Ειδήσεις . Pay TV News
Τρίτη, 9 Απριλίου 2019 | 12:47

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 10-22 Απριλίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (10-22 Απριλίου)

Τετάρτη 10 Απριλίου
10:00 MLB, Braves - Rockies (FOX Sports HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: SCHELDEPRIJS (FOX Sports HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της χώρας των Βάσκων (Eurosport1/Eurosport1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(10-22 Απριλίου)

Τετάρτη 10 Απριλίου

10:00 MLB, Braves - Rockies (FOX Sports HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: SCHELDEPRIJS (FOX Sports HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της χώρας των Βάσκων (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, GEORGIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 11 Απριλίου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX sports HD)
12:00 NRL, Tigers - Broncos (FOX Sports HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της χώρας των Βάσκων (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, GEORGIA (Eurosport2)
19:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, GEORGIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Premier League Darts – Liverpool (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 12 Απριλίου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX sports HD)
12:00 NRL, Storm - Cowboys (FOX Sports HD)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπρισμπέιν SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP) (Eurosport2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της χώρας των Βάσκων (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, GEORGIA (Eurosport2)
18:45 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: NORDIC SWIM TOUR, Στοκχόλμη (Eurosport2)
19:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, GEORGIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 MLB (FOX Sports HD)
21:00 Eurocup 2ος Τελικός: Άλμπα Βερολίνου-Βαλένθια (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Ναντ-Λιόν (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________

Σάββατο 13 Απριλίου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX sports HD)
08:15 Ski Classics 2018-19, Ylläs-Levi (FOX Sports HD)
10:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπρισμπέιν SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP) (Eurosport2)
11:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, GEORGIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ασεν (Eurosport2)
13:00 Φόρμουλα E: Ρώμη Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, προκριματικός γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, GEORGIA (Eurosport2)
15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ασεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: ΣΠΑΛ-Γιουβέντους (Novasports1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της χώρας των Βάσκων (Eurosport2)
17:00 EFL Championship 42η αγωνιστική: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μίλγουολ (Novasports3HD)
17:00 Φόρμουλα E: Ρώμη Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Νιμ (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Ουντινέζε (Novasports1HD)
19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: NORDIC SWIM TOUR, Στοκχόλμη (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 EFL Championship: Λιντς-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports3HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Άγιαξ-Εξέλσιορ (Novasports4HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Ρεμς (Novasports2HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Λάτσιο (Novasports1HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Χεράκλες (Novasports4HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX sports HD)
23:30 ΙΠΠΑΣΙΑ: Μέξικο GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport1/Eurosport1HD)


______________________________________________________________________________________


Κυριακή 14 Απριλίου

02:00 MLB (FOX Sports HD)
09:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: Παρίσι (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπρισμπέιν SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP) (Eurosport2)
11:00 NRL, Eels - Raiders (FOX Sports HD)
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Ρουμπέ (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ασεν (Eurosport2)
13:00 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ασεν (Eurosport2)
15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ασεν (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Ντε Γκράαφσαπ (Novasports2HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Κάλιαρι (Novasports1HD)
14:00 EFL Championship: Γουίγκαν-Νόριτς (Novasports3HD)
16:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Μόντσα (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Μπολόνια (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Πάρμα (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Τζένοα (Novasports3HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: ΑΪΚ Στοκχόλμης-Σίριους (Novasports4HD)
18:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
18:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Ξάνθη (Novasports2HD)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Σάλτσμπουργκ-Στουρμ (Novasports5HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Ξάνθη (Novasports2HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης (Novasports3HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λεβαδειακός-Πανιώνιος (Novasports4HD)
19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: NORDIC SWIM TOUR, Στοκχόλμη (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνα-Νάπολι (Novasports24ΗD)
21:00 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
21:00 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Ξάνθη (Novasports2HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φροζινόνε-Ίντερ (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
22:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX sports HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 15 Απριλίου

02:00 MLB (FOX Sports HD)
19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: NORDIC SWIM TOUR, Στοκχόλμη (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Eurocup 3ος Τελικός (αν χρειαστεί): Βαλένθια-Άλμπα Βερολίνου (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Έμπολι (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 32η αγωνιστική: Παρί-Λοριάν (Novasports3HD)

_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 16 Απριλίου

02:00 MLB (FOX Sports HD)
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF TURKEY (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα Πλέι οφ 1ος αγώνας: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπασκόνια (Novasports2HD)
20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
22:45 Super Euroleague (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 17 Απριλίου

