Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

8 Ιανουαρίου 2011 03:00

Ποδόσφαιρο:Τί παίζει σήμερα και πού

Γράφει: N.Δρικάκης
admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F05%2F298facc01ea2657f283d8c450148f2df XL
Σάββατο 8 Ιανουαρίου 2011

Αγγλία – FA Cup – Round 3
13:45
Arsenal vs Leeds United
6 Eren
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +5
Alfa TV Cyprus
C+ Fútbol (ESP)
Diema
Eredivisie Live 1
France 4
Idman TV
ITV 1
ITV 1 Wales
Nelonen Sport Pro
Nova Sport (Cze)
NTV Spor
Setanta Ireland (roi)
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Super Calcio
Sport 1+
SportKlub (Croatia)
SportKlub (Poland)
SportKlub (Romania)
SportKlub (Slovenia)
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
TRK Futbol
Ulster TV
Viasat Football (Nor)
Viasat Football (Swe)
ITV 1 HD
Sky Sport HD1 (Italy)
Sky Super Calcio HD

AFC Asian Cup 2011 – Group A
14:15
Kuwait vs China
Al Jazeera Sport +10
Al Jazeera Sport +4
Al Jazeera Sport 1
Al Jazeera Sport Global
EuroSport 2 Bundesliga
EuroSport 2 France
EuroSport 2 Germany
EuroSport 2 International
EuroSport 2 Nordic
Al Jazeera Sport HD1

Γαλλικό Κύπελλο (Coupe de France)
15:00
Chambery vs Monaco
EuroSport France

Ιταλία – Serie B
15:00
Modena vs Novara
Dahlia Calcio 2
Sky Calcio 5
Siena vs Albinoleffe
Dahlia Calcio 3
Sky Calcio 6
Reggina vs Sassuolo
Dahlia Sport
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 7
Empoli vs Vicenza
Dahlia Calcio 4
Sky Calcio 8
Piacenza vs Varese
Sky Calcio 9
Pescara vs Cittadella
Sky Calcio 10
Crotone vs Portogruaro
Sky Calcio 11
Triestina vs Ascoli
Sky Calcio 12

Φιλική αναμέτρηση
16:00
Hamburg vs Ajax
Eredivisie Live 1
NDR

Αγγλία –  FA Cup – Round 3
16:00
Scunthorpe United vs Everton
Al Jazeera Sport +2
Setanta Ireland (roi)
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
SportKlub+ (Poland)
SportKlub+ (SE Europe)
Sportmanía
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport Maximo
Tring Shqip (Sport 2)
Viasat Football (Swe)
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (Italy)
Burton Albion vs Middlesbrough
Al Jazeera Sport +1
Sky Calcio 3
SuperSport 7 (ZA)
Tring World (Sport 3)
Viasat Sport (Swe)
Sheffield United vs Aston Villa
6 Eren
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +5
Alfa TV Cyprus
C+ Fútbol (ESP)
France 4
Nelonen Sport Pro
Nova Sport (Bul)
NTV Spor
Sky Calcio 2
Sky Super Calcio
SportKlub (Croatia)
SportKlub (Poland)
SportKlub (Romania)
SportKlub (Slovenia)
Tring Sport News
TV10 Sweden
Viasat Football (Nor)
Sky Calcio HD2
Sky Super Calcio HD

Ελλάδα – Super League
16:15
Kavala vs AEL Larissa
Nova Sports 2 (Hellas)

Φιλική αναμέτρηση
17:00
Al Wakra vs Bayern München
EuroSport 2 Bundesliga
EuroSport 2 Germany
EuroSport 2 International
EuroSport 2 Nordic

Κύπρος – 1. Division
17:00
Anorthosis Famagusta vs Apoel Nicosia
Lumiere TV

Γαλλικό Κύπελλο (Coupe de France) – Round 9
17:45
Bordeaux vs Rouen
EuroSport France

Ισπανία – LFP Primera División
18:00
Malaga vs Athletic Bilbao
Al Jazeera Sport +4
C+ Fotball (NO)
C+ Fotboll (SE)
C+ Liga (ESP)
C+ Sport (FR)
Canal 9 (Den)
Digi Sport (RO)
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport 2 (Hun)
Sport TV2
TRK Futbol
TV+ (Bulgaria)
C+ Liga HD
Sport TV HD

