Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 507
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

27 Μαΐου 2019 11:52

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως 17/6/19

514b07a7fbfaab82f09e07e59982bf73 XL 384a7be0

Δευτέρα 27.05.19
01.00 NASCAR Cup Series, Charlotte Coca Cola 600 LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT7HD
19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE                                                                                                                               COSMOTE SPORT6HD
20.00 Χίμκι-Ούνικς Καζάν, VTB United League, Ημιτελική Φάση, 3ος Αγώνας LIVE                                                 COSMOTE SPORT9HD

Μάιος

Δευτέρα 27.05.19

01.00 NASCAR Cup Series, Charlotte Coca Cola 600 LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE                                                                                                                               COSMOTE SPORT6HD

20.00 Χίμκι-Ούνικς Καζάν, VTB United League, Ημιτελική Φάση, 3ος Αγώνας LIVE                                                 COSMOTE SPORT9HD

21.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Final” LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

21.30 Ουνιόν Βερολίνου-Στουτγκάρδη, Bundesliga, Μπαράζ Υποβιβασμού, 2η Αγωνιστική LIVE                            COSMOTE SPORT3HD

Τρίτη 28.05.19

03.30 Milwaukee Bucks-Toronto Raptors, NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 7 (εάν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.15 Ίνγκολσταντ-Βέχεν Βιζμπάντεν, Bundesliga 2, Μπαράζ Υποβιβασμού, 2η Αγωνιστική LIVE                           COSMOTE SPORT3HD

19.30 Ζενίτ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League, Ημιτελική Φάση, 3ος Αγώνας LIVE                                              COSMOTE SPORT9HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll”                                                                                                                                   COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Final” LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

21.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Final” LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT2HD

TBF Basketball Super League, Playoffs

Τετάρτη 29.05.19

19.00 Χίμκι-Ούνικς Καζάν, VTB United League, Ημιτελική Φάση, 4ος Αγώνας (εάν χρειαστεί) LIVE                        COSMOTE SPORT9HD

19.30 Φλένσμπουργκ-Φούσε Βερολίνου, Bundesliga Χάντμπολ, 33η Αγωνιστική LIVE                                            COSMOTE SPORT7HD

20.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Final” LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT2HD

21.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Final” LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

22.00 Τσέλσι-Άρσεναλ, UEFA Europa League, Τελικός LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT2HD

Betshop Basket League, Playoffs

 

Πέμπτη 30.05.19

00.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Final” LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT2HD

20.00 Ζενίτ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League, Ημιτελική Φάση, 4ος Αγώνας (εάν χρειαστεί) LIVE                     COSMOTE SPORT9HD

21.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Final” LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

21.00 Τουρκία-Ελλάδα, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                      COSMOTE SPORT2HD

ACB Liga Endesa, Playoffs, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

 

Παρασκευή 31.05.19

04.00 NBA Finals, Game 1 LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                               COSMOTE SPORT5HD

11.45 WRC Πορτογαλία, SS1 Lousa 1 LIVE                                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

12.30 WRC Πορτογαλία, SS2 Gois 1 LIVE                                                                                                                COSMOTE SPORT8HD

13.20 WRC Πορτογαλία, SS3 Agranil 1 LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT8HD

14.10 Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                               COSMOTE SPORT5HD

15.50 WRC Πορτογαλία, SS4 Lousa 2 LIVE                                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

16.05 Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

16.35 WRC Πορτογαλία, SS5 Gois 2 LIVE                                                                                                                COSMOTE SPORT8HD

17.20 WRC Πορτογαλία, SS6 Agranil 2 LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT8HD

21.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Final” LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa, Playoffs, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

TBF Basketball Super League, Playoffs

 

Iούνιος

 

Σάββατο 01.06.19

05:00 Phoenix Mercury-Las Vegas Aces, WNBA Regular Season LIVE                                                                    COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

10.30 WRC Πορτογαλία, SS8 Viera do Minho 1 LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT8HD

10.50 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                               COSMOTE SPORT5HD

11.30 WRC Πορτογαλία, SS9 Cabaceiras 1 LIVE                                                                                                     COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

12.45 WRC Πορτογαλία, SS10 Amarante 1 LIVE                                                                                                     COSMOTE SPORT8HD

13.30 Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT5HD

14.25 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                               COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                              COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT5HD

