Ειδήσεις . Pay TV News
Τρίτη, 5 Νοεμβρίου 2019 | 12:28

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 6 - 18 Νοεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (6-18 Νοεμβρίου)

Τετάρτη 6 Νοεμβρίου
00:30 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
18:30 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Μπρέσια (Novasports2HD)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Μακάμπι Ρισόν (Novasports1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(6-18 Νοεμβρίου)

Τετάρτη 6 Νοεμβρίου

00:30 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
18:30 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Μπρέσια (Novasports2HD)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Μακάμπι Ρισόν (Novasports1HD)
21:30 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Ουλμ (Novasports2HD)
21:45 Eurocup: Μπανταλόνα-Ναντέρ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 7 Νοεμβρίου

02:30 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
19:00 Ευρωλίγκα 7η αγωνιστική: Ζενίτ-Χίμκι (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι-Μπασκόνια (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________


Παρασκευή 8 Νοεμβρίου

03:00 NFL, Chargers - Raiders (FOX Sports HD)
11:00 ΣΑΜΠΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σεούλ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD)
20:25 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βαλένθια (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βαλένθια (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Νις-Μπορντό (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Σασουόλο-Μπολόνια (Novasports4HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βαλένθια (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________


Σάββατο 9 Νοεμβρίου

03:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
11:00 ΣΑΜΠΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σεούλ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 16η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Ντέρμπι (Novasports1HD)
15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Τορίνο (Novasports2HD)
17:00 EFL Championship: Πρέστον-Χάντερσφιλντ (Novasports3HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Βόλος-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD)
19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
20:25 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Τζένοα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 NCAA College Football (FOX Sports HD)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)
05:55 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΣΑΜΠΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σεούλ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Άγιαξ-Ουτρέχτη (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Φιορεντίνα (Novasports2HD)
14:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
14:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports4HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βίλεμ-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Αταλάντα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Λέτσε (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-ΣΠΑΛ (Novasports24HD)
16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports2HD)
16:25 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη (Eurosport2)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports2HD)
17:40 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Τουλούζ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ρόμα (Novasports4HD)
19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:00 NFL, Panthers - Packers (FOX Sports HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μίλαν (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιόν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:25 NFL, Rams - Steelers (FOX Sports HD)

_____________________________________________________________________________________


Δευτέρα 11 Νοεμβρίου

03:20 NFL, Vikings - Cowboys (FOX Sports HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Λαμία (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 14η αγωνιστική: Ροντέ-Λανς (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________


Τρίτη 12 Νοεμβρίου

03:15 NFL, Seahawks - 49ers (FOX Sports HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Eurocup: 7η αγωνιστική: Ουλμ-Ανδόρα (Novasports2HD)
20:30 Eurocup: Τρέντο-Μπούντουτσνοστ (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:45 Eurocup: Ναντέρ-Νταρουσάφακα (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________


Τετάρτη 13 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Eurocup: Ολίμπια Λιουμπλιάνα-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD)
19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
20:45 Eurocup: Μονακό-Προμηθέας Πάτρας (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:45 Eurocup: Μπρέσια-Μπανταλόνα (Novasports2HD)
21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Άρκα Γκντίνια (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
_____________________________________________________________________________________


Πέμπτη 14 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 8η αγωνιστική: Χίμκι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ζενίτ (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)


_____________________________________________________________________________________


Παρασκευή 15 Νοεμβρίου

03:00 NFL, Steelers - Browns (FOX Sports HD)
13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Βιλερμπάν (Novasports3HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________


Σάββατο 16 Νοεμβρίου

08:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου Άρης-ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Novasports1HD)
16:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport2)
19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Γουόσινγκτον (Eurosport2)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 NCAA College Football (FOX Sports HD)

_____________________________________________________________________________________


Κυριακή 17 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)
02:05 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Γουόσινγκτον (Eurosport2)
21:30 NCAA College Football (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:30 NFL (FOX Sports HD)
________________________________________________________________________________________________


Δευτέρα 18 Νοεμβρίου

03:20 NFL, Bears - Rams (FOX Sports HD)
09:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

WISI DB03

Η αγορά σήμερα

12-11-2019

WISI DB03

Σε διαθεσιμότητα από την AMF Electronics η νέα σειρά πριζών Wisi DB03. Πρόκειται για πρίζες τύπου multimedia που λειτουργούν σε εύρος ζώνης συχνοτήτων 5-2400MHz. Διαθέτουν κανάλι επιστροφής και είναι ιδανικές για εφαρμογές DOCSIS και συστήματα διανομής δορυφορικών σημάτων. Εξοπλίζονται με δύο υποδοχές IEC για τη σύνδεση των τερματικών συσκευών και...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 134

Τεύχος 134

23-10-2019

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 134

Το νέο τεύχος Νοεμβρίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το ένατο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, και με παρουσιάσεις και δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Στις δοκιμές του νέου τεύχους θα βρούμε το άρθρο για ένα νέο, επώνυμο TV Box που κυκλοφόρησε πρόσφατα στην ελληνική αγορά, το οποίο παραλάβαμε και δοκιμάσαμε άμεσα στο εργαστήριο της Ψηφιακής Τηλεόρασης. Πρόκειται για το ολοκαίνουργιο ΑΜΙΚΟ A6N που ανήκει στη σειρά OTT της Amiko και λειτουργεί με Android 7.1.2 Nougat. Βασίζεται σε τετραπύρηνο επεξεργαστή Cortex A53 2.0GHz και υποστηρίζει αποκωδικοποίηση video 4Κ@60Hz. Έχει ενσωματωμένο Wi-Fi 2.4GHz και συνοδεύεται από τηλεχειριστήριο εκμάθησης για κοινό έλεγχο του TV box και της τηλεόρασης. Έρχεται με προ-εγκατεσ...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.