Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 497
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
ImageTech Photovision 2024
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

25 Απριλίου 2024 08:12
5 Μαρτίου 2011 03:00

Ποδόσφαιρο:Τι παίζει σήμερα και που

Γράφει: Dr.Nick
admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F05%2Fea16bf1ef10cb368a7558e7a2ca09b57 XL
Σάββατο 5 Μαρτίου 2011


Ukrainian Vyscha Liha – Week 20
13:00
Zorya vs Volyn Lutsk
TRK Futbol
UT-1 [Pershiy Nacionalniy]

German 2. Bundesliga – Week 25
14:00
Bochum vs Karlsruhe
Conn-X TV Sport 2
Sky Bundesliga
Sky Sport Info Portal
Paderborn vs Energie Cottbus
Sky Bundesliga
Sky Sport Info Portal

Estonia: Eesti Meistriliiga – Week 1
14:00
Kalju Nomme vs Flora Talllin
TV6 Estonia

Turkish Super Lig – Week 24
14:00
Konyaspor vs Ankaragucu
Digi Kanal

Serbian Super Lige – Week 16
14:00
Jagodina vs Vojvodina
Arena Sport 1
Indjijia vs Partizan Belgrade
RTS 2 (serbia)

Turkish 1. Lig – Week 24
14:10
Mersin Idman Yurdu vs kayseri Erciyesspor
TRT 1

Romanian Liga 1 – Week 20
14:30
Otelul Galati vs Rapid Bucharest
Digi Sport (rom)

English Premier League – Week 29
14:45
Birmingham City vs West Bromwich Albion
6 Eren
Alfa TV (cyprus)
C+ France
C+ Hi-Tech
C+ Urheilu (fin)
Digi Sport (hun)
Digi Sport (svk)
Nova Sport (bul)
Nova Sports 1 (hellas)
Premier League TV
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport 1 (ita)
Sky Sport Info Portal
Sky Sports 2 (uk)
Sky Super Calcio
Sport TV1
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
Viasat Football (swe)
Viasat Sport Baltic
AD Sports HD3
C+ France HD
Nova Sports HD (hellas)
Premier League HDTV
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (ita)
Sky Sports HD2 (uk)
Sky Super Calcio HD
Sport TV HD
TV2 PL HD1 (nor)
Viasat PL HD
Viasat Sport HD (swe)

Ukrainian Vyscha Liha – Week 20
15:00
Metalurg Donetsk vs Dynamo Kyiv
Dolce Sport
Inter+ (ukraine)
Polsat Futbol
TRK Futbol

Bosnia-Herzegovina Premier Liga – Week 17
15:00
Borac Banja LuKa vs Drina Zvornick
BHT 1

Greek Beta Ethniki – Week 25
15:00
Karditsas vs PAS Giannina
ET3
Panthraikos vs Levadiakos
Conn-X TV Sport 3

Bulgarian A PFG – Week 17
15:00
Slavia Sofia vs Minyor Pernik
bTV Action

Cypriot 1. Division – Week 24
15:30
Alki Larnaka vs AEL Limassol
Lumiere TV

Polish Ekstraklasa – Week 17
15:45
Gornik Zabrze vs Zaglebie Lubin
Orange Sport (pol)

Hungarian NB I – Week 18
16:00
Lombard Papa vs Zalaegerszeg
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hun)
Sport 1 (rom)

Italian Serie B – Week 30
16:00
Padova vs Siena
Raitalia 3 (africa)
Sky Calcio 6
Pescara vs Reggina
Sky Calcio 7
Livorno vs Varese
Conn-X TV Sport 1
Sky Calcio 8
Empoli vs Modena
Sky Calcio 9
Portogruaro vs Grosseto
Sky Calcio 10
Triestina vs Piacenza
Sky Calcio 11
Frosinone vs Albinoleffe
Sky Calcio 13
Sassuolo vs Citadella
Sky Calcio 14
Crotone vs Ascoli
Sky Calcio 12

Turkish Super Lig – Week 24
16:00
Gaziantepspor vs Sivasspor
LIG TV
LIG TV HD

German 1. Bundesliga – Week 25
16:30
Eintracht Frankfurt vs Kaiserslautern
Sky Bundesliga
Sky Sport Info Portal
Hannover 96 vs Bayern München
C+ Multideporte 2
Conn-X TV Sport 2
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Gol TV (america)
NTV+ Football
Orange Sport (fra)
Sky Bundesliga
Sky Calcio 4
Sky Sport 3 (ita)
Sky Sport Info Portal
Sport TV3
SuperSport 1 [DigitAlb]
TRT 3 [Spor]
DigitAlb HD4
Sky Calcio HD4
Sky Sport HD2 (ger)
Sky Sport HD3 (ita)
TRT HD
Mönchengladbach vs Hoffenheim
Sky Bundesliga
Sky Sport Info Portal
Nürnberg vs St Pauli
Sky Bundesliga
Sky Sport Info Portal
Stuttgart vs Schalke 04
C+ Fútbol (esp)
NTV+ Sport
Sky Bundesliga
Sky Sport Info Portal