Αγγλία –  FA Cup – Round 3
18:30
Stevenge Borough vs Newcatle United
6 Eren
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +5
C+ Fútbol (ESP)
Eredivisie Live 1
ESPN (uk & irl)
Nelonen Sport Pro
Nova Sport (Bul)
Nova Sport (Cze)
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Super Calcio
Sport 1+
SportKlub (Poland)
SportKlub (Romania)
SportKlub (Slovenia)
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
Viasat Football (Nor)
Viasat Football (Swe)
C+ Fútbol HD (ESP)
ESPN HD
Sky Sport HD1 (Italy)
Sky Super Calcio HD
Sport 1 HD (Rus)
Viasat Sport HD (Nor)
Viasat Sport HD (Swe)

Ελλάδα – Super League
18:30
Panathinaikos vs Aris Thessaloniki
Arena Sport 1
Nova Sports 1 (Hellas)
Nova Sports HD Hellas
Tring Sqhip

Φιλική αναμέτρηση
19:00
Galatasaray vs Hannover 96
EuroSport 2 Bundesliga
EuroSport 2 France
EuroSport 2 Germany
EuroSport 2 International
EuroSport 2 Nordic

Ισπανία – LFP Primera División
20:00
Real Sociedad vs Sevilla
Al Jazeera Sport +2
Alfa TV Cyprus
Arena Sport 3
C+ Fotball (NO)
C+ Fotboll (SE)
C+ Liga (ESP)
C+ Sport (FR)
C+ Sport 1 (PL)
Canal 9 (Den)
Digi Sport (RO)
Gol TV (America)
NTV Spor
Sky Calcio 2
Sky Sport 3 (Italy)
Sky Sports 1 (uk)
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport 2 (Hun)
Sport TV2
SuperSport 2 (DigitAlb)
TRK Futbol
TV+ (Bulgaria)
Al Jazeera Sport HD2
C+ Liga HD
C+ Sport HD (D/F/N/S)
C+ Sport HD (PL)
DigitAlb HD5
Sky Calcio HD2
Sky Sport HD3 (Italy)
Sky Sports HD1 (uk)

Antalya Cup – Final
20:00
Eintracht Frankfurt vs FC Köln
Sport 1 (ex DSF)

Πορτογαλία – Super Liga
20:15
FC Porto vs Maritimo
Ma Chaîne Sport
Sport TV1
SportKlub (Slovenia)
TV2 Sport 1 (Nor)
Sport TV HD

Γαλλικό Κύπελλο  (Coupe de France) – Round 9
20:45
Paris St Germain vs Lens
Arena Sport 4
Digi Sport+ (RO)
France 3 Alsace
France 3 Aquitaine
France 3 Bourgogne
France 3 Centre
France 3 Corse
France 3 Côte d’Azur
France 3 Paris IdF
France 3 Pas de Calais
France 3 Pas de Loire
France 3 Picardie
France 3 Poitou/Char
France 3 Provence
France 3 Sat
Sport 1+
Caen vs Lyon
EuroSport France
France 3 B/Normandie
France 3 H/Normandie
Lorient vs Vannes
France 3 Bretagne
Reims vs Montpellier
France 3 Champ/Ard
France 3 Languedoc
St Etienne vs Clermont Foot
France 3 Auvergne
France 3 Limousin
Javille vs Sochaux
– – –

Ιταλία – Serie B
20:45
Padova vs Torino
Dahlia Calcio 5
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)

Ισπανία – LFP Primera División
22:00
Deportivo La Coruna vs Barcelona
6 Eren
Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Arena Sport 3
C+ Extra 1 (SE)
C+ Fotball (NO)
C+ Sport (FR)
C+ Sport 1 (PL)
Digi Sport (RO)
Gol TV (America)
La Sexta
NTV Spor
Skai Hellas
Sky Calcio 2
Sky Sport 3 (Italy)
Sky Sports 1 (uk)
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport 2 (Hun)
Sport TV2
SuperSport 2 (DigitAlb)
TRK Futbol
TV+ (Bulgaria)
Al Jazeera Sport HD2
C+ Sport HD (D/F/N/S)
C+ Sport HD (PL)
DigitAlb HD5
Sky Calcio HD2
Sky Sport HD3 (Italy)
Sky Sports HD1 (uk)
Sport TV HD

Πορτογαλία – Super Liga
22:15
Sporting Lisbon vs Sporting Braga
Ma Chaîne Sport
RTP International
Sport Italia 2
SportKlub (Slovenia)
TVi Portugal
Sport TV HD

Σάββατο 8 Ιανουαρίου 2011

Αγγλία – FA Cup – Round 3
13:45
Arsenal vs Leeds United
6 Eren
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +5
Alfa TV Cyprus
C+ Fútbol (ESP)
Diema
Eredivisie Live 1
France 4
Idman TV
ITV 1
ITV 1 Wales
Nelonen Sport Pro
Nova Sport (Cze)
NTV Spor
Setanta Ireland (roi)
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Super Calcio
Sport 1+
SportKlub (Croatia)
SportKlub (Poland)
SportKlub (Romania)
SportKlub (Slovenia)
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
TRK Futbol
Ulster TV
Viasat Football (Nor)
Viasat Football (Swe)
ITV 1 HD
Sky Sport HD1 (Italy)
Sky Super Calcio HD

