Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Το Gran Prix κλειστού στίβου της Νέας Υόρκης στο Action 24
Δελτίο Τύπου
![admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F05%2F2b5886a6af7ffe0890f131c7646b1472 XL](https://digitaltvinfo.gr/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F05%2F2b5886a6af7ffe0890f131c7646b1472_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221200%2C600%2C%22%7D&hash=46036d71)
Το Action 24 δηλώνει παρών σε όλα τα μεγάλα αθλητικά γεγονότα. Αυτή τη Κυριακή (29/1/2012) στις 19:00 θα έχετε την ευκαιρία να παρακολουθήσετε σε αποκλειστικότητα το 1ο meeting κλειστού στίβου για φέτος, καθώς το Action 24 σας πάει στο Grand Prix της Νέας Υόρκης. Η διοργάνωση που θα λάβει χώρα στο «Madison Square Garden» είναι ένας από τους 3 αγώνες που αποτελούν κριτήριο για την επιλογή των Αμερικανών αθλητών που θα στελεχώσουν την εθνική των ΗΠΑ για το Παγκόσμιο κλειστού στίβου που θα διεξαχθεί από τις 9 έως τις 11 Μαρτίου στην Κωνσταντινούπολη.
Στις οθόνες σας θα έχετε τη δυνατότητα να δείτε μερικούς από τους μεγαλύτερους αθλητές του κόσμου, καθώς στο Grand Prix θα λάβουν μέρος η χρυσή Ολυμπιονίκης του 2008 στα 100 μέτρα με εμπόδια Dawn Harper, η πρωταθλήτρια Kellie Wells, η δύο φορές Παγκόσμια πρωταθλήτρια στα 60 μέτρα με εμπόδια Lolo Jones, η Βρετανίδα Tiffany Οφίλι Porter και η Alison Felix. Από πλευράς αντρών θα αγωνιστούν ο χρυσός Ολυμπιονίκης του 2008 στα 4Χ100μ Nesta Carter, ο Asafa Powell και οι Tyson Gay, Justin Gatlin, Trell Kimmons και Daniel Bailey.
Το Action 24 δηλώνει παρών σε όλα τα μεγάλα αθλητικά γεγονότα. Αυτή τη Κυριακή (29/1/2012) στις 19:00 θα έχετε την ευκαιρία να παρακολουθήσετε σε αποκλειστικότητα το 1ο meeting κλειστού στίβου για φέτος, καθώς το Action 24 σας πάει στο Grand Prix της Νέας Υόρκης. Η διοργάνωση που θα λάβει χώρα στο «Madison Square Garden» είναι ένας από τους 3 αγώνες που αποτελούν κριτήριο για την επιλογή των Αμερικανών αθλητών που θα στελεχώσουν την εθνική των ΗΠΑ για το Παγκόσμιο κλειστού στίβου που θα διεξαχθεί από τις 9 έως τις 11 Μαρτίου στην Κωνσταντινούπολη.
Στις οθόνες σας θα έχετε τη δυνατότητα να δείτε μερικούς από τους μεγαλύτερους αθλητές του κόσμου, καθώς στο Grand Prix θα λάβουν μέρος η χρυσή Ολυμπιονίκης του 2008 στα 100 μέτρα με εμπόδια Dawn Harper, η πρωταθλήτρια Kellie Wells, η δύο φορές Παγκόσμια πρωταθλήτρια στα 60 μέτρα με εμπόδια Lolo Jones, η Βρετανίδα Tiffany Οφίλι Porter και η Alison Felix. Από πλευράς αντρών θα αγωνιστούν ο χρυσός Ολυμπιονίκης του 2008 στα 4Χ100μ Nesta Carter, ο Asafa Powell και οι Tyson Gay, Justin Gatlin, Trell Kimmons και Daniel Bailey.