English Premier League – Week 29
17:00
Bolton Wanderers vs Aston Villa
Diema
Digi Sport+ (rom)
Sky Calcio 2
SportKlub+ (SE europe)
Sportmanía
SuperSport 5 (za)
Tring Sport 3 [World]
Viasat Sport (swe)
Viasat Xtra PL 3
AD Sports HD4
C+ Fútbol HD (esp)
Sky Calcio HD2
Fullham vs Blackburn Rovers
SuperSport Maximo
TV3 Slovenia
Viasat Xtra PL 1
AD Sports HD7
TV2 PL HD3 (nor)
Arsenal vs Sunderland
6 Eren
Alfa TV (cyprus)
BHT 1
C+ Sport (fra)
C+ Sport 1 (pol)
C+ Urheilu (fin)
Digi Sport (hun)
Digi Sport (rom)
Digi Sport (svk)
Nova Sport (bul)
Nova Sports 1 (hellas)
Premier League TV
Setanta Ireland (roi)
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport 1 (ita)
Sky Sport Info Portal
Spormax [Digiturk]
Sport TV1
SportKlub (slo)
SuperSport 3 (za)
TPA 2
Tring Sport News
Viasat Football (swe)
Viasat Sport Baltic
AD Sports HD3
C+ France HD
C+ Sport HD (pol)
Nova Sports HD (hellas)
Premier League HDTV
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (ita)
Spormax HD
Sport 1 HD (rus)
Sport TV HD
TV2 PL HD1 (nor)
Viasat PL HD
Viasat Sport HD (swe)
Newcastle United vs Everton
C+ Aitio (fin)
Nova Sports 4 (hellas)
Sky Calcio 3
Sportklub (srb)
SuperSport 7 (za)
Tring Sport 2 [Shqip]
Viasat Xtra PL 4
AD Sports HD6
Sky Calcio HD3
TV2 PL HD2 (nor)
Viasat Sport HD (swe)

Austrian Bundesliga – Week 24
17:00
Salzburg vs Mattersburg
Sky Sport (austria)

Scottish Premier League – Week 29
17:00
Hearts vs Kilimarnock
OSN Show Sports 4
Sport 1 (lithuania)

Ukrainian Vyscha Liha – Week 20
17:00
Vorskla vs Metalist Kharkiv
Inter+ (ukraine)
TRK Futbol
Kryvbas vs Obolon Kyiv
2+2

English Premier League – Week 29
17:00
West Ham United vs Stoke City
C+ Multideporte 3
Tring Sport 4 [Planet]
Viasat Xtra PL 2
AD Sports HD8
C+ Deportes HD

Welsh Premier League – Week 24
17:00
Bangor City vs Neath Athletic
S4C Digital

Scottish Premier League – Week 29
17:00
Celtic vs Hamilton Academical
Setanta Africa

English Championship – Week 35
17:00
Quenns Park Rangers vs Leicester City
Canal 9 (den)
SportKlub (pol)

Romanian Liga 1 – Week 20
17:00
Gloria Bistita vs Sportul Studentesk
GSP TV

Greek Super League – Week 25
17:15
Xanthi vs Kerkyra
ERT World
NET (hellas)
Olympiacos Volos vs Panserraikos
Nova Sports 3 (hellas)

Polish Ekstraklasa – Week 17
18:00
Wodzew Lodz vs Korona Kielce
Orange Sport (pol)

Danish Super Ligaen – Week 20
18:00
AaB Aalborg vs Silkeborg
TV2 Sport (den)

Bulgarian A PFG – Week 17
18:00
Chernomorets Burgas vs CSKA Sofia
bTV Action

Czech Gambrinus Liga – Week 19
18:20
Slovako vs Viktoria Plzen
CT4 Sport

Hungarian NB I – Week 18
18:30
Videoton Fehervar vs MTK Budapest
Sport 1 (hun)
Sport 2 (cze/svk)

Serbian Super Lige – Week 16
19:00
Red Star Belgrade vs Smederevo
Prva Srpska TV

Spanish LFP Primera División – Week 27
19:00
Real Mallorca vs Valencia
6 Eren
Al Jazeera Sport +7
C+ Aitio (fin)
C+ Fotball (nor)
C+ Fotboll (swe)
C+ Liga (esp)
Conn-X TV Sport 1
NTV Spor
NTV+ Football
SuperSport 1 [DigitAlb]
SuperSport 7 (za)
TPS Star
TV+ (bulgaria)
C+ Liga HD
C+ Sport HD (nordic)
DigitAlb HD4

Portuguese Liga Honra – Week 20
19:00
Freamunde vs Oliveirense
Sport TV1

Turkish Super Lig – Week 24
19:00
Galatasaray vs Karabukspor
Digi Sport+ (rom)
LIG TV
LIG TV HD

