Σερβία/Slovenija (16E – Total TV/Max TV)
– Retransmisja (28.11 – 0:00): SportKlub+ Πολωνία (13E – n)


Super Liga (Πορτογαλία): Paços Ferreira – Olhanense (22:15)
– Sport TV 1 (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV 1 HD (30W – TV Cabo/Meo)


LFP Primera División (Ισπανία): Real Zaragoza – Sevilla (22:30)
– Idman TV (42E – FTA/BISS)
– NTV Spor (42E – FTA/BISS)
– Al Jazeera Sport +2 (26E & 13E & 7W – Al Jazeera Sport)
– Arena Sport 3 (39E – Polaris Media)
– Canal 9 Denmark (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Aitio (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Fotball Norge (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Spain (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Spain HD (19.2E – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Sweden (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport HD Scandinavia (0.8W – Canal Digital)
– NTV Plus Futbol (36E – NTV Plus)
– OTE Conn-X TV Sport 1 (9E – Conn-X Sat)
– Sky Calcio 2 (13E – Sky Italia)
– Sky Calcio 2 HD (13E – Sky Italia)
– Sky Sport Italia 3 (13E – Sky Italia)
– Sky Sport Italia 3 HD (13E – Sky Italia)
– Sky Sports 1 (28.2E – Sky UK)
– Sky Sports 1 HD (28.2E – Sky UK)
– Sky SuperCalcio (13E – Sky Italia)
– Sky SuperCalcio HD (13E – Sky Italia)
– Sport 1 Lithuania (4.8E – Viasat)
– Sport TV 2 (30W – TV Cabo/Meo)
– Sport TV 2 HD (30W – TV Cabo/Meo)
– SuperSport 3 (16E – DigitAlb)
– SuperSport HD3 (16E – DigitAlb)
– TRK Futbol (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)
– TV Plus Bulgaria (39E – Bulsatcom)


Liga Adelante (Ισπανία): Sabadell – Real Murcia (22:30)
– CANAL+ Liga (19.2E & 30W – Digital+)


Primera División (Αργεντινή): Godoy Cruz – Boca Juniors (00:10)
– SportKlub Πολωνία (13E – CYFRA+/n)
– Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W – FTA)
– CANAL+ Fotboll Sweden (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W – Digital+)
– CANAL+ Sport 1 Denmark (0.8W – Canal Digital)
– CANAL+ Sport 3 Norge (0.8W – Canal Digital)
– Nova Sports 2 (13E – Nova)
– Premier Sports UK (28.5E – Sky UK)
– Ring BG (45E – Vivacom, 39E – Bulsatcom, 31.5E – Pro TV, 23.5E – Satellite BG, 0.8W – Focus Sat)
– Sport TV 4 (30W – TV Cabo/Meo)
– SportKlub Hrvatska (16E – Total TV)
– SportKlub Σερβία (16E – Total TV/Max TV)
– TRK Futbol Plus (4.8E – Viaccess PC 2.6/4.0)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Δεν γίνεται να αφήσετε τους φιλοξενούμενούς σας χωρίς τηλεόραση. Η ιταλική Fracarro έρχεται να δώσει τη λύση με το νέο Compact Headend D-Matrix 4S FTA, το οποίο προορίζεται για σύνδεση σε τηλεοράσ...
AVM FRITZ!Fon X6
Το FRITZ!Fon X6 εντυπωσιάζει με τη μοντέρνα σχεδίασή του σε κομψή λευκή και μαύρη έκδοση, ενώ διαθέτει μεγάλη έγχρωμη οθόνη 2,4” υψηλής αντίθεσης για τέλεια αναγνωσιμότητα. Ο χρήστης μπορεί να βλέ...
Solray S01C, S02B & S03C Series
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει νέες παραλαβές προϊόντων που περιλαμβάνουν σειρές φωτιστικών LED της Solray. Πρόκειται για πλήρως ανεξάρτητα συστήματα φωτισμού που αποτελούνται από προβολέα...
TP-Link EAP623-Outdoor HD AX1800
Το EAP623-Outdoor HD είναι ένα Access Point εξωτερικού χώρου από τη σειρά EAP της TP-Link, που υποστηρίζει το πρότυπο Wi-Fi 6 με μέγιστη ταχύτητα μετάδοσης δεδομένων έως και 1,8Gbps (574Mbps στα 2...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Fracarro PAS4117101
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου PAS4117101 της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για υψηλής ποιότητας ομοαξονικό καλώδιο εξωτερικού χώρου, με τριπλή θωράκιση, διάμετρο 6,...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, Ιούνιος 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουνίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουνίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
UEFA EURO 2024 GERMANY
Η ώρα για το μεγαλύτερο αθλητικό ραντεβού της τετραετίας στην Ευρώπη έφτασε! Για έναν ολόκληρο μήνα, από 14 Ιουνίου έως 14 Ιουλίου, η καρδιά της ποδοσφαιρικής Ευρώπης θα χτυπάει στα γήπεδα της Γερ...
Η PartnerNET διανέμει αποκλειστικά τα προϊόντα της MaxHub σε Ελλάδα και Κύπρο
H PartnerNET παρουσιάζει την εταιρεία MaxHub, η οποία αναμένεται να επαναπροσδιορίσει τον χώρο των επικοινωνιών (communication) και της έξυπνης συνεργασίας (collaboration) για τις επιχειρήσεις. Με...
Octagon Spirit Pro
Η γερμανική Octagon διευρύνει την γκάμα των HDTV δεκτών της, παρουσιάζοντας τη version 2 του μοντέλου Spirit, τον Octagon Spirit Pro. Πρόκειται για έναν δέκτη IP με επίσημο λειτουργικό σύστημα And...
Ekselans MD HD Easy Twin 122013
Έναν ολοκαίνουργιο στην ελληνική αγορά ψηφιακό διαμορφωτή, που διαθέτει πολλές και σημαντικές καινοτομίες, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για τον MD HD Easy T...
SAT & ZAP, Ιούνιος 2024
Η πικρή αλήθεια είναι ότι το streaming τείνει να υποκαταστήσει και στους DXersτη δορυφορική λήψη ως μέθοδο zapping. Παρ’ όλα αυτά μπορείτε ακόμη να βρείτε κανάλια που δεν μεταδίδονται ιντερνετικά…...