10/07/2020

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 10 - 24 Ιουλίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (10-24 Ιουλίου)

Παρασκευή 10 Ιουλίου
13:00 Ποδόσφαιρο: Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Ποδόσφαιρο: Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 EFL Championship 43η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ-Λούτον (Novasports1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (10-24 Ιουλίου)

Παρασκευή 10 Ιουλίου

13:00 Ποδόσφαιρο: Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Ποδόσφαιρο: Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 EFL Championship 43η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ-Λούτον (Novasports1HD)
22:15 EFL Championship: Φούλαμ-Κάρντιφ (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Σάββατο 11 Ιουλίου

14:30 EFL Championship 43η αγωνιστική Ντέρμπι – Μπρέντφορντ (Novasports1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Λάτσιο-Σασουόλο (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 6η αγωνιστική: Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out: Βόλος-Ατρόμητος (Novasports3HD)
19:15 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ – Άρης (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Ρόμα (Novasports4HD)
21:25 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, 7η Αγωνιστική: Ρόζενμποργκ – Στρομγκόντσετ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική ΟΦΗ – Άρης (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Αταλάντα (Novasports1HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ – Άρης (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 12 Ιουλίου

13:15 Αγώνες One Make: Σπίλμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 EFL Championship: Στόουκ - Μπέρμιγχαμ (Novasports2HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-ΣΠΑΛ (Novasports1HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:15 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική Παναθηναϊκός – ΑΕΚ (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Μπολόνια (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Σαμπντόρια (Novasports4HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ελλάς Βερόνα (Novasports5HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Λέτσε (Novasports24HD)
21:45 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μίλαν (Novasports2HD)
23:45 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 13 Ιουλίου

13:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Τορίνο (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τρίτη 14 Ιουλίου

13:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:05 Αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS 2ος Γύρος: Chicago Fire - Seattle Sounders (Novasports1HD)
17:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 EFL Championship 44η αγωνιστική Γουέστ Μπρόμιτς – Φούλαμ (Novasports1HD)
19:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 33η αγωνιστική: Αταλάντα-Μπρέσια (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 15 Ιουλίου

13:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:00 EFL Championship Μπρέντφορντ – Πρέστον (Novasports1HD)
19:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 9η αγωνιστική: ΟΦΗ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Άρης-Παναθηναϊκός (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Πάρμα (Novasports4HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Νάπολι (Novasports5HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Κάλιαρι (Novasports24HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Γιουβέντους (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Λάτσιο (Novasports3HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Φιορεντίνα (Novasports5HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 16 Ιουλίου

13:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:05 Αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS: Atalanta United FC-FC Cincinnati (Novasports1HD)
17:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 EFL Championship: Λιντς-Μπάρνσλεϊ (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Τζένοα (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Ίντερ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 17 Ιουλίου

13:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 18 Ιουλίου

13:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 45η αγωνιστική (Novasports1HD)
15:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport2)
17:00 EFL Championship (Novasports2HD)
17:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική: Ελλάς Βερόνα-Αταλάντα (Novasports3HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 7η αγωνιστική: ΑΕΛ-Ξάνθη (Novasports1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out: Αστέρας Τρίπολης-Λαμία (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Σασουόλο (Novasports3HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Μπολόνια (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 19 Ιουλίου

13:15 Αγώνες One Make: Βουδαπέστη (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport2)
17:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Σαμπντόρια (Novasports3HD)
19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)
19:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 10η αγωνιστική: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Παναθηναϊκός-ΟΦΗ (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ουντινέζε (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Τορίνο (Novasports4HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Λέτσε (Novasports5HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-ΣΠΑΛ (Novasports24HD)
22:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Ίντερ (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 20 Ιουλίου

22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Λάτσιο (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τρίτη 21 Ιουλίου

15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:05 Αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS 3ος Γύρος: Toronto FC-New England Revolution (Novasports1HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική: Αταλάντα-Μπολόνια (Novasports1HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Μίλαν (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 22 Ιουλίου

14:30 Τένις (Eurosport2)
15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:05 Αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS: Real Salt Lake-Sporting Kansas City (Novasports1HD)
19:00 EFL Championship 46η αγωνιστική (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Νάπολι (Novasports1HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Φιορεντίνα (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Ρόμα (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Τζένοα (Novasports3HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Μπρέσια (Novasports5HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 23 Ιουλίου

15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Γιουβέντους (Novasports1HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Κάλιαρι (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 24 Ιουλίου

15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:10 Γαλλικό Κύπελλο Τελικός: Παρί Σεν Ζερμέν-Σεντ Ετιέν (Novasports1HD)
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.