AFC Asian Cup 2011 – Group A
14:15
Kuwait vs China
Al Jazeera Sport +10
Al Jazeera Sport +4
Al Jazeera Sport 1
Al Jazeera Sport Global
EuroSport 2 Bundesliga
EuroSport 2 France
EuroSport 2 Germany
EuroSport 2 International
EuroSport 2 Nordic
Al Jazeera Sport HD1

Γαλλικό Κύπελλο (Coupe de France)
15:00
Chambery vs Monaco
EuroSport France

Ιταλία – Serie B
15:00
Modena vs Novara
Dahlia Calcio 2
Sky Calcio 5
Siena vs Albinoleffe
Dahlia Calcio 3
Sky Calcio 6
Reggina vs Sassuolo
Dahlia Sport
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 7
Empoli vs Vicenza
Dahlia Calcio 4
Sky Calcio 8
Piacenza vs Varese
Sky Calcio 9
Pescara vs Cittadella
Sky Calcio 10
Crotone vs Portogruaro
Sky Calcio 11
Triestina vs Ascoli
Sky Calcio 12

Φιλική αναμέτρηση
16:00
Hamburg vs Ajax
Eredivisie Live 1
NDR

Αγγλία –  FA Cup – Round 3
16:00
Scunthorpe United vs Everton
Al Jazeera Sport +2
Setanta Ireland (roi)
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
SportKlub+ (Poland)
SportKlub+ (SE Europe)
Sportmanía
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport Maximo
Tring Shqip (Sport 2)
Viasat Football (Swe)
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (Italy)
Burton Albion vs Middlesbrough
Al Jazeera Sport +1
Sky Calcio 3
SuperSport 7 (ZA)
Tring World (Sport 3)
Viasat Sport (Swe)
Sheffield United vs Aston Villa
6 Eren
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +5
Alfa TV Cyprus
C+ Fútbol (ESP)
France 4
Nelonen Sport Pro
Nova Sport (Bul)
NTV Spor
Sky Calcio 2
Sky Super Calcio
SportKlub (Croatia)
SportKlub (Poland)
SportKlub (Romania)
SportKlub (Slovenia)
Tring Sport News
TV10 Sweden
Viasat Football (Nor)
Sky Calcio HD2
Sky Super Calcio HD

Ελλάδα – Super League
16:15
Kavala vs AEL Larissa
Nova Sports 2 (Hellas)

Φιλική αναμέτρηση
17:00
Al Wakra vs Bayern München
EuroSport 2 Bundesliga
EuroSport 2 Germany
EuroSport 2 International
EuroSport 2 Nordic

Κύπρος – 1. Division
17:00
Anorthosis Famagusta vs Apoel Nicosia
Lumiere TV

Γαλλικό Κύπελλο (Coupe de France) – Round 9
17:45
Bordeaux vs Rouen
EuroSport France

Ισπανία – LFP Primera División
18:00
Malaga vs Athletic Bilbao
Al Jazeera Sport +4
C+ Fotball (NO)
C+ Fotboll (SE)
C+ Liga (ESP)
C+ Sport (FR)
Canal 9 (Den)
Digi Sport (RO)
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport 2 (Hun)
Sport TV2
TRK Futbol
TV+ (Bulgaria)
C+ Liga HD
Sport TV HD

Αγγλία –  FA Cup – Round 3
18:30
Stevenge Borough vs Newcatle United
6 Eren
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +5
C+ Fútbol (ESP)
Eredivisie Live 1
ESPN (uk & irl)
Nelonen Sport Pro
Nova Sport (Bul)
Nova Sport (Cze)
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Super Calcio
Sport 1+
SportKlub (Poland)
SportKlub (Romania)
SportKlub (Slovenia)
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
Viasat Football (Nor)
Viasat Football (Swe)
C+ Fútbol HD (ESP)
ESPN HD
Sky Sport HD1 (Italy)
Sky Super Calcio HD
Sport 1 HD (Rus)
Viasat Sport HD (Nor)
Viasat Sport HD (Swe)

Ελλάδα – Super League
18:30
Panathinaikos vs Aris Thessaloniki
Arena Sport 1
Nova Sports 1 (Hellas)
Nova Sports HD Hellas
Tring Sqhip

