14/09/2020

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 18 - 28 Σεπτεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (18-28 Σεπτεμβρίου)

Παρασκευή 18 Σεπτεμβρίου
11:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας, 17ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
Παρασκευή 18 Σεπτεμβρίου

11:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας, 17ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Η Ώρα των πρωταθλητών (Novasports1HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports1HD)
19:00 Golf U.S. Open 2η Ημέρα (Novasports4HD)
20:00 Η Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 2η αγωνιστική: Κόβεντρι-ΚΠΡ (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Λιόν-Νιμ (Novasports1HD)
22:30 Η Ώρα των πρωταθλητών (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου

11:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας, 17ο Ετάπ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Κάρντιφ (Novasports1HD)
14:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Σουόνσι - Μπέρμιγχαμ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Φιορεντίνα-Τορίνο (Novasports1HD)
19:00 Golf U.S. Open 3η Ημέρα (Novasports4HD)
19:30 Η Ώρα των πρωταθλητών (Novasports2HD)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Novasports2HD)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Έμεν (Novasports5HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Ρόμα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μονακό (Novasports3HD)
22:30 Η Ώρα των πρωταθλητών (Novasports2HD)
22:55 Αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS 12η αγωνιστική: Sporting Kansas City-FC Dallas (Novasports24HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου

02:05 Αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS (ξημερώματα Κυριακής): Atlanta United FC-Inter Miami (Novasports1HD)
04:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Νάπολι (Novasports1HD)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Τβέντε (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Κροτόνε (Novasports1HD)
16:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας, 17ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Βάαλβικ (Novasports4HD)
18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Λαμία – ΟΦΗ (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Κάλιαρι (Novasports3HD)
19:30 Η Ώρα των πρωταθλητών (Novasports1HD)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Βόλος – Άρης (Novasports1HD)
20:00 Golf U.S. Open 4η Ημέρα (Novasports4HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιλ (Novasports3HD)
22:30 Η Ώρα των πρωταθλητών (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου

11:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Μπολόνια (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 4η αγωνιστική: Οσέρ-Τρουά (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________


Τρίτη 22 Σεπτεμβρίου

11:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Αγγλικό League Cup 3ος γύρος: Λέιτον Όριεντ-Τότεναμ (Novasports2HD)
21:45 Αγγλικό League Cup 3ος γύρος Λούτον Τάουν-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 23 Σεπτεμβρίου

11:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Αγγλικό League Cup: Λέστερ – Άρσεναλ (Novasports1HD)
21:45 Αγγλικό League Cup: Τσέλσι-Μπάρνσλεϊ (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 24 Σεπτεμβρίου

03:05 (ξημερώματα Πέμπτης) MLS 13η αγωνιστική: Inter Miami-New York Red Bulls (Novasports1HD)
11:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
15:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Ιμολα | Ατομική Χρονομέτρηση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Αγγλικό League Cup: Λίνκολν Σίτι-Λίβερπουλ (Novasports1HD)
21:45 Αγγλικό League Cup: Μάντσεστερ Σίτι-Μπόρνμουθ (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 25 Σεπτεμβρίου

11:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
15:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Ιμολα | Ατομική Χρονομέτρηση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
17:40 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 EFL Championship 3η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ Τάουν-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Λιλ-Ναντ (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου

10:15 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: FIM ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ (Eurosport2)
10:55 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νίρμπουργκρινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SZEGED, Σπριντ (Eurosport2)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ, Ιμολα | ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ (Γ) (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Γουϊκομπ-Σουόνσι (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Τορίνο-Αταλάντα (Novasports2HD)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 5η αγωνιστική: Τουλούζ-Οσέρ (Novasports4HD)
17:00 EFL Championship: Ντέρμπι-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports3HD)
17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Ρεν (Novasports4HD)
18:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική Βόλος – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
18:30 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: FIM ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Λάτσιο (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μπενεβέντο (Novasports5HD)
20:00 Pre Game Show Ολυμπιακός-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική Ολυμπιακός – Παναιτωλικός (Novasports2HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Φιορεντίνα (Novasports1HD)
22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Άγιαξ-Φίτεσε (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μετς (Novasports4HD)
22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
22:55 MLS 14η αγωνιστική: Nashville SC-Houston Dynamo (Novasports5HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου

10:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Ιμολα | ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ (Α) (Eurosport2)
11:50 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α' Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ντεν Χάαγκ (Novasports2HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Σασουόλο (Novasports1HD)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Pre Game Show Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Αϊντχόφεν (Novasports2HD)
16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Τζένοα (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Ουντινέζε (Novasports4HD)
16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ - Α' Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:50 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ|- Α' Γύρος (Eurosport2)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ - Α' Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική ΟΦΗ – Ατρόμητος (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Μίλαν ((Novasports3HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ - Α' Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική ΑΕΚ – Λαμία (Novasports1HD)
20:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ - Α' Γύρος (Eurosport2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Γιουβέντους (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 28 Σεπτεμβρίου

02:35 (ξημερώματα Δευτέρας) MLS: Philadelphia Union-Inter Miami (Novasports1HD)
11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α' Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α' Γύρος (Eurosport2)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α' Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α' Γύρος (Eurosport2)
16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α' Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α' Γύρος (Eurosport2)
18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α' Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α' Γύρος (Eurosport2)
19:00 Pre Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α' Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α' Γύρος (Eurosport2)
21:30 Post Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Πάρμα (Novasports2HD)
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.