Ειδήσεις . Pay TV News
Τρίτη, 12 Μαρτίου 2019 | 12:10

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 13-25 Μαρτίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (13-25 Μαρτίου)

Τετάρτη 13 Μαρτίου
01:00 NHL, Capitals - Penguins (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(13-25 Μαρτίου)

Τετάρτη 13 Μαρτίου

01:00 NHL, Capitals - Penguins (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
17:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Eurocup προημιτελικός-3ος αγώνας: Ούνιξ Καζάν – Λοκομοτίβ Κούμπαν (Novasports3HD)
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Τρόντχαϊμ (Eurosport2)
19:00 Basketball Champions League: Μπάνβιτ-Μπάμπεργκ (Novasports1HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Άγιαξ-Τσβόλε (Novasports2HD)
20:00 Eurocup: Άλμπα Βερολίνου – Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports4HD)
21:30 Basketball Champions League: Τενερίφη-Προμηθέας Πατρών (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League: Μούρθια-Αντβέρπ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:30 (μαγνητοσκόπηση) Basketball Champions League: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 14 Μαρτίου

01:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Round 1 (FOX Sports HD)
03:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Round 1 (FOX Sports HD)
10:50 NRL, Broncos - Storm (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Τρόντχαϊμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport2)
18:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 1 (FOX Sports HD)
19:00 Ευρωλίγκα 26η αγωνιστική: Χίμκι-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
20:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
20:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 1 (FOX Sports HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αναντόλου Εφές (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:30 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Νταρουσάφακα (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague Post Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________


Παρασκευή 15 Μαρτίου
01:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 3 (FOX Sports HD)
03:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 4 (FOX Sports HD)
05:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Postgame (FOX Sports HD)
10:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
10:50 NRL, Rabbitohs - Roosters (FOX Sports HD)
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο SOLDEU (Eurosport2)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
18:00 Super Euroleague Pre Game Show ΤΣΣΚΑ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ- Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
21:00 Super Euroleague Post Game Show ΤΣΣΚΑ- Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Κάλιαρι-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπουντούτσνοστ (Novasports5HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Λιλ-Μονακό (Novasports2HD)
22:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σεμπρίνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)


______________________________________________________________________________________

Σάββατο 16 Μαρτίου

00:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Semi Final 1 (FOX Sports HD)
02:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
03:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Semi Final 2 (FOX Sports HD)
05:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Postgame (FOX Sports HD)
05:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σεμπρίνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
08:35 Ski Classics (FOX Sports HD)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκόνακ (Eurosport2)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport2)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 38η αγωνιστική: Λιντς-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports1HD)
15:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φαλούν (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
17:00 EFL Championship: Στόουκ-Ρέντινγκ (Novasports4HD)
17:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport2)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Λαμία (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μονπελιέ (Novasports3HD)
18:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 NHL, Sharks - Penguins (FOX Sports HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Ρόμα (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ (Novasports1HD)
20:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
20:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Δανία, Φάση ομίλων Γυναικών, DENMARK - UNITED STATES (Eurosport1/Eurosport1HD)
20.45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Φέγενορντ-Βίλεμ (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νιμ-Στρασβούργο (Novasports2HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Μπολόνια (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
24:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Pregame (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 17 Μαρτίου
00:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Final (FOX Sports HD)
02:30 NCAA College Basketball, ACC Championship Final (FOX Sports HD)
08:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
09:00 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ταϊλάνδη (Eurosport2)
09:10 NRL, Raiders - Titans (FOX Sports HD)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φαλούν (Eurosport1/Eurosport1HD(
12:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκόνακ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φένλο-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Γιουβέντους (Novasports2HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport2)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Άγιαξ (Novasports3HD)
15:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φαλούν (Eurosport1/Eurosport1/HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Πάρμα (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Κιέβο Βερόνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Φροζινόνε (Novasports5HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
16:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Βάκερ Ίνσμπρουκ-Σάλτσμπουργκ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ουντινέζε (Novasports2HD)
19:00 NCAA College Basketball, SEC Championship Final (FOX Sports HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Ξάνθη (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15 NHL, NCAA College Basketball, AAC Championship Final (FOX Sports HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ίντερ (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Μαρσέιγ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
24:00 NHL, Islanders - Wild (FOX Sports HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 18 Μαρτίου
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών, SWEDEN - SOUTH KOREA (Eurosport2)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών, CANADA – FINLAND (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 29η αγωνιστική: Αζαξιό-Λανς (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Τρίτη 19 Μαρτίου

01:30 NHL, Lightning - Coyotes (FOX Sports HD)
04:30 NHL, Kings - Jets (FOX Sports HD)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 27η αγωνιστική: Αναντόλου Εφές-ΤΣΣΚΑ (Novasports2HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπουντούτσνοστ (Novasports3HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών CHINA – GERMANY (Eurosport2)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
21:45 Eurocup ημιτελικός-1ος αγώνας (Novasports3HD)
21:45 Eurocup ημιτελικός-1ος αγώνας (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Γκραν Κανάρια (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 20 Μαρτίου

