Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, 11 – 22 Δεκεμβρίου
Τετάρτη 11-12-13
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Μπάσκετ Eurocup: 9η αγωνιστική, Πανιώνιος – Μπεσίκτας (Eurosport 2)
19:00 Eurocup: Πανιώνιος-Μπεσίκτας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00 UEFA Youth League: ΟΣΦΠ-Άντερλεχτ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:35 Champions Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions League: Μαρσέιγ-Ντόρτμουντ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Μίλαν-Αγιαξ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 UEFA Champions League: Σάλκε-Βασιλεία (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions League: Μπαρτσελόνα-Σέλτικ (Novasports 7)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
Πέμπτη 12-12-13
11:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Χιονοσανίδα: Άνδρες και Γυναίκες, Τελικός SBX (Eurosport 2)
13:50 Αγώνες Σκαφών F1H20: Κίνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
14:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Σκι Αντοχής: Σκίαθλο γυναικών, Τρεντίνο (Eurosport 2)
15:00 Δίαθλο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Σκυταλοδρομία γυναικών, Annecy (Eurosport & Eurosport HD)
16:15 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Σκι Αντοχής: Σκίαθλο ανδρών, Τρεντίνο (Eurosport 2)
17:15 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Χόκεϊ επι πάγου: Άνδρες, Όμιλοι, Ρωσία – Ην. Βασίλειο (Eurosport 2)
17:30 Κολύμβηση – Ευρωπαϊκό 25άρας πισίνας: Χέρνινγκ/Δανία (Eurosport & Eurosport HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:45 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μπαρτσελόνα (Novssports 3)
19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Λαμποράλ Κούτσα (Novasports 7)
20:00 Europa League Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 UEFA Europa League: Φρανκφούρτη-ΑΠΟΕΛ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League: Αϊντχόφεν-Τσερνομόρετς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Σιένα (Novasports 3)
21:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Χόκεϊ επι πάγου: Άνδρες, Όμιλοι, Σλοβακία – Τσεχία (Eurosport 2)
21:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ Ούλκερ-Παρτίζαν (Novasports 7)
22:05 UEFA Europa League: Φράιμπουργκ-Σεβίλλη (Novasports 1 & Νοvasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League: Διναμό Κ.-Ραπίντ Β. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Super Euroleague (Novasports 3)
Παρασκευή 13-12-13
11:00 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Δίαθλο: Ατομικό Ανδρών, Τρεντίνο (Eurosport & Eurosport HD)
11:00 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Βορινό Σύνθετο: Άνδρες, HS 106, Τρεντίνο (Eurosport 2)
14:00 Αγώνες Σκαφών F1H20: Κίνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
14:15 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Δίαθλο: Γυναίκες 15χλμ., Τρεντίνο (Eurosport 2)
14:45 Ελεύθερα Άλματα – Παγκόσμιο Κύπελλο: Προκριματικά HS 142, Γερμανία (Eurosport & Eurosport HD)
16:00 Δίαθλο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Σκυταλοδρομία ανδρών, Annecy (Eurosport & Eurosport HD)
17:30 Κολύμβηση – Ευρωπαϊκό 25άρας πισίνας: Χέρνινγκ/Δανία (Eurosport & Eurosport HD)
17:45 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Βορινό Σύνθετο: Gundersen, Τρεντίνο (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Χόκεϊ επι πάγου: Άνδρες, Όμιλοι, Σουηδία – Ιταλία (Eurosport 2)
19:00 Ευρωλίγκα: Μπουντιβέλνικ-Ναντέρ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Ζιέλονα Γκόρα (Novasports 3)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπάμπεργκ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 Αγωνιστικά Έλκηθρα – Παγκόσμιο Κύπελλο: Διπλά/2η κούρσα, Park City, ΗΠΑ (Eurosport 2)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μ.- Στρασβούργο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Πυγμαχία – Bigger’s Better: Κατηγορία Βαρέων Βαρών, Πορτογαλία (Eurosport & Eurosport HD)
22:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Χόκεϊ επι πάγου: Άνδρες, Όμιλοι, Λετονία – ΗΠΑ (Eurosport 2)
22:30 Super Euroleague (Novasports 3)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
Σάββατο 14-12-13
00:15 Αγωνιστικά έλκηθρα – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γυναίκες/1η κούρσα, Park City, ΗΠΑ (Eurosport & Eurosport HD)
01:30 Αγωνιστικά έλκηθρα – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γυναίκες/2η κούρσα, Park City, ΗΠΑ (Eurosport & Eurosport HD)
10:15 Σκι Αντοχής – Παγκόσμιο Κύπελλο: 30 χλμ., Ανδρών, Ελεύθερη Τεχνική, Νταβός (Eurosport 2)
10:45 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/τεχν/κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport & Eurosport HD)
11:30 Δίαθλο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Σπριντ γυναικών, Annecy (Eurosport & Eurosport HD)
12:00 Βορινό Σύνθετο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Ομάδες – Άλματα, Ramsau (Eurosport 2)