Romanian Liga 1 – Week 20
19:00
CFR Cluj vs FC Timisoara
Digi Sport (rom)

Polish Ekstraklasa – Week 17
19:15
GKS Belchatow vs Jagiellonia
C+ Sport 1 (pol)
C+ Sport HD (pol)

English Championship – Week 35
19:20
Cardiff City vs Ipswich Town
Canal 9 (den)
Ring.bg
Sky Sports 2 (uk)
SportDigital.tv
SportKlub (pol)
SuperSport 4 [DigitAlb]
Viasat Football (nor)
Sky Sports HD2 (uk)

English Premier League – Week 29
19:30
Manchester City vs Wigan Athletic
C+ Fútbol (esp)
C+ Sport (fra)
C+ Urheilu (fin)
Digi Sport (hun)
Digi Sport (svk)
ESPN (uk & irl)
Nova Sport (bul)
Nova Sports 1 (hellas)
Premier League TV
Sky Calcio 2
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport 3 (ita)
Sky Sport Info Portal
Sky Super Calcio
Spormax [Digiturk]
Sport TV3
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
Viasat Football (swe)
AD Sports HD3
C+ Fútbol HD (esp)
C+ Sport HD (france)
ESPN HD (uk)
Nova Sports HD (hellas)
Premier League HDTV
Sky Calcio HD2
Sky Sport HD3 (ita)
Sky Super Calcio HD
Spormax HD
Sport 1 HD (rus)
Sport TV HD
TV2 PL HD1 (nor)
Viasat PL HD
Viasat Sport HD (swe)

Austrian Bundesliga – Week 24
19:30
Sturm Graz vs LASK Linz
Sky Sport (austria) /SC
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport Info Portal
Wacker Innsbruck vs Austria Vienna
Sky Sport (austria) /SC
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport Info Portal
Sky Sport HD2 (ger)
Wiener Neustadt vs Kapfenberg
Sky Sport (austria) /SC
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport Info Portal

German 1. Bundesliga – Week 25
19:30
Bayer Leverkusen vs Wolfsburg
C+ Multideporte 3
Conn-X TV Sport 2
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Gol TV (america)
Neo Sports
NTV+ Sport Classic
Orange Sport (fra)
Sky Bundesliga
Sky Calcio 4
Sky Sport Info Portal
SuperSport 3 [DigitAlb]
SuperSport 5 (za)
TRT 3 [Spor]
C+ Deportes HD
DigitAlb HD6
NTV+ HD Sport
Sky Calcio HD4
Sky Sport HD1 (ger)
TRT HD

Greek Super League – Week 25
19:30
Aris Thessaloniki vs Iraklis Saloniki
Nova Sports 2 (hellas)

Dutch Eredivisie – Week 26
19:45
Twente vs NAC Breda
C+ Multideporte 2
Eredivisie Live 1
NTV+ Sport Classic
Polsat Futbol
SuperSport 5 [DigitAlb]

French Ligue 1 – Week 26
20:00
Caen vs St Etienne
A La Carte 1
Lorient vs Nancy
A La Carte 2
Montpellier vs Rennes
A La Carte 3
Arena Sport 1
NTV+ Sport On-Line
TV5 Monde (africa)
TV5 Monde (maghreb)
Nice vs Lens
A La Carte 4
Toulouse vs Sochaux
A La Carte 5
French Ligue 1 – Week 26
20:00
Valenciennes vs Monaco
A La Carte 6

Polish Ekstraklasa – Week 17
20:15
ARKA Gdynia vs Lech Poznan
Orange Sport (pol)

Dutch Eredivisie – Week 26
20:45
Vitesse Arnhein vs Venlo
Eredivisie Live 2
ADO Den Haag vs NEC Nijmegen
– – –

Spanish LFP Primera División – Week 27
21:00
Barcelona vs Real Zaragoza
6 Eren
Al Jazeera Sport +2
Alfa TV (cyprus)
Arena Sport 3
C+ Aitio (fin)
C+ Fotboll (swe)
C+ Liga (esp)
C+ Sport 2 (pol)
C+ Sport 3 (nor)
Conn-X TV Sport 1
Digi Sport+ (rom)
Kohavision [KTV]
NTV Spor
NTV+ Football
Sky Calcio 3
Sky Sports 4 (uk)
Sport 2 (cze/svk)
Sport 2 (hun)
Sport TV1
SuperSport 2 [DigitAlb]
SuperSport 7 (za)
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
Al Jazeera Sport HD2
C+ Liga HD
C+ Sport HD (nordic)
DigitAlb HD5
Sky Calcio HD3
Sky Sports HD4 (uk)

Belgian Jupiler Pro League – Week 28
21:00
KV Mechelen vs AA Gent
Setanta Africa
SportKlub (hun)
SportKlub (pol)
SportKlub (rom)
SportKlub (slo)
WDS TV