17.00 WRC Πορτογαλία, SS11 Viera do Minho 2 LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

17.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Μουτζέλο, Ιταλία LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT5HD

18.00 WRC Πορτογαλία, SS12 Cabaceiras 2 LIVE                                                                                                   COSMOTE SPORT8HD

19.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Final” LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

19.00 Ούνικς Καζάν-Χίμκι, VTB United League, Ημιτελική Φάση, 5ος Αγώνας (εάν χρειαστεί) LIVE                        COSMOTE SPORT9HD

19.15 WRC Πορτογαλία, SS13 Amarante 2 LIVE                                                                                                     COSMOTE SPORT8HD

22.00 Τότεναμ-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Τελικός LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

TBF Basketball Super League, Playoffs

 

Κυριακή 02.06.19

00.00 UFC Fight Night: Alexander Gustaffson-Anthony Smith, Στοκχόλμη, Σουηδία REC                                       COSMOTE SPORT6HD (01.06, 20:00)

00.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Final” LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

09.35 Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley, Warm Up LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT5HD

10.05 Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley, Warm Up LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT5HD

10.05 FIVB Beach Volleyball WT, 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                                 COSMOTE SPORT7HD

10.25 WRC Πορτογαλία, SS16 Montim 1 LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

10.35 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley, Warm Up LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT5HD

11.00 WRC Πορτογαλία, SS17 Fafe 1 LIVE                                                                                                              COSMOTE SPORT8HD

11.05 FIVB Beach Volleyball WT, 2ος Ημιτελικός Γυναικών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                                 COSMOTE SPORT7HD

11.45 Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley, Αγώνας LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT5HD

12.00 WRC Πορτογαλία, SS18 Luilhas LIVE                                                                                                            COSMOTE SPORT8HD

12.35 FIVB Beach Volleyball WT, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                                   COSMOTE SPORT7HD

12.35 WRC Πορτογαλία, SS19 Montim 2 LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

13.05 Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley, Αγώνας LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT5HD

13.35 FIVB Beach Volleyball WT, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                                   COSMOTE SPORT7HD

14.00 WRC Πορτογαλία, SS20 Fafe 2 Power Stage LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

14.30 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley, Αγώνας LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT5HD

14.50 FIVB Beach Volleyball WT, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                           COSMOTE SPORT7HD

16.05 FIVB Beach Volleyball WT, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                             COSMOTE SPORT7HD

17.00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ζενίτ, VTB United League, Ημιτελική Φάση, 5ος Αγώνας (εάν χρειαστεί) LIVE                     COSMOTE SPORT9HD

17.20 FIVB Beach Volleyball WT, Τελικός Γυναικών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                                           COSMOTE SPORT7HD

18.35 FIVB Beach Volleyball WT, Τελικός Ανδρών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                                              COSMOTE SPORT7HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

21.00 NASCAR Cup Series, Pocono 400 LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

22.00 Γαλλία-Βολιβία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                        COSMOTE SPORT2HD

ACB Liga Endesa, Playoffs, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

TBF Basketball Super League, Playoffs

Betshop Basket League, Playoffs

 

Δευτέρα 03.06.19

03.00 NBA Finals, Game 2 LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT4HD

17.00 Εκπομπή “Pregame Greek All Stars-Monaco Legends” LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

18.30 Greek All Stars-Monaco Legends, Φιλανθρωπικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                             COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE                                                                                                                               COSMOTE SPORT6HD

19.45 Εκπομπή “Postgame Greek All Stars-Monaco Legends” LIVE                                                                         COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa Playoffs, Προημιτελική Φάση

TBF Basketball Super League, Playoffs

Τρίτη 04.06.19

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll”                                                                                                                                   COSMOTE SPORT4HD

ACB Liga Endesa Playoffs, Προημιτελική Φάση

Τετάρτη 05.06.19

21.00 Εκπομπή “UEFA Nations League Finals” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

21.45 Πορτογαλία-Ελβετία, UEFA Nations League Finals, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                        COSMOTE SPORT1HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Finals” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

VTB United League Finals, 1ος Τελικός

 

Πέμπτη 06.06.19

04.00 NBA Finals, Game 3 LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή “UEFA Nations League Finals” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ολλανδία-Αγγλία, UEFA Nations League Finals, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                             COSMOTE SPORT1HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Finals” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση

 

