13/07/2021

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 15 Ιουλίου - 11 Αυγούστου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (15 Ιουλίου – 11 Αυγούστου)

Πέμπτη 15 Ιουλίου
08:30-22:00 Τουρνουά γκολφ The Open 1η Ημέρα (Novasports2HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 18ο Ετάπ (Eurosport1HD)
24:00 ΓΚΟΛΦ : PGA TOUR (Eurosport2HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(15 Ιουλίου – 11 Αυγούστου)

Πέμπτη 15 Ιουλίου

08:30-22:00 Τουρνουά γκολφ The Open 1η Ημέρα (Novasports2HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 18ο Ετάπ (Eurosport1HD)
24:00 ΓΚΟΛΦ : PGA TOUR (Eurosport2HD)
___________________________________________________________________
Παρασκευή 16 Ιουλίου

08:30-22:00 Τουρνουά γκολφ The Open 2η Ημέρα (Novasports2HD)
13:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 19ο Ετάπ (Eurosport1HD)
18:35 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1HD)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2HD)
___________________________________________________________________
Σάββατο 17 Ιουλίου

10:15 Αντοχή Μοτοσικλετών : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2HD)
12:00-22:00 Τουρνουά γκολφ The Open 3η Ημέρα (Novasports2HD)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 20ο Ετάπ (Eurosport1HD)
21:45 Βελγικό Σούπερ Καπ: Κλαμπ Μπριζ-Γκενκ (Novasports1HD)
23:00 ΓΚΟΛΦ : PGA TOUR (Eurosport2HD)
___________________________________________________________________
Κυριακή 18 Ιουλίου

00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 13η αγωνιστική: Atlanta United FC-New England Revolution (Novasports1HD)
02:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: New York Red Bulls-Inter Miami CF (Novasports1HD)
11:00-21:00 Τουρνουά γκολφ The Open 4η Ημέρα (Novasports2HD)
12:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 6 ώρες της Μόντσα (Eurosport2HD)
17:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 21ο Ετάπ (Eurosport1HD)
23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2HD)
___________________________________________________________________
Δευτέρα 19 Ιουλίου


___________________________________________________________________
Τρίτη 20 Ιουλίου


___________________________________________________________________
Τετάρτη 21 Ιουλίου

11:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Σουηδία - ΗΠΑ (Eurosport1HD)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Ζάμπια - Ολλανδία (Eurosport1HD)
21:30 Pre Game Show Ολυμπιακός-Νεφτσί Μπακού (Novasports1HD)
22:00 Προκριματικά UEFA Champions League 2ος Γύρος, 1ος αγώνας: Ολυμπιακός-Νεφτσί Μπακού (Novasports1HD)
24:00 Post Game Show Ολυμπιακός-Νεφτσί Μπακού (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Πέμπτη 22 Ιουλίου

02:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 14η αγωνιστική: Inter Miami CF-New England Revolution(Novasports1HD)
11:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ ΑΝΔΡΕΣ Μεξικό - Γαλλία (Eurosport1HD)
14:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ ΑΝΔΡΕΣ Βραζιλία - Γερμανία (Eurosport1HD)

___________________________________________________________________
Παρασκευή 23 Ιουλίου
02:30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ALL SPORTS: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 1η αγωνιστική: Σάλκε-Αμβούργο (Novasports1HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports2HD)

___________________________________________________________________
Σάββατο 24 Ιουλίου

02:00 Bare Knuckle Fighting Championship (Novasports1HD)
02:30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
04:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
05:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ROAD RACE ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1HD)
08:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
10:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
11:30 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
12:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ, Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο (Eurosport1HD)
13:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
15:30 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ ΗΠΑ – Γαλλία (Eurosport1HD)
16:15 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Lausitzring Γερμανία 1η Ημέρα (Novasports2HD)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Ανόβερο (Novasports2HD)
22:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 15η αγωνιστική: Atlanta United FC-Columbus Crew (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Κυριακή 25 Ιουλίου

03:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
08:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
11:30 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
13:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
14:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Σεντ Πάουλι-Χολστάιν Κίελ (Novasports1HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
15:30 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ Βραζιλία - Κορέα (Eurosport1HD)
16:15 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Lausitzring Γερμανία 2η Ημέρα (Novasports2HD)
17:00 Βελγικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports1HD)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports1HD)

___________________________________________________________________

Δευτέρα 26 Ιουλίου

00:30 ΤΡΙΑΘΛΟ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: New York City FC-Orlando City SC (Novasports1HD)
03:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:45 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
08:00 Κανόε - Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
08:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
08:45 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:00 ΜΑΟΥΝΤΕΝ ΜΠΑΪΚ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
10:00 Κανόε - Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
10:45 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ Γαλλία - Τυνησία (Eurosport1HD)
11:30 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
12:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες
14:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
16:10 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ Βραζιλία - Αργεντινή (Eurosport1HD)

___________________________________________________________________
Τρίτη 27 Ιουλίου

00:30 ΤΡΙΑΘΛΟ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΕΡΦΙΝΓΚ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
08:00 Κανόε - Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:00 ΜΑΟΥΝΤΕΝ ΜΠΑΪΚ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
10:00 Κανόε - Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
10:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
12:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:45 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:30 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
___________________________________________________________________
Τετάρτη 28 Ιουλίου

02:00 ΣΕΡΦΙΝΓΚ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
02:30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΕΡΦΙΝΓΚ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΗΠΑ – Ιράν (Eurosport2HD)
08:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:40 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
11:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
12:30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:15 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:45 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
16:10 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
___________________________________________________________________
Πέμπτη 29 Ιουλίου

02:30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΒΜΧ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ιαπωνία – Σλοβενία (Eurosport2HD)
08:00 Κανόε - Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:40 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
09:45 Κανόε - Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
10:45 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
12:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ, Γυναίκες Ισπανία – Σερβία (Eurosport2HD)
12:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:45 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ Άνδρες, Ισπανία – Αργεντινή (Eurosport2HD)
16:05 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΗΠΑ – Τουρκία (Eurosport1HD)
21:00 Pre Game Show Άρης-Αστάνα (Novasports2HD)
21:30 Προκριματικά UEFA Conference League 2ος Γύρος, Επαναληπτικός Αγώνας: Άρης-Αστάνα (Novasports2 HD)
23:30 Post Game Show Άρης-Αστάνα (Novasports2HD)

___________________________________________________________________
Παρασκευή 30 Ιουλίου

03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΒΜΧ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΗΠΑ - Ιαπωνία (Eurosport1HD)
08:00 Κανόε - Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:40 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
10:00 Κανόε - Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Γυναίκες (Eurosport2HD)
15:00 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Κίνα – Αυστραλία (Eurosport2HD)
16:10 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
19:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 2η αγωνιστική: Πάντερμπορν-Νυρεμβέργη (Novasports1HD)
21:00 Μαχητικά σπορ MMA Hl Zwift Tri Battle Royale (Novasports4HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports2HD)
22:00 LaLiga Champions Gala (Novasports1HD)

___________________________________________________________________

Σάββατο 31 Ιουλίου

01:30 ΤΡΙΑΘΛΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
03:30 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΒΜΧ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:15 ΤΕΝΙΣ: Ολυμπιακό Αγώνες BRONZE MEDAL GAME (Eurosport1HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Νιγηρία - Ιταλία (Eurosport2HD)
09:30 ΤΕΝΙΣ: Ολυμπιακό Αγώνες BRONZE MEDAL GAME (Eurosport1HD)
09:40 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
11:30 ΤΕΝΙΣ: Ολυμπιακό Αγώνες GOLD MEDAL GAME (Eurosport1HD)
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Άνδρες (Eurosport2HD)
14:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Άνδρες (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες Κίνα – Ιταλία (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΗΠΑ – Τσεχία (Eurosport2HD)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports2HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Κυριακή 1 Αυγούστου

