30/11/2020

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως 28/12

Γράφτηκε από: N.D
Στις παρακάτω λίστες θα βρείτε τα ανανεωμένα προγράμματα των καναλιών COSMOTE SPORT έως και τις 28/12, με όλες τις τελευταίες προσθήκες και αλλαγές.

Νοέμβριος

Δευτέρα 30.11.20

19.00 Texas-Davidson, NCAA Basketball Maui Invitational Quarter Final LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Λέστερ-Φούλαμ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 Μαρίτιμο-Μπενφίκα, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Μπόχουμ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Indiana-Providence, NCAA Basketball Maui Invitational Quarter Final LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Γουέστ Χαμ-Άστον Βίλα, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT3HD

22.00 Μπέτις-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

Δεκέμβριος

Τρίτη 01.12.20

18.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Σκαντίτσι-Μπούστο Αρσίτσιο, CEV Champions League βόλεϊ Γυναικών, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.15 Αναντολού Εφές-Καρσίγιακα, ING Basketball Super League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.55 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Σαχτάρ Ντόνετσκ-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Λοκομοτίβ Μόσχας-Σάλτσμπουργκ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show Pregame Μαρσέιγ-Ολυμπιακός» LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μαρσέιγ-Ολυμπιακός, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Πόρτο-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Λίβερπουλ-Άγιαξ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Γκλάντμπαχ-Ίντερ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Αταλάντα-Μίντιλαντ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.15 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 17η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.45 Μορεϊρένσε-Πάσος Φερέιρα, Liga NOS, 7η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT5HD

Τετάρτη 02.12.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

15:15 Συνέντευξη Τύπου ΑΕΚ (ΑΕΚ-Μπράγκα) LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.15 Νταρουσάφακα-Μπεσίκτας, ING Basketball Super League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.45 Βέσπρεμ-Κίελο, EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.55 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Μπασάκσεχιρ-Λειψία, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Κράσνονταρ-Ρεν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Σεβίλη-Τσέλσι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ντόρτμουντ-Λάτσιο, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Γιουβέντους-Ντινάμο Κιέβου, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Φερεντσβάρος-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Κλαμπ Μπριζ-Ζενίτ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 17η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.00 NCAA Basketball, Maui Invitational Championship Game LIVE COSMOTE SPORT5HD

Πέμπτη 03.12.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.00 WRC Μόντσα, SS1 The Monza Legacy LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Εκπομπή «UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 ΑΕΚ-Μπράγκα, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.55 Ζόρια-Λέστερ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.55 Λίντσερ-Τότεναμ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Μίλαν-Σέλτικ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.55 Λιλ-Σπάρτα Πράγας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.55 Σίβασπορ-Βιγιαρεάλ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.55 Ερυθρός Αστέρας-Χόφενχαϊμ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 12ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show Pregame Ομόνοια-ΠΑΟΚ» LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Ομόνοια-ΠΑΟΚ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show Postgame ΑΕΚ-Μπράγκα» LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Γρανάδα-Αϊντχόφεν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Άρσεναλ-Ραπίντ Βιέννης, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Μπενφίκα-Λεχ Πόζναν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Άλκμααρ-Νάπολι, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Ρόμα-Γιάνγκ Μπόις, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Νις-Λεβερκούζεν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Παρασκευή 04.12.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

02.00 NCAA Basketball Maui, Legends Classic Championship LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.00 Φέγενορντ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 11ς Όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (03.12 19:55)

13.30 WRC Μόντσα, SS4 Roggia 1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Ρέιντζερς-Σταντάρ Λιέγης, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (03.12 22:00)

15.20 FORMULA 1 ROLEX SAKHIR GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 WRC Μόντσα, SS5 Roggia 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.35 WRC Μόντσα, SS6 Gran Prix 1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.20 FORMULA 1 ROLEX SAKHIR GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Κίελο-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Φρίντριχσαφεν-Τρεντίνο, CEV Champions League βόλεϊ Γυναικών, Φάση Ομίλων REC COSMOTE SPORT6HD (03.12 17:00)

21.30 Χέρτα Βερολίνου-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μπιλμπάο-Θέλτα, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Άστον Βίλα-Νιούκαστλ, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 05.12.20

13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.00 Λοκομοτίβ Μόσχας-Ρούμπιν Καζάν, Tinkoff Russian Premier Liga, 17η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.00 Αμβούργο-Ανόβερο, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.05 Formula 2 Bahrain, Sakhir, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.15 Μπεσίκτας-Τουρκ Τέλεκομ, ING Basketball Super League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.20 WRC Μόντσα, SS10 Selvino 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Μπέρνλι-Έβερτον, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.00 Λεβάντε-Χετάφε, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.30 WRC Μόντσα, SS11 Gerosa 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.50 FORMULA 1 ROLEX SAKHIR GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Φράιμπουργκ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 WRC Μόντσα, SS12 Costa Valle Imagna 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Κολονία-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μάιντς, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Φούλαμ, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.15 Σεβίλη-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Ζενίτ-Ουράλ Εκατερίνμπουργκ, Tinkoff Russian Premier Liga, 17η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