Παρασκευή 07.06.19

16.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DU CANADA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                               COSMOTE SPORT5HD

19.00 Γεωργία-Γιβραλτάρ, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                   COSMOTE SPORT2HD

20.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DU CANADA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                               COSMOTE SPORT5HD

21.45 Νησιά Φερόε-Ισπανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                COSMOTE SPORT1HD

21.45 Δανία-Ιρλανδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                         COSMOTE SPORT2HD

21.45 Αυστρία-Σλοβενία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                     COSMOTE SPORT3HD

21.45 Νορβηγία-Ρουμανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                   COSMOTE SPORT6HD

21.45 Ουκρανία-Σερβία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                       COSMOTE SPORT8HD

21.45 Τσεχία-Βουλγαρία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE                     COSMOTE SPORT9HD

23.45 Εκπομπή “UEFA European Qualifiers Show” LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση

VTB United League Finals, 2ος Τελικός

 

Σάββατο 08.06.19

04.00 NBA Finals, Game 4 LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT4HD

16.00 Κροατία-Ουαλία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE                        COSMOTE SPORT2HD

16.00 Ισλανδία-Αλβανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                      COSMOTE SPORT3HD

17.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DU CANADA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                               COSMOTE SPORT5HD

19.00 Φινλανδία-Βοσνία Ερζεγοβίνη, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Αρμενία-Λιχτενστάιν, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE                COSMOTE SPORT3HD

19.00 Ρωσία-Σαν Μαρίνο, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE                    COSMOTE SPORT8HD

19.00 Εσθονία-Βόρειος Ιρλανδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE         COSMOTE SPORT9HD

20.30 Εκπομπή “UEFA European Qualifiers Show Pregame Ελλάδα-Ιταλία” LIVE                                                   COSMOTE SPORT1HD

20.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DU CANADA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ελλάδα-Ιταλία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Σκοτία-Κύπρος, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE                          COSMOTE SPORT2HD

21.45 Τουρκία-Γαλλία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                         COSMOTE SPORT3HD

21.45 Λευκορωσία-Ρουμανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE               COSMOTE SPORT8HD

21.45 Βέλγιο-Καζακστάν, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE                     COSMOTE SPORT9HD

22.30 Minnesota Lynx-Los Angeles Sparks, WNBA regular Season LIVE                                                                 COSMOTE SPORT7HD

23.45 Εκπομπή “UEFA European Qualifiers Show” LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση

 

Κυριακή 09.06.19

05.00 UFC 238: Henrey Cejudo-Marlon Moraes, ΗΠΑ, Σικάγο LIVE                                                                        COSMOTE SPORT8HD

16.00 UEFA Nations League Finals, Τελικός 3ης Θέσης LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

16.00 Bundesliga Χάντμπολ, 34η Αγωνιστική LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT9HD

19.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

20.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DU CANADA, Αγώνας LIVE                                                                     COSMOTE SPORT5HD

21.00 Εκπομπή “UEFA Nations League Finals” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

21.00 NASCAR Cup Series, Michigan Firekeepers Casino 400 LIVE                                                                         COSMOTE SPORT8HD

21.45 UEFA Nations League Finals, Τελικός LIVE                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση

 

Δευτέρα 10.06.19

00.15 Εκπομπή “UEFA Nations League Finals” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE                                                                                                                               COSMOTE SPORT6HD

21.45 Ισπανία-Σουηδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                       COSMOTE SPORT1HD

21.45 Πολωνία-Ισραήλ, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                        COSMOTE SPORT2HD

21.45 Τσεχία-Μαυροβούνιο, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE                 COSMOTE SPORT3HD

21.45 Βουλγαρία-Κόσοβο, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE                    COSMOTE SPORT5HD

21.45 Σερβία-Λιθουανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                      COSMOTE SPORT6HD

21.45 Δανία-Γεωργία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                           COSMOTE SPORT8HD

21.45 Λετονία-Σλοβενία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                      COSMOTE SPORT9HD

23.45 Εκπομπή “UEFA European Qualifiers Show” LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

VTB United League Finals, 3ος Τελικός

ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση

 

Τρίτη 11.06.19

04.00 NBA Finals, Game 5 LIVE (εάν χρειαστεί)                                                                                                     COSMOTE SPORT4HD

17.00 Καζακστάν-Σαν Μαρίνο, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE             COSMOTE SPORT2HD