12:45 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Super-G Γυναικών, Σεν Μόριτς (Eurosport & Eurosport HD)
13:45 Δίαθλο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Σπριντ ανδρών, Annecy (Eurosport & Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-Skoda Ξάνθη (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
15:30 Ελεύθερα Άλματα – Παγκόσμιο Κύπελλο: HS 140, Γερμανία (Eurosport & Eurosport HD)
15:45 Βορινό Σύνθετο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Ομάδες – Σπριντ, Ramsau (Eurosport 2)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Εργοτέλης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Σκι Αντοχής: Άνδρες & Γυναίκες, Κλασσικό σπριντ (Eurosport & Eurosport HD)
17:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Χόκεϊ επι πάγου: Άνδρες, Όμιλοι, Τσεχία – Ρωσία (Eurosport 2)
18:00 Basket League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος (Novasports 3)
18:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Ελεύθερα άλματα: HS 106, Τρεντίνο (Eurosport & Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟ-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:15 Αγωνιστικά έλκηθρα – Παγκόσμιο Κύπελλο: Άνδρες/1η κούρσα, Park City, ΗΠΑ (Eurosport 2)
21:30 Volley League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 Αγωνιστικά έλκηθρα – Παγκόσμιο Κύπελλο: Άνδρες/2η κούρσα, Park City, ΗΠΑ (Eurosport 2)
Κυριακή 15-12-13
00:00 Αγωνιστικά έλκηθρα – Παγκόσμιο Κύπελλο: Ομαδικό, Park City, ΗΠΑ (Eurosport & Eurosport HD)
10:15 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Τεχνική κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport & Eurosport HD)
11:30 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/τεχν/κατάβ. Γυναικών, Σεν Μόριτς (Eurosport & Eurosport HD)
12:15 Δίαθλο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Καταδίωξη γυναικών, Annecy (Eurosport & Eurosport HD)
12:45 Σκι Αντοχής – Παγκόσμιο Κύπελλο: Ανδ/Γυν. – Freestyle σπριντ, Νταβός (Eurosport 2)
13:00 Βορινό Σύνθετο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Άλματα, Ramsau – Αυστρία (Eurosport & Eurosport HD)
13:15 Δίαθλο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Καταδίωξη ανδρών, Annecy (Eurosport & Eurosport HD)
13:30 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Τεχνική κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport & Eurosport HD)
14:30 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/Τεχν/κατάβ. Γυναικών, Σεν Μόριτς (Eurosport 2)
14:45 Ελβετικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Γ. Μπόις-Σ. Γκάλεν (Novasports 3)
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΟΦΗ-Λεβαδειακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:45 Βορινό Σύνθετο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Gundersen, Ομάδες, Ramsau/Αυστρία (Eurosport 2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΑΕΛ Καλλονής-ΠΑΟΚ (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Απόλλων-Πανθρακικός (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Βέροια-Παναιτωλικός (Novasports 7)
17:30 Κολύμβηση – Ευρωπαϊκό 25άρας πισίνας: Χέρνινγκ/Δανία (Eurosport & Eurosport HD)
17:45 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Σκι Αντοχής: Σπριντ, Ομάδες, Τρεντίνο (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Bελγικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Ζούλτε Βάρεγκεμ-Λιρς (Novasports 7)
22:00 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: 19η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
Δευτέρα 16-12-13
11:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Δίαθλο: Καταδίωξη ανδρών, Τρεντίνο (Eurosport & Eurosport HD)
13:00 Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League: Κλήρωση (Eurosport & Eurosport HD)
13:00 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Δίαθλο: Καταδίωξη γυναικών, Τρεντίνο (Eurosport 2)
13:00 UEFA Champions League: Κλήρωση φάσης των «16» (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
14:00 UEFA Europa League: Κλήρωση φάσης των «32» (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
14:00 Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League: Κλήρωση (Eurosport & Eurosport HD)
15:00 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Βορινό Σύνθετο: Μαζική εκκίνηση 10χλμ., Τρεντίνο (Eurosport & Eurosport HD)
16:00 Basket League ΟΠΑΠ 2013/14: Κολοσσός Ρόδου ΒΑΠ-ΠΑΟ (Novasports 3)
17:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Χόκεϊ επι πάγου: Άνδρες, Όμιλοι, Ρωσία – Σλοβακία (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Βορινό Σύνθετο: Άνδρες HS 106, Τρεντίνο (Eurosport & Eurosport HD)
19:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: Παναχαϊκή-Παμβοχαϊκός (Νovasports 3)
21:00 H Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Ωρα για Μπάσκετ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
Τρίτη 17-12-13
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 H Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
Τετάρτη 18-12-13
