Συζητήσεις στο satleo

Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο
panostvtv | 20-February-2020 | 18:40:20

Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2)
babis3g | 20-February-2020 | 17:54:20

Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο
giannis 6 | 20-February-2020 | 17:26:20

Ειδήσεις από την Κύπρο
Limsat | 20-February-2020 | 16:24:20

Οι Τηλεοπτικοί Σταθμοί στην Ελλάδα
tech_lover | 20-February-2020 | 15:25:20

Ειδήσεις . Pay TV News
Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020 | 13:48

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 24 Ιανουαρίου - 3 Φεβρουαρίου 2020

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (24 Ιανουαρίου – 3 Φεβρουαρίου 2020)

Παρασκευή 24 Ιανουαρίου
14:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν, Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(24 Ιανουαρίου – 3 Φεβρουαρίου 2020)

Παρασκευή 24 Ιανουαρίου

14:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν, Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Αλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Μπρέσια-Μίλαν (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Νις-Ρεν (Novasports5HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αναντολού Εφες (Novasports3HD)
22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
11:30 Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 21η αγωνιστική: ΑΕΚ-Ολυμπιακός (live streaming)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ομπερτντορφ, Ομάδα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Μπολόνια (Novasports1HD)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2)
17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Ανζέ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Τζένοα (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Χεράκλες-Φέγενορντ (Novasports3HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Στρασβούργο (Novasports4HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Αταλάντα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:20 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 NCAA College Basketball, Washington - Colorado (FOX Sports HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ιντερ-Κάλιαρι (Novasports2HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Ατρόμητος (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Αγιαξ (Novasports3HD)
15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ουντινέζε (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Σασουόλο (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Λέτσε (Novasports5HD)
17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Τβέντε (Novasports3HD)
18:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Λάτσιο (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Γιουβέντους (Novasports2HD)
21:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, BIG WHITE (Eurosport2)
22:00 NFL Pro Bowl (FOX Sports HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 27 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport2)
11:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Ατομικό Ανδρών (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Ατομικό Γυναικών (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Χάβρη-Τρουά (Novasports1HD)
22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)
_________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 28 Ιανουαρίου

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σλάντμινγκ, Νυχτερινό Σλάλομ Ανδρών 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Βραβεία Π.Σ.Α.Π. - 38η Γιορτή του Ποδοσφαιριστή (Novasports1HD)
19:00 Eurocup Top 16 4η αγωνιστική: Τόφας Μπούρσα-Μπανταλόνα HL (Novasports2HD)
21:00 Eurocup: Βενέτσια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports3HD)
21:00 Eurocup: Παρτίζαν-Νταρουσάφακα (Novasports5HD)
21:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σλάντμινγκ, Νυχτερινό Σλάλομ Ανδρών 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Λιγκ Καπ Αγγλίας Ημιτελικός-Επαναληπτικός αγώνας: Αστον Βίλα-Λέστερ (Novasports2HD)
21:55 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 16: Μονακό-Σεντ Ετιέν (Novasports1HD)
22:00 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Τρέντο (Novasports4HD)
22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)
24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)


_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 29 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Villanova - St. John's (FOX Sports HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport2)
14:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport2)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Eurocup: Γαλατασαράι-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο: Πο-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport2)
21:00 Eurocup: Όλντενμπουργκ-Μπρέσια (Novasports3HD)
21:45 Λιγκ Καπ Αγγλίας: Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Novasports1HD)
21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Ανδόρα (Novasports5HD)
22:05 Γαλλικό Κύπελλο: Μαρσέιγ-Στρασβούργο (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 30 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, DePaul - Seton Hall (FOX Sports HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
03:30 NCAA College Basketball, Marquette - Xavier (FOX Sports HD)
04:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
07:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport2)
15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 22η αγωνιστική: Χίμκι-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports1HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Φενέρμπαχτσε (Novasports4HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports5HD)
21:55 Γαλλικό Κύπελλο: Νις-Λιόν (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) [Σε παράλληλη σύνδεση]
22:15 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 31 Ιανουαρίου

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Σαπόρο (Eurposport2)
10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ζέεφελντ (Eurosport2)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ζέεφελντ (Eurosport2)
19:20 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Αναντολού Εφες (Novasports4HD)
21:00 Super Euroleague Pre Game Show Βαλένθια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
21:15 ΣΤΙΒΟΣ: Καρλσρούη (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Ρεν-Ναντ (Novasports1HD)
21:45 EFL Championship 30η αγωνιστική: Ντέρμπι-Στόουκ (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 Super Euroleague Post Game Show Βαλένθια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου

03:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
05:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Απλού Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Σαπόρο (Eurosport2)
10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport2)
13:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ζέεφελντ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Χαλ-Μπρέντφορντ (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Μπολόνια-Μπρέσια (Novasports2HD)
16:30 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 22η αγωνιστική: Σοσό-Λοριάν (Novasports3HD)
17:00 EFL Championship: Λιντς-Γουΐγκαν (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: ΟΦΗ-ΑΕΛ (Novasports1HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Ξάνθη (Novasports2HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μονπελιέ (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Πάρμα (Novasports3HD)
19:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Ξάνθη (Novasports2HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Φέγενορντ-Έμεν (Novasports4HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Αμιάν-Τουλούζ (Novasports3HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Ξάνθη (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ρόμα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου

00:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Διπλού Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2)
10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport2)
12:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ζέεφελντ (Eurosport2)
13:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Φιορεντίνα (Novasports2HD)
14:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Πανιώνιος (Novasports1HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Πανιώνιος (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-ΣΠΑΛ (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Τζένοα (Novasports24HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Πανιώνιος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:40 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Τορίνο (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Ίντερ (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μαρσέιγ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 3 Φεβρουαρίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Λαμία (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21.45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Νάπολι (Novasports1HD)
21.45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 23η αγωνιστική: Γκρενόμπλ-Χάβρη (Novasports2HD)
Κατηγορία Pay TV News

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

NEDIS VSWI2404BK

Η αγορά σήμερα

18-02-2020

NEDIS VSWI2404BK

Συνδέστε 4 διαφορετικές συσκευές με εξόδους RCA και S-Video, όπως το VCR ή άλλες πηγές video/audio, στην τηλεόραση σας και επιλέξτε χειροκίνητα μέσω διακόπτη στο μπροστινό μέρος την πηγή που θέλετε να προβάλλετε στην τηλεόρασή σας. Επίσης, υπάρχει υποδοχή σύνδεσης ακουστικών και...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 138

Τεύχος 138

18-02-2020

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 138

Το νέο τεύχος Μαρτίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το νέο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, με θέματα τεχνολογίας, καθώς και με δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Η παγκόσμια βιομηχανία παραγωγής τηλεοπτικού περιεχομένου έχει αποκτήσει σήμερα γιγαντιαίο μέγεθος, καθώς εταιρίες-κολοσσοί των streaming μεταδόσεων επενδύουν τεράστια ποσά με στόχο να προσφέρουν το καλύτερο προϊόν στους πελάτες τους. Οι τηλεοπτικές σειρές αποτελούν μια κατηγορία περιεχομένου με εκατομμύρια φανατικούς φίλους σε όλον τον πλανήτη κι εμείς συγκεντρώσαμε για να σας παρουσιάσουμε 25 από τις καλύτερες που μπορείτε να παρακολουθήσετε εντός της ελληνικής επικράτειας μέσα από τα Netflix, Apple TV+, Amazon Prime Video και Disney+. Η καναδέζικη Tvi...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.