19.00 Αζερμπαϊτζάν-Σλοβακία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE             COSMOTE SPORT3HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll”                                                                                                                                   COSMOTE SPORT4HD

20:30 Εκπομπή “UEFA European Qualifiers Show Pregame” LIVE                                                                           COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ελλάδα-Αρμενία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE                      COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ιταλία-Βοσνία Ερζεγοβίνη, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE       COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ρωσία-Κύπρος, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE                           COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ανδόρα-Γαλλία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                          COSMOTE SPORT5HD

21.45 Γερμανία-Εσθονία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE                     COSMOTE SPORT6HD

21.45 Αλβανία-Μολδαβία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                    COSMOTE SPORT8HD

21.45 Ισλανδία-Τουρκία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                      COSMOTE SPORT9HD

23.45 Λιχτενστάιν-Φινλανδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος REC             COSMOTE SPORT2HD (11.06, 21:45)

23.45 Εκπομπή “UEFA European Qualifiers Show” LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση

 

Τετάρτη 12.06.19

15.45 Βέλγιο-Σκωτία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος REC                            COSMOTE SPORT1HD (11.06, 21.45)

21.30 LaLiga Promotion Playoffs, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                  COSMOTE SPORT2HD

22.00 Premier League, Ανασκόπηση                                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

VTB United League Finals, 4ος Τελικός (εάν χρειαστεί)

ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση

Betshop Basket League Finals

Πέμπτη 13.06.19

21.30 LaLiga Promotion Playoffs, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                  COSMOTE SPORT2HD

TBF Basketball Super League Finals

ACB Liga Endesa Semifinals

Παρασκευή 14.06.19

04.00 NBA Finals, Game 6 LIVE (εάν χρειαστεί)                                                                                                     COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT5HD

11.05 WRC Ιταλία, SS4 Tergu Osilo 1 LIVE                                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

12.15 WRC Ιταλία, SS5 Monte Baranta 1 LIVE                                                                                                        COSMOTE SPORT8HD

14.10 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

17.45 WRC Ιταλία, SS8 Tergu Osilo 2 LIVE                                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

19.00 WRC Ιταλία, SS9 Monte Baranta 2 LIVE                                                                                                        COSMOTE SPORT8HD

22.00 LaLiga Santander, Ανασκόπηση                                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

Euro Beach Soccer Regular Phase

Σάββατο 15.06.19

09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

10.10 WRC Ιταλία, SS11 Monti Di Ala 1 LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

10.50 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT5HD

11.00 WRC Ιταλία, SS12 Monte Lerno 1 LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

13.05 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, 1ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE                                             COSMOTE SPORT9HD

13.30 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                            COSMOTE SPORT5HD

14.05 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, 2ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE                                             COSMOTE SPORT9HD

14.25 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                         COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                            COSMOTE SPORT5HD

16.00 Red Bull Air Race World Championship, Κατατακτήριες Δοκιμές, Ρωσία, Καζάν LIVE                                    COSMOTE SPORT6HD

17.50 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE                                       COSMOTE SPORT9HD

18.10 WRC Ιταλία, SS14 Monti Ala 2 LIVE                                                                                                              COSMOTE SPORT8HD

18.50 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, Τελικός Γυναικών LIVE                                                       COSMOTE SPORT9HD

19.00 WRC Ιταλία, SS15 Monte Lerno 2 LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

Euro Beach Soccer Regular Phase

ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση

Κυριακή 16.06.19

03.00 Dallas Wings-Atlanta Dream, WNBA Regular Season LIVE                                                                            COSMOTE SPORT4HD

09.15 WRC Ιταλία, SS16 Cala Flumini 1 LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

09.35 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

10.00 WRC Ιταλία, SS17 Sassari Argentirera 1 LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT8HD

10.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

10.35 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE                                                              COSMOTE SPORT5HD

11.05 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE                                               COSMOTE SPORT9HD

11.45 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE                                                                    COSMOTE SPORT5HD

12.10 WRC Ιταλία, SS18 Cala Flumini2 LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT8HD

12.20 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE                                               COSMOTE SPORT9HD

13.00 WRC Ιταλία, SS19 Sassari Argentiera 2 Power Stage LIVE                                                                            COSMOTE SPORT8HD

13.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE                                                                    COSMOTE SPORT5HD