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Εργοτέλης-Απόλλων (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Skoda Ξάνθη-ΟΦΗ (Νovasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Παναιτωλικός-Πλατανιάς (Νovasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανθρακικός-ΑΕΛ Καλλονής (Νovasports 7)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 Eurocup: Μπίσονς-Πανιώνιος (Novasports 4)
21:00 Eurocup: ΠΑΟΚ-Νίζνι (Novasports 3)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
Πέμπτη 19-12-13
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανιώνιος-Βέροια (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
18:05 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Αρης-Αστέρας Τρίπολης (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Ζιέλονα Γκόρα-Ολυμπιακός (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Ρεάλ Μ. (Novasports 3)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπάμπεργκ-Ζαλγκίρις (Novasports 7)
21:30 H Ωρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Παρτίζαν-ΤΣΣΚΑ (Novasports 3)
23:45 Super Euroleague (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
Παρασκευή 20-12-13
05:00 Γκολφ The Royal Trophy: 1η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Λιέτουβος-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 4)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μ.-Γαλατασαράι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 H Ωρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Λαμποράλ-Λοκομοτίβ Κ. (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Στρασμπούρ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports 3)
00:00 Ωρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
Σάββατο 21-12-13
05:00 Γκολφ The Royal Trophy: 2η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΟΦΗ-Παναιτωλικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: Εθνικός Αλεξ.-Ολυμπιακός (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Ατρόμητος-Πανθρακικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: Παναθηναϊκός-Αρης (Novasports 3)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Απόλλων-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
Κυριακή 22-12-13
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Γ’ Εθνική: ΑΕΚ-Κηφισιά (Novasports 3)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Αστέρας Τρίπολης-Βέροια (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πλατανιάς-Πανιώνιος (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΑΕΛ Καλλονής-Εργοτέλης (Novasports 4)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Παναθηναϊκός-Skoda Ξάνθη (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
Τετάρτη 11-12-13
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Μπάσκετ Eurocup: 9η αγωνιστική, Πανιώνιος – Μπεσίκτας (Eurosport 2)
19:00 Eurocup: Πανιώνιος-Μπεσίκτας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00 UEFA Youth League: ΟΣΦΠ-Άντερλεχτ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:35 Champions Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions League: Μαρσέιγ-Ντόρτμουντ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Μίλαν-Αγιαξ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 UEFA Champions League: Σάλκε-Βασιλεία (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions League: Μπαρτσελόνα-Σέλτικ (Novasports 7)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
Πέμπτη 12-12-13
11:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Χιονοσανίδα: Άνδρες και Γυναίκες, Τελικός SBX (Eurosport 2)
13:50 Αγώνες Σκαφών F1H20: Κίνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
14:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Σκι Αντοχής: Σκίαθλο γυναικών, Τρεντίνο (Eurosport 2)
15:00 Δίαθλο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Σκυταλοδρομία γυναικών, Annecy (Eurosport & Eurosport HD)
16:15 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Σκι Αντοχής: Σκίαθλο ανδρών, Τρεντίνο (Eurosport 2)
17:15 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Χόκεϊ επι πάγου: Άνδρες, Όμιλοι, Ρωσία – Ην. Βασίλειο (Eurosport 2)
17:30 Κολύμβηση – Ευρωπαϊκό 25άρας πισίνας: Χέρνινγκ/Δανία (Eurosport & Eurosport HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:45 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μπαρτσελόνα (Novssports 3)
19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Λαμποράλ Κούτσα (Novasports 7)
20:00 Europa League Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 UEFA Europa League: Φρανκφούρτη-ΑΠΟΕΛ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League: Αϊντχόφεν-Τσερνομόρετς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Σιένα (Novasports 3)
21:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Χόκεϊ επι πάγου: Άνδρες, Όμιλοι, Σλοβακία – Τσεχία (Eurosport 2)
21:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ Ούλκερ-Παρτίζαν (Novasports 7)
22:05 UEFA Europa League: Φράιμπουργκ-Σεβίλλη (Novasports 1 & Νοvasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League: Διναμό Κ.-Ραπίντ Β. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Super Euroleague (Novasports 3)
Παρασκευή 13-12-13