01:30 MLB (FOX Sports HD)
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF TURKEY (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Φλες Μπραμπανκόν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ανταντολού Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Ναντ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
20:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Λάτσιο-Ουντινέζε (Novasports4HD)
21:00 Super Euroleague Pre Game Show Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
22:00 MLB (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)22.15 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
00:15 Super Euroleague Post Game Show Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 18 Απριλίου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
11:00 NRL, Panthers - Sharks (FOX Sports HD)
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF TURKEY (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα Πλέι οφ 2ος αγώνας: ΤΣΣΚΑ-Μπασκόνια (Novasports1HD)
20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ζάλγκιρις (Novasports2HD)
21:00 Premier League Darts – Cardiff (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:45 Super Euroleague (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 19 Απριλίου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
11:00 NHL, Roosters - Storm (FOX Sports HD)
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF TURKEY (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 43η αγωνιστική: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Ντέρμπι (Novasports2HD)
20:15 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD)
21:00 Super Euroleague Pre Game Show Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 33η αγωνιστική: (Novasports5HD)
21:00 MLB (FOX Sports HD)
21:45 EFL Championship: Νόριτς-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports4HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 33η αγωνιστική: Λιόν-Ανζέ (Novasports3HD)
22:15 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
00:15 Super Euroleague Post Game Show Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 20 Απριλίου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 33η αγωνιστική: Πάρμα-Μίλαν (Novasports1HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF TURKEY (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: FIM ENDURANCE WORLD CHAMPIONSHIP, Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Κιέβο Βερόνα (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-ΣΠΑΛ (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Τορίνο (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Σασουόλο (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Φροζινόνε (Novasports24HD)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Κυπ. Γαλλίας TOUR DU FINISTERE (Eurosport2)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Γκενγκάν-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
18:30 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: FIM ENDURANCE WORLD CHAMPIONSHIP, Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Φιορεντίνα (Novasports1HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Χρόνιγκεν-Άγιαξ (Novasports3HD)
20:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασβούργο-Μονπελιέ (Novasports2HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Ρόμα (Novasports1HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Άλκμααρ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)
24:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Μαϊάμι (Eurosport1/Eurosport1HD)


_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 21 Απριλίου

02:00 MLB (FOX Sports HD)
08:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: FIM ENDURANCE WORLD CHAMPIONSHIP, Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport2)
08:00 NRL, Broncos - Raiders (FOX Sports HD)
1200 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF TURKEY (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Αυστριακό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Σεντ Πόλτεν-Σάλτσμπουργκ (Novasports1HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Χάκεν-Τζουργκάρντεν (Novasports2HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Αμστελ Γκολντ Ρέις (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport2)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Ντεν Χάαγκ (Novasports5HD)
18:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
18:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports3HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports4HD)
20:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
21:00 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μονακό (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
22:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)


_____________________________________________________________________________________

Μ. Δευτέρα 22 Απριλίου

02:00 MLB (FOX Sports HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος των Άλπεων (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport2)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Κυπ. Γαλλίας Tro Bro Leon (Eurosport2)
17:00 EFL Championship 44η αγωνιστική: Στόουκ-Νόριτς (Novasports1HD)
19:15 EFL Championship: Μπρέντφορντ-Λιντς (Novasports1HD)
20:00 Ιταλικό ποδόσφαιρο: Νάπολι-Αταλάντα (Novasports2HD)
20:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

TECHNISAT VIOLA 3

Η αγορά σήμερα

17-07-2019

TECHNISAT VIOLA 3

Ως αποκλειστικός διανομέας των προϊόντων της Technisat στην Ελλάδα, η AMF Electronics διαθέτει στην αγορά το νέο φορητό ραδιόφωνο VIOLA 3. Πρόκειται για ένα φορητό ραδιόφωνο σε μέγεθος τσέπης, το οποίο υποστηρίζει το νέο πρότυπο επίγειας ψηφιακής ραδιοφωνικής εκπομπής DAB+. Εκτός από τα ψηφιακά ραδιοφωνικά προγράμματα DAB+...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 130

Τεύχος 130

19-06-2019

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 130

Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το πέμπτο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, και με παρουσιάσεις και δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Στις δοκιμές του νέου τεύχους θα διαβάσουμε το άρθρο για τον Dreambox ONE Ultra HD ένα νέο που φέρνει στην αγορά η Dream Property (πρώην Dream Multimedia). Πρόκειται για έναν εντελώς διαφορετικό δέκτη, ο οποίος έρχεται με διπλό δορυφορικό DVB-S2X tuner και υπερυψηλής απόδοσης επεξεργαστή 6 πυρήνων που τον καθιστά ως τον παγκοσμίως ταχύτερο δέκτη στην αγορά. Βασίζεται σε εντελώς διαφορετική φιλοσοφία σχεδιασμού σε σχέση με όλα τα προηγούμενα μοντέλα, ενώ είναι ο πρώτος Dreambox δέκτης που μπορεί να υποστηρίξει διπλή λειτουργία Enigma2 και Android. Με ασύρματε...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.