Φιλική αναμέτρηση
19:00
Galatasaray vs Hannover 96
EuroSport 2 Bundesliga
EuroSport 2 France
EuroSport 2 Germany
EuroSport 2 International
EuroSport 2 Nordic

Ισπανία – LFP Primera División
20:00
Real Sociedad vs Sevilla
Al Jazeera Sport +2
Alfa TV Cyprus
Arena Sport 3
C+ Fotball (NO)
C+ Fotboll (SE)
C+ Liga (ESP)
C+ Sport (FR)
C+ Sport 1 (PL)
Canal 9 (Den)
Digi Sport (RO)
Gol TV (America)
NTV Spor
Sky Calcio 2
Sky Sport 3 (Italy)
Sky Sports 1 (uk)
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport 2 (Hun)
Sport TV2
SuperSport 2 (DigitAlb)
TRK Futbol
TV+ (Bulgaria)
Al Jazeera Sport HD2
C+ Liga HD
C+ Sport HD (D/F/N/S)
C+ Sport HD (PL)
DigitAlb HD5
Sky Calcio HD2
Sky Sport HD3 (Italy)
Sky Sports HD1 (uk)

Antalya Cup – Final
20:00
Eintracht Frankfurt vs FC Köln
Sport 1 (ex DSF)

Πορτογαλία – Super Liga
20:15
FC Porto vs Maritimo
Ma Chaîne Sport
Sport TV1
SportKlub (Slovenia)
TV2 Sport 1 (Nor)
Sport TV HD

Γαλλικό Κύπελλο  (Coupe de France) – Round 9
20:45
Paris St Germain vs Lens
Arena Sport 4
Digi Sport+ (RO)
France 3 Alsace
France 3 Aquitaine
France 3 Bourgogne
France 3 Centre
France 3 Corse
France 3 Côte d’Azur
France 3 Paris IdF
France 3 Pas de Calais
France 3 Pas de Loire
France 3 Picardie
France 3 Poitou/Char
France 3 Provence
France 3 Sat
Sport 1+
Caen vs Lyon
EuroSport France
France 3 B/Normandie
France 3 H/Normandie
Lorient vs Vannes
France 3 Bretagne
Reims vs Montpellier
France 3 Champ/Ard
France 3 Languedoc
St Etienne vs Clermont Foot
France 3 Auvergne
France 3 Limousin
Javille vs Sochaux
– – –

Ιταλία – Serie B
20:45
Padova vs Torino
Dahlia Calcio 5
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)

Ισπανία – LFP Primera División
22:00
Deportivo La Coruna vs Barcelona
6 Eren
Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Arena Sport 3
C+ Extra 1 (SE)
C+ Fotball (NO)
C+ Sport (FR)
C+ Sport 1 (PL)
Digi Sport (RO)
Gol TV (America)
La Sexta
NTV Spor
Skai Hellas
Sky Calcio 2
Sky Sport 3 (Italy)
Sky Sports 1 (uk)
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport 2 (Hun)
Sport TV2
SuperSport 2 (DigitAlb)
TRK Futbol
TV+ (Bulgaria)
Al Jazeera Sport HD2
C+ Sport HD (D/F/N/S)
C+ Sport HD (PL)
DigitAlb HD5
Sky Calcio HD2
Sky Sport HD3 (Italy)
Sky Sports HD1 (uk)
Sport TV HD

Πορτογαλία – Super Liga
22:15
Sporting Lisbon vs Sporting Braga
Ma Chaîne Sport
RTP International
Sport Italia 2
SportKlub (Slovenia)
TVi Portugal
Sport TV HD

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση – Ενισχυτής κεραίας U35Auto
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα περιγράψουμε σε αυτό το τεύχος τους ενισχυτές κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες ...
TP-Link EAP683 UR AX6000
Το TP-Link Omada EAP683 UR ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη λύση στην κατηγορία των συσκευών δικτύου, συνδυάζοντας συνδεσιμότητα υψηλής ταχύτητας, προηγμένη ασφάλεια και απρόσκοπτη διαχείριση δικτύου. Μ...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Redline S30 HEVC
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου δέκτη της Redline, S30 HEVC. Πρόκειται για έναν οικονομικό δέκτη Full HD που είναι εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει συμπίεση H.265...
Ikusi IKUGaF
Η Ikusi καλύπτει με τον καλύτερο τρόπο τις ανάγκες τηλεοπτικής αναμετάδοσης προγραμμάτων, με τα έτοιμα επαγγελματικά πακέτα IKUGaF που διαθέτει για τα Gap Fillers. Τα έτοιμα πακέτα IKUGaF είνα...
ANGA PS series
Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών ANGA. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....