04/03/2020

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 6 - 16 Μαρτίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (6-16 Μαρτίου)

Παρασκευή 6 Μαρτίου
18:00 ΔΙΑΘΛΟ: Νόβε Μέστο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Super Euroleague Pre Game Show Αναντολού Εφές-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Φενέρμπαχτσε (Novasports2HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(6-16 Μαρτίου)


Παρασκευή 6 Μαρτίου

18:00 ΔΙΑΘΛΟ: Νόβε Μέστο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Super Euroleague Pre Game Show Αναντολού Εφές-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Φενέρμπαχτσε (Novasports2HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Έφες-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Μόσχα, Παράλληλο Σλάλομ (Eurosport2)
20:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Όσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
21:30 Super Euroleague Post Game Show Αναντολού Έφες - Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:45 EFL Championship 37η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μίλγουολ (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Αμιάν (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 7 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Οφτερσβανγκ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Όσλο (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κβίτφιελ, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Οφτερσβανγκ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: STRADE BIANCHE (Eurosport2)
14:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: (Eurosport2)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Νόβε Μέστο, Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Φούλαμ (Novasports1HD)
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ (Eurosport2)
16:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Όσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Ντόχα (Eurosport2)
17:00 EFL Championship: Σουόνσι-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2HD)
18:00 ΔΙΑΘΛΟ: Νόβε Μέστο, Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασβούργο-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Λάτσιο (Novasports1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μονακό (Novasports2HD)
21:05 Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου MLS 2η αγωνιστική: Real Salt Lake-New York Red Bulls (Novasports2HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Χερενφέιν-Άγιαξ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
00:10 Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου MLS: Toronto FC-New York City FC (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 8 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Οφτερσβανγκ, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κβίτφιελ, Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Όσλο (Eurosport2)
12:45 ΔΙΑΘΛΟ: Νόβε Μέστο (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική (εξ αναβολής): Πάρμα-ΣΠΑΛ (Novasports1HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Οφτερσβανγκ, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Νόβε Μέστο, 15 χλμ. Μαζικής Εκκίνησης Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
15:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Όσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Βίλεμ (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ελλάς Βερόνα (Novasports2HD)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ολλανδία (Eurosport2)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ολλανδία (Eurosport2)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μονπελιέ (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Φιορεντίνα (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Ίντερ (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λιόν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)


______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 9 Μαρτίου

15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
18:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Λίλεχαμερ, Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Μπρέσια (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Λανς-Ορλεάν (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Τρίτη 10 Μαρτίου

15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
16:35 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Λίλεχαμερ (Eurosport1/Eurosport1HD)

______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 11 Μαρτίου

15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ελλάς Βερόνα-Κάλιαρι (Novasports1HD)
18:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Τρόντχαϊμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική (εξ αναβολής): Τορίνο-Πάρμα (Novasports1HD)
22.00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 12 Μαρτίου

15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
16:20 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Κοντιολάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
17:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Τρόντχαϊμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 29η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Άλμπα Βερολίνου (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Βαλένθια (Novasports4HD)
19:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπασκόνια (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ερυθρός Αστέρας (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:45 Super Euroleague Post Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 13 Μαρτίου

10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αρε | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Κοντιολάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
17:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αρε | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
18:30 Super Euroleague Pre Game Show Φενέρμπαχτσε-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
19:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
20:20 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Super Euroleague Post Game Show Φενέρμπαχτσε-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Γιουβέντους-Λέτσε (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 38η αγωνιστική: Φούλαμ-Μπρέντφορντ (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports5HD)
21.45 Γαλλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Λιόν-Ρεμς (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports3HD) TOP
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Λιόν-Ρεμς (Novasports24HD)
22:30 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Μάντσεστερ (Eurosport1/Eurosport1HD)


______________________________________________________________________________________

Σάββατο 14 Μαρτίου

TBC Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 17η αγωνιστική (εξ αναβολής): Άρης-ΠΑΟΚ (live streaming)
10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κράνισκα Γκόρα | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
11:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αρε | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:25 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Σκόνακ | Τελικός Άλματος Ανδρών από κανονικό λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κράνισκα Γκόρα | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αρε, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπρέντφορντ (Novasports2HD)
15:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Σκόνακ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Τζένοα (Novasports1HD)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
16:30 ΔΙΑΘΛΟ: Κοντιολάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports4HD)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα Play Offs 2η αγωνιστική (Novasports2HD)
17:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Μαρσέιγ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-ΣΠΑΛ (Novasports1HD)
19:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Κατάρ (Eurosport2)
19:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κεμπέκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Έμεν (Novasports5HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Λιλ (Novasports3HD)
21:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (MLS) 3η αγωνιστική: Inter Miami-Los Angeles Galaxy (Novasports4HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μπολόνια (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Μάντσεστερ (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (MLS): Atlanta United FC-Sporting Kansas City (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Κυριακή 15 Μαρτίου

TBC Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 17η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (live streaming)
10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κράνισκα Γκόρα | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 Σκόνακ | Τελικός Άλματος Ανδρών από κανονικό λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Βεϊσονάζ | Σνόουμπορντκρος (Eurosport2)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κράνισκα Γκόρα | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Φιορεντίνα (Novasports2HD)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Κοντιολάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Τβέντε (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Αταλάντα (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Τορίνο (Novasports5HD)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα Play Offs (Novasports2HD)
17:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φένλο-Άλκμααρ (Novasports24HD)
18:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ίντερ (Novasports3HD)
19:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κεμπέκ (Eurosport2)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα Play Offs (Novasports1HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ρόμα (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Νις (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 16 Μαρτίου

15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 29η αγωνιστική: Λοριάν-Χάβρη (Novasports1HD)
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.