18.50 FORMULA 1 ROLEX SAKHIR GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Λειψία, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Φαμαλικάο-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Μπανταλόνα-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Τσέλσι-Λιντς, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Κάντιθ-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Πόρτο-Τοντέλα, Liga NOS, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Κυριακή 06.12.20

05.00 UFC Fight Night: Jack Hermansson vs Kevin Holland, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT6HD

05.00 Errol Spence Jr.-Danny Garcia, WBC/IBF Welterweight World Championship, Αγώνας Πυγμαχίας LIVE COSMOTE SPORT7HD

08.45 WRC Μόντσα, SS14 Grand Prix 3 LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.00 WRC Μόντσα, SS15 Serraglio 1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.00 Πετκίμ-Αναντολού Εφές, ING Basketball Super League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.00 WRC Μόντσα, SS16 Serraglio 2 Wolf Power Stage LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Γουέστ Μπρομ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.15 Formula 2 Bahrain, Sakhir, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.15 Γκαζιαντέπ-Τόφας, ING Basketball Super League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Πάντερμπορν-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Φλένσμπουργκ-Γκέπινγκεν, Bundesliga Χάντμπολ, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.00 Γρανάδα-Ουέσκα, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.00 Τσμόκι Μινσκ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.15 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Λέστερ, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Ζενίτ-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.15 Οσασούνα-Μπέτις, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 Τότεναμ-Άρσεναλ, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Σάλκε-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.10 FORMULA 1 ROLEX SAKHIR GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Βιγιαρεάλ-Έλτσε, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπούργκος-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.15 Λίβερπουλ-Γουλβς, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Αλαβές-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπενφίκα-Μορεϊρένσε, Liga NOS, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μπελενένσες-Μπράγκα, Liga NOS, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.15 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 07.12.20

21.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Χόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Έιμπαρ-Βαλένθια, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπράιτον-Σαουθάμπτον, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.15 Φαρένσε-Μαρίτιμο, Liga NOS, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

Τρίτη 08.12.20

18.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ζιέλονα Γκόρα, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.55 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Ζενίτ-Ντόρτμουντ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Λάτσιο-Μπριζ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» COSMOTE SPORT4HD

22.00 Μπαρτσελόνα-Γιουβέντους, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Λειψία-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Μπασακσεχίρ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Τσέλσι-Κράσνονταρ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Ρεν-Σεβίλη, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Ντινάμο Κιέβου-Φερεντσβάρος, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Συνέντευξη Τύπου Ολυμπιακού (Ολυμπιακός-Πόρτο)

Τετάρτη 09.12.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Λοκομοτίβ Καλίνιγκραντ-Εκσασίμπασι, CEV Volleyball Champions League Γυναικών, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.45 Κίελο-Άαλμποργκ, EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.55 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Μίντιλαντ-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Άγιαξ-Αταλάντα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show Pregame Ολυμπιακός-Πορτο» LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Ολυμπιακός-Πόρτο, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μαρσέιγ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Γκλάντμπαχ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Τσιβιτανόβα-Περούτζια, CEV Volleyball Champions League Ανδρών, Φάση Ομίλων REC COSMOTE SPORT6HD (08.12, 21:30)

22.00 Μπάγερν Μονάχου-Λοκομοτίβ Μόσχας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σάλτσμπουργκ-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Ίντερ-Σαχτάρ Ντόνετσκ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPOR9HD

Συνέντευξη Τύπου ΠΑΟΚ (ΠΑΟΚ-Γρανάδα)

Πέμπτη 10.12.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Εκπομπή «UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 ΠΑΟΚ-Γρανάδα, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.55 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.55 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.55 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.55 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.55 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show Pregame Λέστερ-ΑΕΚ» LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Λέστερ-ΑΕΚ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show Postgame ΠΑΟΚ-Γρανάδα» LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

Παρασκευή 11.12.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

10.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Μπόχουμ-Πάντερμπορν, Bundesliga 2, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Βόλφσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Βαγιαδολίδ-Οσασούνα, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 12.12.20

11.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.00 Μπαχτσεσεχίρ-Μπεσίκτας, ING Basketball Super League, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Ντάρμσταντ-Αμβούργο, Bundesliga 2, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 Βαλένθια-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Ντόρτμουντ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λειψία-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Μάιντς-Κολονία, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Ούνικς Καζάν-Κάλεβ, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.15 Χετάφε-Σεβίλη, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Ζενίτ-Ντινάμο Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Καρσίγιακα-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Ουέσκα-Αλαβές, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Τενερίφη-Μπούργκος, ACB Liga Endesa, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.30 Φράιμπουργκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga, 11η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (12.12 16.30)

Premier League, 12η Αγωνιστική

Κυριακή 13.12.20

05.00 UFC 256, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Ράιν Νέκαρ-Φλένσμπουργκ, Bundesliga Χάντμπολ, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Καρλσρούη-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.00 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ζενίτ, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.10 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.30 Κράσνονταρ-Λοκομοτίβ Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Σάλκε, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Μπέτις-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Λεβερκούζεν-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Έλτσε-Γρανάδα, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Μπαρτσελόνα-Λεβάντε, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.15 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