Brazilian Paulista – Round 11
21:00
Linense vs Corinthians
Sportmanía

Croatian 1. HNL Ozujsko – Week 20
21:10
Dinamo Zagreb vs Slaven Koprivnica
HRT 2

Italian Serie A – Week 28
21:45
Juventus vs AC Milan
Al Jazeera Sport +1
Al Jazeera Sport +3
Arena Sport 4
C+ Fotball (nor)
C+ Fútbol (esp)
C+ Poland
C+ Sport 1 (den)
C+ Urheilu (fin)
Conn-X TV Sport 3
Digi Sport (hun)
Digi Sport (rom)
Digi Sport (svk)
Hi Soccer
Raitalia 3 (africa)
Setanta Sports 1
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ita)
Spormax [Digiturk]
Sport TV2
Sport+ (rus)
SportDigital.tv
SuperSport 1 [DigitAlb]
TV8 (turkey)
Al Jazeera Sport HD1
C+ Fútbol HD (esp)
DigitAlb HD4
NTV+ HD Sport
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (ita)
Spormax HD

Portuguese Super Liga – Week 22
21:45
FC Porto vs Vitoria Guimares
Dolce Sport 2
RTP Africa
RTP International
RTP Madeira
SuperSport 3 [DigitAlb]
TVi (portugal)
DigitAlb HD6
Sport TV HD

Dutch Eredivisie – Week 26
21:45
Excelsio vs PSV Eindhoven
C+ Multideporte 3
Eredivisie Live 1
Polsat Futbol
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hun)
Sport 1 (rom)
SportKlub+ (SE europe)

French Ligue 1 – Week 26
22:00
Auxerre vs Paris St Germain
Arena Sport 1
C+ GOL (pol)
Kanal A (turkey)
Nova Sport (cze)
Nova Sports 1 (hellas)
NTV+ Sport On-Line
Orange Sport (fra)
SuperSport 4 [DigitAlb]
SuperSport 5 (za)
Viasat Football (nor)
Viasat Sport Baltic
Nova Sports HD (hellas)
Orange Sport HD
Viasat Sport HD (nor)

Spanish LFP Primera División – Week 27
23:00
Atletico Madrid vs Villarreal
Al Jazeera Sport +2
Arena Sport 3
C+ Aitio (fin)
C+ Sport 1 (pol)
C+ Sport 1 (swe)
C+ Sport 3 (nor)
Canal 9 (den)
Digi Sport+ (rom)
Gol TV (america)
Kohavision [KTV]
La Sexta
NTV Spor
NTV+ Football
Skai (hellas)
Sky Calcio 2
Sky Sports 4 (uk)
Sport 2 (cze/svk)
Sport 2 (hun)
Sport TV1
SuperSport 2 [DigitAlb]
SuperSport 3 (za)
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
Al Jazeera Sport HD2
C+ Sport HD (nordic)
C+ Sport HD (pol)
DigitAlb HD5
Sky Calcio HD2
Sky Sports HD4 (uk)

Κυριακή 06 Μαρτίου (ξημερώματα)

Mexican Primera División – Clausura Week 9
01:00
Monterrey vs Queretaro
Canal Estrellas (eu)

Colombian Fútbol Profesional – Apertura Week 5
01:20
Atletico Nacional vs Junior Barranquilla
Gol TV (america)

Σάββατο 5 Μαρτίου 2011


Ukrainian Vyscha Liha – Week 20
13:00
Zorya vs Volyn Lutsk
TRK Futbol
UT-1 [Pershiy Nacionalniy]

German 2. Bundesliga – Week 25
14:00
Bochum vs Karlsruhe
Conn-X TV Sport 2
Sky Bundesliga
Sky Sport Info Portal
Paderborn vs Energie Cottbus
Sky Bundesliga
Sky Sport Info Portal

Estonia: Eesti Meistriliiga – Week 1
14:00
Kalju Nomme vs Flora Talllin
TV6 Estonia

Turkish Super Lig – Week 24
14:00
Konyaspor vs Ankaragucu
Digi Kanal

Serbian Super Lige – Week 16
14:00
Jagodina vs Vojvodina
Arena Sport 1
Indjijia vs Partizan Belgrade
RTS 2 (serbia)

Turkish 1. Lig – Week 24
14:10
Mersin Idman Yurdu vs kayseri Erciyesspor
TRT 1

Romanian Liga 1 – Week 20
14:30
Otelul Galati vs Rapid Bucharest
Digi Sport (rom)

English Premier League – Week 29
14:45
Birmingham City vs West Bromwich Albion
6 Eren
Alfa TV (cyprus)
C+ France
C+ Hi-Tech
C+ Urheilu (fin)
Digi Sport (hun)
Digi Sport (svk)
Nova Sport (bul)
Nova Sports 1 (hellas)
Premier League TV
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport 1 (ita)
Sky Sport Info Portal
Sky Sports 2 (uk)
Sky Super Calcio
Sport TV1
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
Viasat Football (swe)
Viasat Sport Baltic
AD Sports HD3
C+ France HD
Nova Sports HD (hellas)
Premier League HDTV
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (ita)
Sky Sports HD2 (uk)
Sky Super Calcio HD
Sport TV HD
TV2 PL HD1 (nor)
Viasat PL HD
Viasat Sport HD (swe)

