Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Το MAD υπογράφει για 14η χρονιά την Ημέρα Θετικής Ενέργειας
![admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F0e9a06bd0c18787ac978e83c87fbb60f XL](https://digitaltvinfo.gr/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F0e9a06bd0c18787ac978e83c87fbb60f_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221200%2C600%2C%22%7D&hash=31d4fb0f)
Για 14η συνεχή χρονιά το MAD ανέλαβε να σχεδιάσει και να πραγματοποιήσει το μεγαλύτερο μουσικό γεγονός της χρονιάς, την Ημέρα Θετικής Ενέργειας. Η φετινή διοργάνωση φιλοξένησε τους περισσότερους καλλιτέχνες στην ιστορία του θεσμού και η προσέλευση των θεατών στο Τοίχος των Εθνών ήταν η μεγαλύτερη από ποτέ, αφού ξεπέρασε τον αριθμό ρεκόρ των 80.000.
Για 14η συνεχή χρονιά το MAD ανέλαβε να σχεδιάσει και να πραγματοποιήσει το μεγαλύτερο μουσικό γεγονός της χρονιάς, την Ημέρα Θετικής Ενέργειας. Η φετινή διοργάνωση φιλοξένησε τους περισσότερους καλλιτέχνες στην ιστορία του θεσμού και η προσέλευση των θεατών στο Τοίχος των Εθνών ήταν η μεγαλύτερη από ποτέ, αφού ξεπέρασε τον αριθμό ρεκόρ των 80.000.
Η Ημέρα Θετικής Ενέργειας 2019 φέτος απότελεσε την κορύφωση μιας σειράς ενεργειών που δημιούργησε η Amita Motion και το MAD μέσα από τη νέα πλατφόρμα της Amita Motion, Playmotion, με βασικότερη αυτή της δημιουργίας του τραγουδιού της Ελένης Φουρέιρα και του ράπερ Lil Barty σε μία πρωτότυπη συνεχή αλληλεπίδραση με το κοινό.