Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Οι Εικόνες με τον Τάσο Δούση ταξιδεύουν στη Νότια Αφρική και στο Γιοχάνεσμπουργκ
![ff9328e9e26dda7db34215ae55452ea0 XL 81302c2b](/wp-content/themes/yootheme/cache/81/ff9328e9e26dda7db34215ae55452ea0_XL-81302c2b.jpeg)
O Τάσος Δούσης και οι Εικόνες ταξιδεύουν στη Νότια Αφρική, μία χώρα με συναρπαστικές ομορφιές, την Κυριακή 7 Νοεμβρίου στις 20:00 στο OPEN. Το ταξίδι ξεκινά από το μαγευτικό Γιοχάνεσμπουργκ, την πόλη του χρυσού.O Τάσος Δούσης και οι Εικόνες ταξιδεύουν στη Νότια Αφρική, μία χώρα με συναρπαστικές ομορφιές, την Κυριακή 7 Νοεμβρίου στις 20:00 στο OPEN. Το ταξίδι ξεκινά από το μαγευτικό Γιοχάνεσμπουργκ, την πόλη του χρυσού. Ο Τάσος Δούσης φτάνει στην παραγκούπολη του Σοβέτο, επισκέπτεται το σπίτι του εμβληματικού Αφρικανού ηγέτη Νέλσον Μαντέλα και καταλήγει στο ξεχωριστό προάστιο Μέλβιλ.
Ο Τάσος Δούσης και η ομάδα των Εικόνων επισκέπτονται, επίσης, το Lion Park, όπου έχουν την ευκαιρία να κάνουν σαφάρι και να θαυμάσουν από κοντά τα λιοντάρια που ζουν σε αυτό το κορυφαίο αξιοθέατο.
Κυριακή 7 Νοεμβρίου, στις 20.00 στο OPEN