Ukrainian Vyscha Liha – Week 20
15:00
Metalurg Donetsk vs Dynamo Kyiv
Dolce Sport
Inter+ (ukraine)
Polsat Futbol
TRK Futbol

Bosnia-Herzegovina Premier Liga – Week 17
15:00
Borac Banja LuKa vs Drina Zvornick
BHT 1

Greek Beta Ethniki – Week 25
15:00
Karditsas vs PAS Giannina
ET3
Panthraikos vs Levadiakos
Conn-X TV Sport 3

Bulgarian A PFG – Week 17
15:00
Slavia Sofia vs Minyor Pernik
bTV Action

Cypriot 1. Division – Week 24
15:30
Alki Larnaka vs AEL Limassol
Lumiere TV

Polish Ekstraklasa – Week 17
15:45
Gornik Zabrze vs Zaglebie Lubin
Orange Sport (pol)

Hungarian NB I – Week 18
16:00
Lombard Papa vs Zalaegerszeg
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hun)
Sport 1 (rom)

Italian Serie B – Week 30
16:00
Padova vs Siena
Raitalia 3 (africa)
Sky Calcio 6
Pescara vs Reggina
Sky Calcio 7
Livorno vs Varese
Conn-X TV Sport 1
Sky Calcio 8
Empoli vs Modena
Sky Calcio 9
Portogruaro vs Grosseto
Sky Calcio 10
Triestina vs Piacenza
Sky Calcio 11
Frosinone vs Albinoleffe
Sky Calcio 13
Sassuolo vs Citadella
Sky Calcio 14
Crotone vs Ascoli
Sky Calcio 12

Turkish Super Lig – Week 24
16:00
Gaziantepspor vs Sivasspor
LIG TV
LIG TV HD

German 1. Bundesliga – Week 25
16:30
Eintracht Frankfurt vs Kaiserslautern
Sky Bundesliga
Sky Sport Info Portal
Hannover 96 vs Bayern München
C+ Multideporte 2
Conn-X TV Sport 2
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Gol TV (america)
NTV+ Football
Orange Sport (fra)
Sky Bundesliga
Sky Calcio 4
Sky Sport 3 (ita)
Sky Sport Info Portal
Sport TV3
SuperSport 1 [DigitAlb]
TRT 3 [Spor]
DigitAlb HD4
Sky Calcio HD4
Sky Sport HD2 (ger)
Sky Sport HD3 (ita)
TRT HD
Mönchengladbach vs Hoffenheim
Sky Bundesliga
Sky Sport Info Portal
Nürnberg vs St Pauli
Sky Bundesliga
Sky Sport Info Portal
Stuttgart vs Schalke 04
C+ Fútbol (esp)
NTV+ Sport
Sky Bundesliga
Sky Sport Info Portal

English Premier League – Week 29
17:00
Bolton Wanderers vs Aston Villa
Diema
Digi Sport+ (rom)
Sky Calcio 2
SportKlub+ (SE europe)
Sportmanía
SuperSport 5 (za)
Tring Sport 3 [World]
Viasat Sport (swe)
Viasat Xtra PL 3
AD Sports HD4
C+ Fútbol HD (esp)
Sky Calcio HD2
Fullham vs Blackburn Rovers
SuperSport Maximo
TV3 Slovenia
Viasat Xtra PL 1
AD Sports HD7
TV2 PL HD3 (nor)
Arsenal vs Sunderland
6 Eren
Alfa TV (cyprus)
BHT 1
C+ Sport (fra)
C+ Sport 1 (pol)
C+ Urheilu (fin)
Digi Sport (hun)
Digi Sport (rom)
Digi Sport (svk)
Nova Sport (bul)
Nova Sports 1 (hellas)
Premier League TV
Setanta Ireland (roi)
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport 1 (ita)
Sky Sport Info Portal
Spormax [Digiturk]
Sport TV1
SportKlub (slo)
SuperSport 3 (za)
TPA 2
Tring Sport News
Viasat Football (swe)
Viasat Sport Baltic
AD Sports HD3
C+ France HD
C+ Sport HD (pol)
Nova Sports HD (hellas)
Premier League HDTV
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (ita)
Spormax HD
Sport 1 HD (rus)
Sport TV HD
TV2 PL HD1 (nor)
Viasat PL HD
Viasat Sport HD (swe)
Newcastle United vs Everton
C+ Aitio (fin)
Nova Sports 4 (hellas)
Sky Calcio 3
Sportklub (srb)
SuperSport 7 (za)
Tring Sport 2 [Shqip]
Viasat Xtra PL 4
AD Sports HD6
Sky Calcio HD3
TV2 PL HD2 (nor)
Viasat Sport HD (swe)

