19/06/2020

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 20-29 Ιουνίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (20-29 Ιουνίου)

Σάββατο 20 Ιουνίου
14:30 EFL Championship 38η αγωνιστική: Φούλαμ-Μπρέντφορντ (Novasports1HD)
15:00 Τένις: ΕΠΙΔΕΙΞΗ SUMMER ADRIA TOUR, 3η Ημέρα (Eurosport2)
16:30 Τένις: ΕΠΙΔΕΙΞΗ SUMMER ADRIA TOUR, 3η Ημέρα (Eurosport2)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(20-29 Ιουνίου)

______________________________________________________________________________________

Σάββατο 20 Ιουνίου

14:30 EFL Championship 38η αγωνιστική: Φούλαμ-Μπρέντφορντ (Novasports1HD)
15:00 Τένις: ΕΠΙΔΕΙΞΗ SUMMER ADRIA TOUR, 3η Ημέρα (Eurosport2)
16:30 Τένις: ΕΠΙΔΕΙΞΗ SUMMER ADRIA TOUR, 3η Ημέρα (Eurosport2)
17:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD)
18:15 Τένις: ΕΠΙΔΕΙΞΗ ULTIMATE TENNIS SHOWDOWN, 3η ημέρα (Eurosport1/Eurosport1HD))
19:15 Τένις: ΕΠΙΔΕΙΞΗ ULTIMATE TENNIS SHOWDOWN, 3η ημέρα (Eurosport1/Eurosport1HD))
19:30 Τένις: ΕΠΙΔΕΙΞΗ SUMMER ADRIA TOUR, 3η Ημέρα (Eurosport2)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική (εξ αναβολής): Τορίνο-Πάρμα (Novasports1HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show: ΑΕΚ-Άρης (Novasports2HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 3η αγωνιστική: ΑΕΚ-Άρης (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Κάλιαρι (Novasports1HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show: ΑΕΚ-Άρης (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________

Κυριακή 21 Ιουνίου

14:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Λιντς (Novasports1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 3η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος (Novasports2HD)
20:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα - Σασουόλο (Novasports3HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ - Σαμπντόρια (Novasports2HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 22 Ιουνίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out: ΑΕΛ-Βόλος (Novasports1HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Λέτσε-Μίλαν (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα - Μπρέσια (Novasports3HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Γιουβέντους (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τρίτη 23 Ιουνίου

20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Νάπολι (Novasports1HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Κάλιαρι (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Πάρμα (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Ουντινέζε (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 24 Ιουνίου

18:55 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας ΙΚ Σταρτ – Μόλντε (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Σασουόλο (Novasports1HD)
21:25 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας Οντ - Βαλερένγκα (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Λάτσιο (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 25 Ιουνίου
18:55 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας Σάρπσμποργκ 08 - Στρομγκόντσετ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας Ρόζενμποργκ - Μπόντο Γκλιμτ (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 26 Ιουνίου

21:45 EFL Championship 39η αγωνιστική: Μπρέντφορντ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Γιουβέντους-Λέτσε (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 27 Ιουνίου

14:30 EFL Championship: Πρέστον-Κάρντιφ (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Λιντς-Φούλαμ (Novasports3HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Τζένοα (Novasports2HD)
18:15 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 4η αγωνιστική (Novasports1HD)
19:15 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Τορίνο (Novasports3HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 4η αγωνιστική (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Φιορεντίνα (Novasports1HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 28 Ιουνίου

14:00 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports1HD)
16:15 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Χάντερσφιλντ (Novasports2HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ρόμα (Novasports1HD)
18:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
18:15 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Αταλάντα (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-ΣΠΑΛ (Novasports4HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μπολόνια (Novasports5HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ελλάς Βερόνα (Novasports24HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ίντερ (Novasports2HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 29 Ιουνίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out (Novasports1HD)
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.