12/03/2020

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 12-23 Μαρτίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (12-23 Μαρτίου)

Πέμπτη 12 Μαρτίου
15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
16:20 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Κοντιολάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(12-23 Μαρτίου)

Πέμπτη 12 Μαρτίου

15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
16:20 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Κοντιολάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
17:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Τρόντχαϊμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 13 Μαρτίου

10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αρε | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Κοντιολάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
17:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αρε | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
19:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:20 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21.45 Γαλλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Λιόν-Ρεμς (Novasports1HD)
21:45 EFL Championship 38η αγωνιστική: Φούλαμ-Μπρέντφορντ (Novasports2HD)
22:30 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Μάντσεστερ (Eurosport1/Eurosport1HD)

_________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 14 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κράνισκα Γκόρα | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
11:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αρε | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:25 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Σκόνακ | Τελικός Άλματος Ανδρών από κανονικό λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κράνισκα Γκόρα | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Αρε, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπρέντφορντ (Novasports1HD)
15:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Σκόνακ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
16:30 ΔΙΑΘΛΟ: Κοντιολάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)
17:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 17η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (live streaming)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Μαρσέιγ (Novasports3HD)
18:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (MLS): New York City FC-FC Dallas (Novasports4HD)
18:45 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-ΟΦΗ (Novasports2HD)
19:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Κατάρ (Eurosport2)
19:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κεμπέκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 1η αγωνιστική: Άρης-ΟΦΗ (Novasports2HD)
20:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Λιλ (Novasports3HD)
21:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (MLS) 3η αγωνιστική: Inter Miami-Los Angeles Galaxy (Novasports1HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Μάντσεστερ (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (MLS): Atlanta United FC-Sporting Kansas City (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Κυριακή 15 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κράνισκα Γκόρα | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 Σκόνακ | Τελικός Άλματος Ανδρών από κανονικό λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 17η αγωνιστική (εξ αναβολής): Άρης-ΠΑΟΚ (live streaming)
12:00 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Βεϊσονάζ | Σνόουμπορντκρος (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Σπάρτα Ρότερνταμ-Φέγενορντ (Novasports1HD)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κράνισκα Γκόρα | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Κοντιολάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Τβέντε (Novasports1HD)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
17:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φένλο-Άλκμααρ (Novasports24HD)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Σεντ Ετιέν (Novasports2HD)
18:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
18:45 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
19:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κεμπέκ (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Νις (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 16 Μαρτίου

15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 29η αγωνιστική: Λοριάν-Χάβρη (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________


Τρίτη 17 Μαρτίου

15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Μινεάπολις (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________


Τετάρτη 18 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο, Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________


Πέμπτη 19 Μαρτίου

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο, Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2)
11:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο, Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)


______________________________________________________________________________________


Παρασκευή 20 Μαρτίου

12:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο (Eurosport2)
13:00 UEFA Champions League: Κλήρωση (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 UEFA Europa League: Κλήρωση (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Όσλο | 7,5 χλμ. Σπριντ Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
17:15 ΔΙΑΘΛΟ: Όσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής (Eurosport2)
18:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κανμόρ, 10χλμ μαζική εκκίνηση (Γ) τελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:05 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Λιλ-Μονακό (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________


Σάββατο 21 Μαρτίου

09:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ'Αμπρέτσo, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:10 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Σπίντλερουβ Μλιν (Eurosport2)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 40η αγωνιστική: ΚΠΡ-Φούλαμ (Novasports1HD)
15:05 ΔΙΑΘΛΟ: Όσλο, 10 χλμ. Καταδίωξης Γυναικών (Eurosport2)
15:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Μιλάνο - Σαν Ρέμο (Eurosport2)
17:00 EFL Championship: Χαλ-Μίντλεσμπρο (Novasports1HD)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Μιλάνο - Σαν Ρέμο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λιόν (Novasports3HD)
18:45 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 2η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
19:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μονπελιέ (Novasports1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
21:50 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (MLS) 4η αγωνιστική: Chicago Fire-Atlanta United FC (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Καναδάς (Eurosport2)
______________________________________________________________________________________


Κυριακή 22 Μαρτίου

09:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport2)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Φορτούνα Σιτάρντ-Αϊντχόφεν (Novasports1HD)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:50 ΔΙΑΘΛΟ: Όσλο, 12,5 χλμ. Μαζικής Εκκίνησης Γυναικών (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Άγιαξ (Novasports1HD)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Στρασβούργο (Novasports3HD)
16:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
16:35 ΔΙΑΘΛΟ: Όσλο, 15 χλμ. Μαζικής Εκκίνησης Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports5HD)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Αργεντινή (Eurosport2)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
17:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Άλκμααρ (Novasports4HD)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Αργεντινή | MXGP 1ος Αγώνας (Eurosport2)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Ναντ (Novasports3HD)
18:45 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Καναδάς (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Αργεντινή (Eurosport2)
21:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Αργεντινή | MXGP 2ος Αγώνας (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
24:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (MLS): Los Angeles Galaxy-Orlando City FC (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________


Δευτέρα 23 Μαρτίου

01:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Καναδάς (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Γύρος της Καταλωνίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 30η αγωνιστική: Λανς-Νανσί (Novasports1HD)
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.