Austrian Bundesliga – Week 24
17:00
Salzburg vs Mattersburg
Sky Sport (austria)

Scottish Premier League – Week 29
17:00
Hearts vs Kilimarnock
OSN Show Sports 4
Sport 1 (lithuania)

Ukrainian Vyscha Liha – Week 20
17:00
Vorskla vs Metalist Kharkiv
Inter+ (ukraine)
TRK Futbol
Kryvbas vs Obolon Kyiv
2+2

English Premier League – Week 29
17:00
West Ham United vs Stoke City
C+ Multideporte 3
Tring Sport 4 [Planet]
Viasat Xtra PL 2
AD Sports HD8
C+ Deportes HD

Welsh Premier League – Week 24
17:00
Bangor City vs Neath Athletic
S4C Digital

Scottish Premier League – Week 29
17:00
Celtic vs Hamilton Academical
Setanta Africa

English Championship – Week 35
17:00
Quenns Park Rangers vs Leicester City
Canal 9 (den)
SportKlub (pol)

Romanian Liga 1 – Week 20
17:00
Gloria Bistita vs Sportul Studentesk
GSP TV

Greek Super League – Week 25
17:15
Xanthi vs Kerkyra
ERT World
NET (hellas)
Olympiacos Volos vs Panserraikos
Nova Sports 3 (hellas)

Polish Ekstraklasa – Week 17
18:00
Wodzew Lodz vs Korona Kielce
Orange Sport (pol)

Danish Super Ligaen – Week 20
18:00
AaB Aalborg vs Silkeborg
TV2 Sport (den)

Bulgarian A PFG – Week 17
18:00
Chernomorets Burgas vs CSKA Sofia
bTV Action

Czech Gambrinus Liga – Week 19
18:20
Slovako vs Viktoria Plzen
CT4 Sport

Hungarian NB I – Week 18
18:30
Videoton Fehervar vs MTK Budapest
Sport 1 (hun)
Sport 2 (cze/svk)

Serbian Super Lige – Week 16
19:00
Red Star Belgrade vs Smederevo
Prva Srpska TV

Spanish LFP Primera División – Week 27
19:00
Real Mallorca vs Valencia
6 Eren
Al Jazeera Sport +7
C+ Aitio (fin)
C+ Fotball (nor)
C+ Fotboll (swe)
C+ Liga (esp)
Conn-X TV Sport 1
NTV Spor
NTV+ Football
SuperSport 1 [DigitAlb]
SuperSport 7 (za)
TPS Star
TV+ (bulgaria)
C+ Liga HD
C+ Sport HD (nordic)
DigitAlb HD4

Portuguese Liga Honra – Week 20
19:00
Freamunde vs Oliveirense
Sport TV1

Turkish Super Lig – Week 24
19:00
Galatasaray vs Karabukspor
Digi Sport+ (rom)
LIG TV
LIG TV HD

Romanian Liga 1 – Week 20
19:00
CFR Cluj vs FC Timisoara
Digi Sport (rom)

Polish Ekstraklasa – Week 17
19:15
GKS Belchatow vs Jagiellonia
C+ Sport 1 (pol)
C+ Sport HD (pol)

English Championship – Week 35
19:20
Cardiff City vs Ipswich Town
Canal 9 (den)
Ring.bg
Sky Sports 2 (uk)
SportDigital.tv
SportKlub (pol)
SuperSport 4 [DigitAlb]
Viasat Football (nor)
Sky Sports HD2 (uk)

English Premier League – Week 29
19:30
Manchester City vs Wigan Athletic
C+ Fútbol (esp)
C+ Sport (fra)
C+ Urheilu (fin)
Digi Sport (hun)
Digi Sport (svk)
ESPN (uk & irl)
Nova Sport (bul)
Nova Sports 1 (hellas)
Premier League TV
Sky Calcio 2
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport 3 (ita)
Sky Sport Info Portal
Sky Super Calcio
Spormax [Digiturk]
Sport TV3
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
Viasat Football (swe)
AD Sports HD3
C+ Fútbol HD (esp)
C+ Sport HD (france)
ESPN HD (uk)
Nova Sports HD (hellas)
Premier League HDTV
Sky Calcio HD2
Sky Sport HD3 (ita)
Sky Super Calcio HD
Spormax HD
Sport 1 HD (rus)
Sport TV HD
TV2 PL HD1 (nor)
Viasat PL HD
Viasat Sport HD (swe)

Austrian Bundesliga – Week 24
19:30
Sturm Graz vs LASK Linz
Sky Sport (austria) /SC
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport Info Portal
Wacker Innsbruck vs Austria Vienna
Sky Sport (austria) /SC
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport Info Portal
Sky Sport HD2 (ger)
Wiener Neustadt vs Kapfenberg
Sky Sport (austria) /SC
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport Info Portal

