13/09/2021

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 13-20 Σεπτεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (13-20 Σεπτεμβρίου)

Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου
19:00 Pre Game Show Αρης-ΟΦΗ (Novasports Prime)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αρης-ΟΦΗ (Novasports Prime)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Έλτσε (Novasports1)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(13-20 Σεπτεμβρίου)

Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου

19:00 Pre Game Show Αρης-ΟΦΗ (Novasports Prime)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αρης-ΟΦΗ (Novasports Prime)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Έλτσε (Novasports1)
21:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Μπίρσχοτ-Σιντ Τρούιντεν (Novasports2)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Λούγκο-Ουέσκα (Novasports3)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Ρεάλ Μπέτις (Novasports1)

______________________________________________________________________________

Τρίτη 14 Σεπτεμβρίου
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Λουξεμβούργου ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Τετάρτη 15 Σεπτεμβρίου

02:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 25η αγωνιστική: Toronto FC-Inter Miami CF (Novasports Prime)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Λουξεμβούργου ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Τοσκάνης ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Βαλονίας ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σλοβακίας ΑΝΔΡΕΣ | Πρόλογος (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 16 Σεπτεμβρίου

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Λουξεμβούργου ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΚΟΠΑ ΣΑΜΠΑΤΙΝΙ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σλοβακίας ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 17 Σεπτεμβρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Λουξεμβούργου ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σλοβακίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 7η αγωνιστική: Σάλκε-Καρλσρούη (Novasports2)
21:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 6η αγωνιστική (Novasports1)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Χέρτα - Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 4η αγωνιστική (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Θέλτα-Κάντιθ (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Στρασμπούρ-Μετς (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 18 Σεπτεμβρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport1)
13:00 Σούπερ Καπ Ιταλικό μπάσκετ Προημιτελικός (Novasports5)
13:30 Super League Triathlon Championship Series Τζέρσεϊ – Αγγλία (Novasports3)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Λουξεμβούργου ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 8η αγωνιστική: Χαλ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports4)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Ολλανδία 1η ημέρα (Novasports6)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ράγιο Βαγιεκάνο-Χετάφε (Novasports1)
15:45 Αντοχή Μοτοσικλετών : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:00 Σούπερ Καπ Ιταλικό μπάσκετ Προημιτελικός (Novasports5)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σλοβακίας ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Μπόχουμ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Φράιμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αουγκσμπουργκ-Γκλάντμπαχ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Χόφενχαϊμ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Πρέστον-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports News)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Πρίμους Κλάσικ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Λιλ (Novasports2)
19:00 Σούπερ Καπ Ιταλικό μπάσκετ Προημιτελικός (Novasports5)
19:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ελτσε-Λεβάντε (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Λειψία (Novasports3)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports Prime)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Αγιαξ-Καμπούρ (Novasports2)
21:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 6η αγωνιστική (Novasports4)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Αμβούργο (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική (Novasports6)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Οσασούνα (Novasports1)
22:00 Σούπερ Καπ Ιταλικό μπάσκετ Προημιτελικός (Novasports5)
22:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
23:30 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 19 Σεπτεμβρίου

01:45 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
07:00 Αντοχή Μοτοσικλετών : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Σαρδηνία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μονακό (Novasports Prime)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική (Novasports5)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Ολλανδία 2η ημέρα (Novasports6)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σεν Πάουλι-Ινγκολσταντ (Novasports Start)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σλοβακίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Φέγενορντ (Novasports4)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Φλάνδρα ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Σαρδηνία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Σεβίλλη (Novasports1)
18:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ρεν (Novasports4)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μπέτις-Εσπανιόλ (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική (Novasports5)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports Prime)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Αϊντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου 4η αγωνιστική (Novasports5)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μπορντό (Novasports4)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 6η αγωνιστική (Novasports6)
22:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
23:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 26η αγωνιστική: Philadelphia Union-Orlando City SC (Novasports3)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 20 Σεπτεμβρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
11:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Φλάνδρα ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Φλάνδρα ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:00 Σούπερ Καπ Ιταλικό μπάσκετ Ημιτελικός (Novasports5)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 Σούπερ Καπ Ιταλικό μπάσκετ Ημιτελικός (Novasports5)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Γρανάδα (Novasports1)
Κατηγορία Pay TV News

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.