Premier League, 12η Αγωνιστική

Δευτέρα 14.12.20

12.15 Εκπομπή «Pre Show Κλήρωσης Φάσης των 16 UEFA Champions League» LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.00 UEFA Champions League, Κλήρωσης Φάσης των 16 LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.30 Εκπομπή «Pre Show Κλήρωσης Φάσης των 32 UEFA Europa League» LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 UEFA Europa League, Κλήρωσης Φάσης των 32 LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 Εκπομπή «Post Show Κλήρωσης Φάσης των 32 UEFA Europa League » LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Θέλτα-Κάντιθ, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

NCAA Basketball

Τρίτη 15.12.20

18.30 Κεμέρεβο-Μόντενα, CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ανόβερο-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» COSMOTE SPORT4HD

21.30 Βέρντερ Βρέμης-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Στουτγκάρδη-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Χέρτα Βερολίνου-Μάιντς, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Premier League, 13η Αγωνιστική

Τετάρτη 16.12.20

19.00 Ζενίτ-Σπαρτάκ Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Σάλκε-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Κίελο-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.15 Κίελο-Μέλσουνγκεν, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Μπάγερν Μονάχου-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Χόφενχαϊμ-Λειψία, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Κολονία-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Premier League, 13η Αγωνιστική

Πέμπτη 17.12.20

16.30 Πάρμα-Αστάνα, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 ETTU Champions League Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.00 Ροστόφ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Μόντενα-Ροζελάρ, CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Άουε-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 ETTU Champions League Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

Premier League, 13η Αγωνιστική

Παρασκευή 18.12.20

19.30 Μπόχουμ-Χάϊντενχαϊμ, Bundesliga 2, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Ουνιόν Βερολίνου-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 ETTU Champions League Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Μπιλμπάο-Ουέσκα, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

Liga NOS, 10η Αγωνιστική

Σάββατο 19.12.20

13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Μπράουνσβαϊγκ-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Έλτσε, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Λειψία-Κολονία, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Γαλατάσαραϊ-Καρσίγιακα, ING Basketball Super League, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Σάλκε-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Μάιντς-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.15 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Τόφας-Αναντολού Εφές, ING Basketball Super League, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Οσασούνα-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Λεβάντε-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σεβίλη-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Premier League, 14η Αγωνιστική

Liga NOS, 10η Αγωνιστική

Κυριακή 20.12.20

02.00 UFC Fight Night: Leon Edwards-Khamzat Chimaev, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT6HD

12.00 Φενέρμπαχτσε-Μπούρσασπορ, ING Basketball Super League, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Ομπραντόιρο-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.30 Σαν Πάουλι-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Ράιν Νέκαρ-Μπέργκισερ, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.00 Θέλτα-Αλαβές, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Φράιμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Ούνικς Καζάν-Τσμόκι Μινσκ, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.15 Γρανάδα-Μπέτις, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Βόλφσμπουργκ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Κάντιθ-Χετάφε, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπαρτσελόνα-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Έιμπαρ-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.15 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

Premier League, 14η Αγωνιστική

Liga NOS, 10η Αγωνιστική

Δευτέρα 21.12.20

21.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Καρλσρούη-Αμβούργο, Bundesliga 2, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

Premier League, 14η Αγωνιστική

Liga NOS, 10η Αγωνιστική

Τρίτη 22.12.20

19.00 Βαλένθια-Σεβίλη, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Έλτσε-Οσασούνα, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» COSMOTE SPORT4HD

21.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.00 Ουέσκα-Λεβάντε, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.00 Βαγιαδολίδ-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Βιγιαρεάλ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Τετάρτη 23.12.20

18.30 Λοκομοτόβ Κουμπάν-Τσμόκι Μινσκ, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Χετάφε-Θέλτα, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Γρανάδα, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.00 Μπέτις-Κάντιθ, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Αλαβές-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

NBA Regular Season

Πέμπτη 24.12.20

19.30 Εκπομπή «Grand Prix Ανασκόπηση» COSMOTE SPORT5HD

NBA Regular Season

Παρασκευή 25.12.20

20.00 Εκπομπή «Blast from the Past Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers, 2013-14 NBA Regular Season COSMOTE SPORT1HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

NBA Regular Season

Σάββατο 26.12.20

12.00 Ούνικς Καζάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.15 Αναντολού Εφές-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

Premier League, 15η Αγωνιστική

NBA Regular Season

Liga NOS, 10η Αγωνιστική

Κυριακή 27.12.20

13.00 Μπανταλόνα-Μπούργκος, ACB Liga Endesa, 16η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Νταρουσάφακα-Τόφας, ING Basketball Super League, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 16η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Premier League, 15η Αγωνιστική

NBA Regular Season

Liga NOS, 10η Αγωνιστική

Δευτέρα 28.12.20

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

Premier League, 16η Αγωνιστική

NBA Regular Season

Liga NOS, 10η Αγωνιστική

EHF Velux Champions League Handball 2019-20 Final 4

Κατηγορία Sport+

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.