German 1. Bundesliga – Week 25
19:30
Bayer Leverkusen vs Wolfsburg
C+ Multideporte 3
Conn-X TV Sport 2
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Gol TV (america)
Neo Sports
NTV+ Sport Classic
Orange Sport (fra)
Sky Bundesliga
Sky Calcio 4
Sky Sport Info Portal
SuperSport 3 [DigitAlb]
SuperSport 5 (za)
TRT 3 [Spor]
C+ Deportes HD
DigitAlb HD6
NTV+ HD Sport
Sky Calcio HD4
Sky Sport HD1 (ger)
TRT HD

Greek Super League – Week 25
19:30
Aris Thessaloniki vs Iraklis Saloniki
Nova Sports 2 (hellas)

Dutch Eredivisie – Week 26
19:45
Twente vs NAC Breda
C+ Multideporte 2
Eredivisie Live 1
NTV+ Sport Classic
Polsat Futbol
SuperSport 5 [DigitAlb]

French Ligue 1 – Week 26
20:00
Caen vs St Etienne
A La Carte 1
Lorient vs Nancy
A La Carte 2
Montpellier vs Rennes
A La Carte 3
Arena Sport 1
NTV+ Sport On-Line
TV5 Monde (africa)
TV5 Monde (maghreb)
Nice vs Lens
A La Carte 4
Toulouse vs Sochaux
A La Carte 5
French Ligue 1 – Week 26
20:00
Valenciennes vs Monaco
A La Carte 6

Polish Ekstraklasa – Week 17
20:15
ARKA Gdynia vs Lech Poznan
Orange Sport (pol)

Dutch Eredivisie – Week 26
20:45
Vitesse Arnhein vs Venlo
Eredivisie Live 2
ADO Den Haag vs NEC Nijmegen
– – –

Spanish LFP Primera División – Week 27
21:00
Barcelona vs Real Zaragoza
6 Eren
Al Jazeera Sport +2
Alfa TV (cyprus)
Arena Sport 3
C+ Aitio (fin)
C+ Fotboll (swe)
C+ Liga (esp)
C+ Sport 2 (pol)
C+ Sport 3 (nor)
Conn-X TV Sport 1
Digi Sport+ (rom)
Kohavision [KTV]
NTV Spor
NTV+ Football
Sky Calcio 3
Sky Sports 4 (uk)
Sport 2 (cze/svk)
Sport 2 (hun)
Sport TV1
SuperSport 2 [DigitAlb]
SuperSport 7 (za)
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
Al Jazeera Sport HD2
C+ Liga HD
C+ Sport HD (nordic)
DigitAlb HD5
Sky Calcio HD3
Sky Sports HD4 (uk)

Belgian Jupiler Pro League – Week 28
21:00
KV Mechelen vs AA Gent
Setanta Africa
SportKlub (hun)
SportKlub (pol)
SportKlub (rom)
SportKlub (slo)
WDS TV

Brazilian Paulista – Round 11
21:00
Linense vs Corinthians
Sportmanía

Croatian 1. HNL Ozujsko – Week 20
21:10
Dinamo Zagreb vs Slaven Koprivnica
HRT 2

Italian Serie A – Week 28
21:45
Juventus vs AC Milan
Al Jazeera Sport +1
Al Jazeera Sport +3
Arena Sport 4
C+ Fotball (nor)
C+ Fútbol (esp)
C+ Poland
C+ Sport 1 (den)
C+ Urheilu (fin)
Conn-X TV Sport 3
Digi Sport (hun)
Digi Sport (rom)
Digi Sport (svk)
Hi Soccer
Raitalia 3 (africa)
Setanta Sports 1
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ita)
Spormax [Digiturk]
Sport TV2
Sport+ (rus)
SportDigital.tv
SuperSport 1 [DigitAlb]
TV8 (turkey)
Al Jazeera Sport HD1
C+ Fútbol HD (esp)
DigitAlb HD4
NTV+ HD Sport
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (ita)
Spormax HD

Portuguese Super Liga – Week 22
21:45
FC Porto vs Vitoria Guimares
Dolce Sport 2
RTP Africa
RTP International
RTP Madeira
SuperSport 3 [DigitAlb]
TVi (portugal)
DigitAlb HD6
Sport TV HD

Dutch Eredivisie – Week 26
21:45
Excelsio vs PSV Eindhoven
C+ Multideporte 3
Eredivisie Live 1
Polsat Futbol
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hun)
Sport 1 (rom)
SportKlub+ (SE europe)

French Ligue 1 – Week 26
22:00
Auxerre vs Paris St Germain
Arena Sport 1
C+ GOL (pol)
Kanal A (turkey)
Nova Sport (cze)
Nova Sports 1 (hellas)
NTV+ Sport On-Line
Orange Sport (fra)
SuperSport 4 [DigitAlb]
SuperSport 5 (za)
Viasat Football (nor)
Viasat Sport Baltic
Nova Sports HD (hellas)
Orange Sport HD
Viasat Sport HD (nor)