01:00 NHL, Canadiens - Flyers (FOX Sports HD)
09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα SAITAMA (Eurosport2)
10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Γ) Δανία, SWEDEN – RUSSIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: NOKERE KOERSE (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Χίμκι (Novasports1HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών UNITED STATES – SWEDEN (Eurosport2)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ζάλγκιρις (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________


Πέμπτη 21 Μαρτίου

01:00 NHL, Maple Leafs - Sabres (FOX Sports HD)
09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα SAITAMA(Eurosport2)
10:50 NRL, Rabbitohs - Dragons (FOX Sports HD)
11:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών CANADA – RUSSIA (Eurosport2)
17:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
19:00 Ευρωλίγκα 28η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ-Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD)
19:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Φιλικός Αγώνας Κάτω των 21, GERMANY – FRANCE (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπουντούτσνοστ-Αναντόλου Εφές (Novasports3HD)
21:00 Premier League of Darts – Berlin (FOX Sports HD)
21:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία Φάση Ομίλων Γυναικών JAPAN – SWITZERLAND (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Super Euroleague Pre Game Show Γκραν Κανάρια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:30 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
00:30 Super Euroleague Post Game Show Γκραν Κανάρια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________


Παρασκευή 22 Μαρτίου

01:00 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
10:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, SAITAMA (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:50 NRL, Cowboys - Broncos (FOX Sports HD)
15:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: BREDENE KOKSIJDE CLASSIC (Eurosport2)
17:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD)
19:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία Φάση Ομίλων Γυναικών CANADA – DENMARK (Eurosport2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Νταρουσάφακα (Novasports4HD)
20:30 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:00 Eurocup ημιτελικός-2ος αγώνας (Novasports3HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:45 Eurocup ημιτελικός-2ος αγώνας (Novasports5HD)
22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μάντσεστερ SIX-DAY, TRACK CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:45 Super Euroleague Post Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________


Σάββατο 23 Μαρτίου

01:00 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
06:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, SANYA Προκριματικός Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, SANYA (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα SAITAMA (Eurosport2)
10:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μιλάνο - Σαν Ρέμο (Eurosport2)
15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Ημιτελικοί Γυναικών (Eurosport 2)
20:30 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μάντσεστερ SIX-DAY, TRACK CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
24:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)

______________________________________________________________________________________


Κυριακή 24 Μαρτίου

02:30 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
08:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα SAITAMA (Eurosport2)
09:10 NRL, Warriors - Wests Tigers (FOX Sports HD)
10:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Μικρός Τελικός Γυναικών (Eurosport2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μεγάλη Βρετανία (Eurosport2)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μεγάλη Βρετανία (Eurosport2)
15:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μεγάλη Βρετανία (Eurosport2)
17:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μεγάλη Βρετανία (Eurosport2)
20:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μάντσεστερ SIX-DAY, TRACK CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
23:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round Tip - Off (FOX Sports HD)
24:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round Tip - Off (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________


Δευτέρα 25 Μαρτίου

02:30 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
16:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Καταλονίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Αναβάθμιση του εκτυπωτή BRADY BMP21Plus και προσφορά από την OPTRONICS

Η αγορά σήμερα

17-05-2019

Αναβάθμιση του εκτυπωτή BRADY BMP21Plus και προσφορά από την OPTRONICS

Ο πολύ επιτυχημένος εκτυπωτής επαγγελματικής σήμανσης εγκαταστάσεων BRADY BMP21Plus αναβαθμίστηκε στη version 2.0 και έγινε ακόμη καλύτερος. Ο εκτυπωτής σήμανσης εγκαταστάσεων διαθέτει πλέον ΕΛΛΗΝΙΚΑ γράμματα κεφαλαία, μικρά και με τόνους. Περιλαμβάνει επιπλέον σύμβολα (συνολικά 215) για ηλεκτρολογικές, ηλεκτρονικές, εργαστηριακές σημάνσεις, ενώ επίσης εκτυπώνει Barcode 39...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 128

Τεύχος 128

23-04-2019

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 128

Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το τρίτο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, και με παρουσιάσεις και δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Κεντρικό θέμα του νέου τεύχους είναι το αφιέρωμα στην Salonica Electronix 2019, το 2ο Κλαδικό Συνέδριο Ηλεκτρονικών Συστημάτων Ασφαλείας & Τηλεόρασης που έλαβε χώρα στην Θεσσαλονίκη στις 6 και 7 Απριλίου του 2019. Για άλλη μια χρονιά η ανταπόκριση του τεχνικού κοινού ήταν θετική. Επαγγελματίες του κλάδου, από την Θεσσαλονίκη, την Βόρεια Ελλάδα, την Ήπειρο, αλλά και από την Αθήνα, την Κρήτη, τον Έβρο, τα Επτάνησα και την υπόλοιπη Ελλάδα, επισκέφτηκαν το Salonica Electronix και είδαν ό,τι πιο σύγχρονο διακινείται στην χώρα μας στο χώρο των συστημάτων ασφαλείας...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.