Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ο αγαπημένος κλασικός ελληνικός κινηματογράφος, καθημερινά στις 16:30 στο OPEN
![f966c462ac1d8eeabbcb62e42aa18525 XL 98c7a2b6](/wp-content/themes/yootheme/cache/98/f966c462ac1d8eeabbcb62e42aa18525_XL-98c7a2b6.jpeg)
Κλασσικές ελληνικές ταινίες, με σπουδαίους ηθοποιούς σε αξέχαστες ερμηνείες που άφησαν εποχή, έρχονται καθημερινά (Δευτέρα-Παρασκευή) στις 16.30 στο OPEN. Λάμπρος Κωνσταντάρας, Αλίκη Βουγιουκλάκη, Αλέκος Αλεξανδράκης, Τζένη Καρέζη, Ντίνος Ηλιόπουλος, Κώστας Βουτσάς, Μάρω Κοντού, Ζωή Λάσκαρη, Τόλης Βοσκόπουλος και…
Κλασσικές ελληνικές ταινίες, με σπουδαίους ηθοποιούς σε αξέχαστες ερμηνείες που άφησαν εποχή, έρχονται καθημερινά (Δευτέρα-Παρασκευή) στις 16.30 στο OPEN.
Λάμπρος Κωνσταντάρας, Αλίκη Βουγιουκλάκη, Αλέκος Αλεξανδράκης, Τζένη Καρέζη, Ντίνος Ηλιόπουλος, Κώστας Βουτσάς, Μάρω Κοντού, Ζωή Λάσκαρη, Τόλης Βοσκόπουλος και άλλοι αγαπημένοι αστέρες του Ελληνικού Κινηματογράφου θα μας κρατήσουν, με τις ανεπανάληπτες ερμηνείες τους, την καλύτερη συντροφιά τα μεσημέρια του Δεκεμβρίου στο OPEN.
Ταινίες για όλη την οικογένεια, με ξεκαρδιστικές ατάκες που έχουν χαραχτεί στη μνήμη μας, μας μεταφέρουν στη γοητεία μιας άλλης εποχής.
«Μαριχουάνα STOP» με τη Ζωή Λάσκαρη και τον Τόλη Βοσκόπουλο, «Ραντεβού στην Κέρκυρα» επιχρωματισμένη, σε μουσική του αειμνήστου Μάνου Χατζιδάκι, με την Τζένη Καρέζη και τον Αλέκο Αλεξανδράκη, «Οι Κυρίες της Αυλής» με τον Ντίνο Ηλιόπουλο, τον Διονύση Παπαγιανόπουλο και τη Νόρα Βαλσάμη να κλέβει την καρδιά του Αλέκου Αλεξανδράκη, «Ο Άνθρωπος που γύρισε από τη Ζέστη» με τον Λάμπρο Κωνσταντάρα, αλλά και «Αχ! αυτή η Γυναίκα μου» με την αγαπημένη Αλίκη Βουγιουκλάκη και τον Δημήτρη Παπαμιχαήλ είναι μερικές μόνο από τις ταινίες που θα απολαύσουμε τον Δεκέμβριο στο OPEN.
Ο παλιός και αγαπημένος κλασικός ελληνικός κινηματογράφος είναι κάθε μέρα (Δευτέρα-Παρασκευή) στις 16:30 στο OPEN!
Δείτε το τρέιλερ