Spanish LFP Primera División – Week 27
23:00
Atletico Madrid vs Villarreal
Al Jazeera Sport +2
Arena Sport 3
C+ Aitio (fin)
C+ Sport 1 (pol)
C+ Sport 1 (swe)
C+ Sport 3 (nor)
Canal 9 (den)
Digi Sport+ (rom)
Gol TV (america)
Kohavision [KTV]
La Sexta
NTV Spor
NTV+ Football
Skai (hellas)
Sky Calcio 2
Sky Sports 4 (uk)
Sport 2 (cze/svk)
Sport 2 (hun)
Sport TV1
SuperSport 2 [DigitAlb]
SuperSport 3 (za)
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
Al Jazeera Sport HD2
C+ Sport HD (nordic)
C+ Sport HD (pol)
DigitAlb HD5
Sky Calcio HD2
Sky Sports HD4 (uk)

Κυριακή 06 Μαρτίου (ξημερώματα)

Mexican Primera División – Clausura Week 9
01:00
Monterrey vs Queretaro
Canal Estrellas (eu)

Colombian Fútbol Profesional – Apertura Week 5
01:20
Atletico Nacional vs Junior Barranquilla
Gol TV (america)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U20

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U20

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, στο τεύχος που κρατάτε στα χέρια σας προχωράμε σε περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι...
  • Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Η εταιρεία AstraSat προσφέρει νέες λύσεις που μπορούν να καλύψουν τις ανάγκες για παροχή ρεύματος, χωρίς την ανάγκη ύπαρξης δικτύου από πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας. Συγκεκριμένα, διατίθενται τα εξ...
  • D-Link DWA-X1850

    D-Link DWA-X1850

    Το Wi-Fi 6 είναι το μέλλον του Wi-Fi! Αναβαθμίστε το δίκτυό σας με την τελευταία λέξη της ασύρματης τεχνολογίας, χάρη στον αντάπτορα USB AX1800 Wi-Fi 6. Απλώς συνδέστε τον στον υπολογιστή σας και ...
  • Ikusi FTD-420

    Ikusi FTD-420

    Οι λύσεις οπτικών ινών – μεταξύ άλλων – είναι ιδανικές για διανομή ραδιοτηλεοπτικών σημάτων σε κεντρικές εγκαταστάσεις, από μία πολυκατοικία έως και ένα μεγάλο ξενοδοχειακό συγκρότημα. Το πιο σημα...
  • Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία η συμμετοχή της IDComs στην Athens Electronix 2024

    Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία η συμμετοχή της IDComs στην Athens Electronix 2024

    Η συμμετοχή της IDComs στην Athens Electronix 2024 στέφτηκε από μεγάλη επιτυχία, κατά τη διάρκεια του Σαββατοκύριακου 2 & 3 Μαρτίου. Από νωρίς το πρωί του Σαββάτου, πλήθος επισκεπτών κατέφθασε...
  • devolo Magic 2 WiFi next

    devolo Magic 2 WiFi next

    Το Magic 2 WiFi next της Devolo «ανεβάζει» το Internet στο σπίτι σας σε νέα επίπεδα. Χάρη στην εξαιρετική τεχνολογία Powerline, η πλήρης απόδοση της σύνδεσής σας στο Internet μεταφέρεται με ταχύτη...
  • Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του D-Matrix 4S EVO της ιταλικής Fracarro. Το νέο αυτό Headend διαθέτει 4 ανεξάρτητες δορυφορικές εισόδους DVB-S2 και 4x modulators DVB-T / DVB-C κατ’ ...
  • Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τέταρτη και τελευταία ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax Ranger. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER...
  • Meliconi AT 49 USB

    Meliconi AT 49 USB

    Η εσωτερική κεραία Meliconi AT 49 USB με ενσωματωμένο ενισχυτή 49dB, είναι κατάλληλη για τη λήψη ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης (DVB-T), ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης υψηλής ευκρίνεια...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα single LNB AN7123, twin LNB AN7126 και quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...
  • Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Οι πιο ισχυρές επίγειες κεραίες της Ikusi είναι τα μοντέλα FlasHD και συγκεκριμένα τα HDTF-C48V & HDTF-C48G σε πράσινο και γκρι χρώμα. Με αξιόλογα χαρακτηριστικά και ισχυρή απόρριψη υψηλότερων...
  • Icy Box IB-LAN301-C3

    Icy Box IB-LAN301-C3

    Απολαύστε το διαδίκτυο χωρίς περιορισμούς: Με ρυθμό μεταφοράς δεδομένων έως και 2,5Gbit, ο αντάπτορας δικτύου IB-LAN301-C3 της Icy Box σάς προσφέρει εξαιρετικά γρήγορη σύνδεση. Αυτό έχει ως αποτέλ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...