01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 16η αγωνιστική: New York Red Bulls-New England Revolution (Novasports1HD)
03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΒΜΧ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Ολυμπιακό Αγώνες GOLD MEDAL GAME (Eurosport1HD)
06:50 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Αργεντινή - Ιαπωνία (Eurosport2HD)
09:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ισπανία – Σλοβενία (Eurosport2HD)
13:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)

14:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Διναμό Δρέσδης (Novasports1HD)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports2HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Κορέα – Σερβία (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΗΠΑ – Αργεντινή (Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό Σούπερ Καπ: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Δευτέρα 2 Αυγούστου

03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Νιγηρία -Ιαπωνία (Eurosport2HD)
06:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Γαλλία – ΗΠΑ (Eurosport2HD)
09:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Γυναικών (Eurosport2HD)
11:45 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:25 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Γυναικών (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες Βραζιλία - Κένυα (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Αυστραλία - Πουέρτο Ρίκο (Eurosport2HD)

___________________________________________________________________
Τρίτη 3 Αυγούστου

03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Ανδρών (Eurosport2HD)
06:30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Ανδρών (Eurosport2HD)
09:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Ανδρών (Eurosport2HD)
13:15 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Ανδρών (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)

___________________________________________________________________
Τετάρτη 4 Αυγούστου

00:30 Κολύμβηση ανοικτής θάλασσας : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
08:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
10:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
11:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
___________________________________________________________________
Πέμπτη 5 Αυγούστου

00:30 Κολύμβηση ανοικτής θάλασσας : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
02:30 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 17η αγωνιστική (Novasports1HD)
03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
09:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:30 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
12:30 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
13:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
15:00 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
15:45 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
23:30 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)

___________________________________________________________________
Παρασκευή 6 Αυγούστου

04:00 ΚΑΝΟΕ ΣΠΡΙΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
05:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
09:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:30 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
12:30 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
14:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
15:00 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
17:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο 1ος Γύρος: Μπρέμερ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 1η αγωνιστική: Μπόρνμουθ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports3HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports1HD)
___________________________________________________________________
Σάββατο 7 Αυγούστου

01:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:15 ΚΑΝΟΕ ΣΠΡΙΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
05:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:30 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
08:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:30 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Zolder, Βέλγιο 1η Ημέρα (Novasports1HD)
14:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
15:55 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Σουόνσι (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports1HD)
21:00 Ολλανδικό Σούπερ Καπ: Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports1HD)
21:45 Γερμανικό κύπελλο 1ος Γύρος: Βισμπάντεν-Ντόρτμουντ (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 1η αγωνιστική (Novasports2HD)
22:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπέρμιγχαμ Σίτι (Novasports4HD)
___________________________________________________________________
Κυριακή 8 Αυγούστου

01:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)

02:30 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 18η αγωνιστική (Novasports1HD)
04:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
05:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:30 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
08:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
10:00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports2HD)
14:00 ALL SPORTS: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Zolder, Βέλγιο 2η Ημέρα (Novasports1HD)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (Novasports3HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports1HD)
18:30 EFL Championship: Κόβεντρι-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2HD)
19:30 Γερμανικό κύπελλο 1ος Γύρος: Μπράουνσβάιγκ-Αμβούργο (Novasports3HD)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Δευτέρα 9 Αυγούστου

01:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 18η αγωνιστική (Novasports1HD)
21:45 Γερμανικό κύπελλο 1ος Γύρος: Καϊζερσλάουτερν-Γκλάντμπαχ (Novasports1HD)
___________________________________________________________________
Τρίτη 10 Αυγούστου

16:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Δανίας, 1ο εταπ (Eurosport1HD)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ 1ος Γύρος (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Τετάρτη 11 Αυγούστου

16:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Δανίας, 2ο εταπ (Eurosport1HD)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ 1ος Γύρος (Novasports1HD)
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.