11:00 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Δίαθλο: Ατομικό Ανδρών, Τρεντίνο (Eurosport & Eurosport HD)
11:00 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Βορινό Σύνθετο: Άνδρες, HS 106, Τρεντίνο (Eurosport 2)
14:00 Αγώνες Σκαφών F1H20: Κίνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
14:15 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Δίαθλο: Γυναίκες 15χλμ., Τρεντίνο (Eurosport 2)
14:45 Ελεύθερα Άλματα – Παγκόσμιο Κύπελλο: Προκριματικά HS 142, Γερμανία (Eurosport & Eurosport HD)
16:00 Δίαθλο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Σκυταλοδρομία ανδρών, Annecy (Eurosport & Eurosport HD)
17:30 Κολύμβηση – Ευρωπαϊκό 25άρας πισίνας: Χέρνινγκ/Δανία (Eurosport & Eurosport HD)
17:45 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Βορινό Σύνθετο: Gundersen, Τρεντίνο (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Χόκεϊ επι πάγου: Άνδρες, Όμιλοι, Σουηδία – Ιταλία (Eurosport 2)
19:00 Ευρωλίγκα: Μπουντιβέλνικ-Ναντέρ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Ζιέλονα Γκόρα (Novasports 3)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπάμπεργκ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 Αγωνιστικά Έλκηθρα – Παγκόσμιο Κύπελλο: Διπλά/2η κούρσα, Park City, ΗΠΑ (Eurosport 2)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μ.- Στρασβούργο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Πυγμαχία – Bigger’s Better: Κατηγορία Βαρέων Βαρών, Πορτογαλία (Eurosport & Eurosport HD)
22:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Χόκεϊ επι πάγου: Άνδρες, Όμιλοι, Λετονία – ΗΠΑ (Eurosport 2)
22:30 Super Euroleague (Novasports 3)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
Σάββατο 14-12-13
00:15 Αγωνιστικά έλκηθρα – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γυναίκες/1η κούρσα, Park City, ΗΠΑ (Eurosport & Eurosport HD)
01:30 Αγωνιστικά έλκηθρα – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γυναίκες/2η κούρσα, Park City, ΗΠΑ (Eurosport & Eurosport HD)
10:15 Σκι Αντοχής – Παγκόσμιο Κύπελλο: 30 χλμ., Ανδρών, Ελεύθερη Τεχνική, Νταβός (Eurosport 2)
10:45 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/τεχν/κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport & Eurosport HD)
11:30 Δίαθλο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Σπριντ γυναικών, Annecy (Eurosport & Eurosport HD)
12:00 Βορινό Σύνθετο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Ομάδες – Άλματα, Ramsau (Eurosport 2)
12:45 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Super-G Γυναικών, Σεν Μόριτς (Eurosport & Eurosport HD)
13:45 Δίαθλο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Σπριντ ανδρών, Annecy (Eurosport & Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-Skoda Ξάνθη (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
15:30 Ελεύθερα Άλματα – Παγκόσμιο Κύπελλο: HS 140, Γερμανία (Eurosport & Eurosport HD)
15:45 Βορινό Σύνθετο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Ομάδες – Σπριντ, Ramsau (Eurosport 2)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Εργοτέλης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Σκι Αντοχής: Άνδρες & Γυναίκες, Κλασσικό σπριντ (Eurosport & Eurosport HD)
17:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Χόκεϊ επι πάγου: Άνδρες, Όμιλοι, Τσεχία – Ρωσία (Eurosport 2)
18:00 Basket League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος (Novasports 3)
18:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Ελεύθερα άλματα: HS 106, Τρεντίνο (Eurosport & Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟ-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:15 Αγωνιστικά έλκηθρα – Παγκόσμιο Κύπελλο: Άνδρες/1η κούρσα, Park City, ΗΠΑ (Eurosport 2)
21:30 Volley League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 Αγωνιστικά έλκηθρα – Παγκόσμιο Κύπελλο: Άνδρες/2η κούρσα, Park City, ΗΠΑ (Eurosport 2)
Κυριακή 15-12-13
00:00 Αγωνιστικά έλκηθρα – Παγκόσμιο Κύπελλο: Ομαδικό, Park City, ΗΠΑ (Eurosport & Eurosport HD)
10:15 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Τεχνική κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport & Eurosport HD)
11:30 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/τεχν/κατάβ. Γυναικών, Σεν Μόριτς (Eurosport & Eurosport HD)
12:15 Δίαθλο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Καταδίωξη γυναικών, Annecy (Eurosport & Eurosport HD)
12:45 Σκι Αντοχής – Παγκόσμιο Κύπελλο: Ανδ/Γυν. – Freestyle σπριντ, Νταβός (Eurosport 2)
13:00 Βορινό Σύνθετο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Άλματα, Ramsau – Αυστρία (Eurosport & Eurosport HD)
13:15 Δίαθλο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Καταδίωξη ανδρών, Annecy (Eurosport & Eurosport HD)
13:30 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Τεχνική κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport & Eurosport HD)
14:30 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/Τεχν/κατάβ. Γυναικών, Σεν Μόριτς (Eurosport 2)
14:45 Ελβετικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Γ. Μπόις-Σ. Γκάλεν (Novasports 3)
