Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
«Πες τη λέξη» με τον Γιώργο Καραμίχο στην ΕΡΤ1
![Pes ti leksi log 341f6236](/wp-content/themes/yootheme/cache/34/Pes-ti-leksi_log-341f6236.jpeg)
Το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024, ο Γιώργος Καραμίχος υποδέχεται στην εκπομπή «Πες τη λέξη» τους ηθοποιούς Ντορέττα Παπαδημητρίου, Νικόλα Παπαδομιχελάκη, τη δημοσιογράφο Μαίρη Αυγερινοπούλου και τον ηθοποιό Χρήστο Γεωργαλή.
Και οι δύο ομάδες στοχεύουν στη συγκέντρωση δευτερολέπτων, έτσι ώστε οι δύο αντίπαλοι παίκτες να οδηγηθούν στον μεγάλο τελικό γύρο με όσο το δυνατόν περισσότερο χρόνο και να διεκδικήσουν τόσο το χρηματικό έπαθλο του επεισοδίου, που είναι 1.000 ευρώ, όσο και το χρηματικό έπαθλο της θυρίδας του «Πες τη λέξη», που έχει φθάσει στο απίστευτο ποσό των 115.500 ευρώ!
![ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ](https://digitaltvinfo.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ-ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ-.jpg)
![ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ](https://digitaltvinfo.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΓΙΩΡΓΟΣ-ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ.jpg)
Οι μονομαχίες συνεχίζονται την Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024, με στόχο το χρηματικό έπαθλο της θυρίδας του «Πες τη λέξη», το οποίο ανέρχεται στο σημερινό επεισόδιο στο απίστευτο ποσό των 117.000 ευρώ!
«Πες τη λέξη». Γιατί από αυτό το παιχνίδι δεν φεύγει κανείς χαμένος…
Παρουσίαση: Γιώργος Καραμίχος
Σκηνοθεσία: Γιώργος Λογοθέτης
Αρχισυνταξία: Χρυσάνθη Παππά
Υπεύθυνη καλεσμένων: Δήμητρα Βουρδούκα
Σκηνογραφία: Ιωάννης Αθανασιάδης
Δ/ση Φωτογραφίας: Θέμης Μερτύρης
Οργάνωση Παραγωγής: Βασίλης Παπαδάκης
Παραγωγή: GV Productions