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΟΦΗ-Λεβαδειακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:45 Βορινό Σύνθετο – Παγκόσμιο Κύπελλο: Gundersen, Ομάδες, Ramsau/Αυστρία (Eurosport 2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΑΕΛ Καλλονής-ΠΑΟΚ (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Απόλλων-Πανθρακικός (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Βέροια-Παναιτωλικός (Novasports 7)
17:30 Κολύμβηση – Ευρωπαϊκό 25άρας πισίνας: Χέρνινγκ/Δανία (Eurosport & Eurosport HD)
17:45 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Σκι Αντοχής: Σπριντ, Ομάδες, Τρεντίνο (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Bελγικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Ζούλτε Βάρεγκεμ-Λιρς (Novasports 7)
22:00 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: 19η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
Δευτέρα 16-12-13
11:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Δίαθλο: Καταδίωξη ανδρών, Τρεντίνο (Eurosport & Eurosport HD)
13:00 Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League: Κλήρωση (Eurosport & Eurosport HD)
13:00 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Δίαθλο: Καταδίωξη γυναικών, Τρεντίνο (Eurosport 2)
13:00 UEFA Champions League: Κλήρωση φάσης των «16» (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
14:00 UEFA Europa League: Κλήρωση φάσης των «32» (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
14:00 Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League: Κλήρωση (Eurosport & Eurosport HD)
15:00 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Βορινό Σύνθετο: Μαζική εκκίνηση 10χλμ., Τρεντίνο (Eurosport & Eurosport HD)
16:00 Basket League ΟΠΑΠ 2013/14: Κολοσσός Ρόδου ΒΑΠ-ΠΑΟ (Novasports 3)
17:30 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Χόκεϊ επι πάγου: Άνδρες, Όμιλοι, Ρωσία – Σλοβακία (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα – Βορινό Σύνθετο: Άνδρες HS 106, Τρεντίνο (Eurosport & Eurosport HD)
19:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: Παναχαϊκή-Παμβοχαϊκός (Νovasports 3)
21:00 H Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Ωρα για Μπάσκετ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
Τρίτη 17-12-13
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 H Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
Τετάρτη 18-12-13
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Εργοτέλης-Απόλλων (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Skoda Ξάνθη-ΟΦΗ (Νovasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Παναιτωλικός-Πλατανιάς (Νovasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανθρακικός-ΑΕΛ Καλλονής (Νovasports 7)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 Eurocup: Μπίσονς-Πανιώνιος (Novasports 4)
21:00 Eurocup: ΠΑΟΚ-Νίζνι (Novasports 3)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
Πέμπτη 19-12-13
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανιώνιος-Βέροια (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
18:05 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Αρης-Αστέρας Τρίπολης (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Ζιέλονα Γκόρα-Ολυμπιακός (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Ρεάλ Μ. (Novasports 3)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπάμπεργκ-Ζαλγκίρις (Novasports 7)
21:30 H Ωρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Παρτίζαν-ΤΣΣΚΑ (Novasports 3)
23:45 Super Euroleague (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
Παρασκευή 20-12-13
05:00 Γκολφ The Royal Trophy: 1η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Λιέτουβος-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 4)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μ.-Γαλατασαράι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 H Ωρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Λαμποράλ-Λοκομοτίβ Κ. (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Στρασμπούρ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports 3)
00:00 Ωρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
Σάββατο 21-12-13
05:00 Γκολφ The Royal Trophy: 2η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΟΦΗ-Παναιτωλικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: Εθνικός Αλεξ.-Ολυμπιακός (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Ατρόμητος-Πανθρακικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: Παναθηναϊκός-Αρης (Novasports 3)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Απόλλων-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
Κυριακή 22-12-13
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Γ’ Εθνική: ΑΕΚ-Κηφισιά (Novasports 3)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Αστέρας Τρίπολης-Βέροια (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πλατανιάς-Πανιώνιος (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΑΕΛ Καλλονής-Εργοτέλης (Novasports 4)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Παναθηναϊκός-Skoda Ξάνθη (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)