14.00 Red Bull Air Race World Championship, Αγώνας, Ρωσία, Καζάν LIVE                                                            COSMOTE SPORT6HD

14.30 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

16.35 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE                                         COSMOTE SPORT9HD

17.50 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, Τελικός Ανδρών LIVE                                                         COSMOTE SPORT9HD

19.00 LaLiga Promotion Playoffs, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                  COSMOTE SPORT2HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

Euro Beach Soccer Regular Phase

TBF Basketball Super League Finals

ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση

Betshop Basket League Finals

 

Δευτέρα 17.06.19

03.00 NBA Finals, Game 7 LIVE (εάν χρειαστεί)                                                                                                     COSMOTE SPORT4HD

13.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                           COSMOTE SPORT7HD

15.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                           COSMOTE SPORT7HD

17.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                           COSMOTE SPORT7HD

19.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

20.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                           COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE                                                                                                                               COSMOTE SPORT6HD

21.30 LaLiga Promotion Playoffs, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT2HD

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Ekselans EK CAST

    Ekselans EK CAST

    Το EK CAST βελτιώνει την εμπειρία πολυμέσων των φιλοξενούμενων στα δωμάτια του ξενοδοχείου (ή/και νοσοκομείου, γηροκομείου κ.λπ.), επιτρέποντάς τους να απολαμβάνουν τόσο το δικό τους περιεχόμενο π...
  • Huayu 0143

    Huayu 0143

    Αν χάλασε το τηλεχειριστήριο του αποκωδικοποιητή σας MAG, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε, καθώς η KAL Electronics έχει τη λύση! Διαθέτει το Huayu 0143, που είναι ένα οικονομικό τηλεχειριστήριο αντικ...
  • Tesla XT850

    Tesla XT850

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
  • D-Link DMS-106XT

    D-Link DMS-106XT

    Απολαύστε αξιόπιστο ενσύρματο Ethernet 10 Gigabit, με πέντε θύρες 2.5 Gigabit, λειτουργία Turbo για ιεράρχηση QoS βάσει θυρών, καθώς και πολύχρωμο φωτισμό LED, που σας επιτρέπουν να εξαλείψετε τα ...
  • Digitalbox 8200 HD FTA

    Digitalbox 8200 HD FTA

    Ένας νέος δέκτης κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά από την Ψηφιακή Τεχνολογία Α.Ε.Β.Ε. Πρόκειται για τον Digitalbox 8200 HD FTA, έναν οικονομικό δορυφορικό δέκτη με DVB-S2 tuner που έχει σχεδιαστεί γ...
  • Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Νέο παράθυρο στην πληροφόρηση των επαγγελματιών ψηφιακών λύσεων άνοιξε η Panel TV με τη συμμετοχή της και την παρουσίαση νέων καινοτόμων ψηφιακών τεχνολογιών στη μεγαλύτερη κλαδική έκθεση συστημάτ...
  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U30

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U30

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
  • Αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans από την IDComs

    Αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans από την IDComs

    Οριστικοποιήθηκε η συμφωνία της IDComs για την αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans στην Ελλάδα. Σύμφωνα με το δελτίο τύπου της IDComs, ο σκοπός αυτής της συνεργασίας είναι να εμπλουτίσει τη γ...
  • Octagon Spirit PRO

    Octagon Spirit PRO

    Έφτασε στην Tronix ο νέος Octagon Spirit PRO, ένας IP δέκτης που συνδυάζει την προηγμένη τεχνολογία με την κορυφαία σχεδίαση και προσφέρει τις πιο πρόσφατες δυνατότητες για μια απαράμιλλη εμπειρία...
  • Η AVM στην MWC 2024

    Η AVM στην MWC 2024

    Στη φετινή MWC στη Βαρκελώνη, η AVM παρουσίασε πρωτοποριακές καινοτομίες και νέα προϊόντα FRITZ! για ισχυρές συνδέσεις. Το FRITZ!Box 5690 Pro για οπτικές ίνες υποστηρίζει επιπλέον σύνδεση DSL κ...
  • TP-Link SG6428X & SG6654X

    TP-Link SG6428X & SG6654X

    Τα SG6428X και SG6654X είναι δύο υψηλής απόδοσης επαγγελματικά switches επιπέδου L3 της TP-Link, τα οποία διαθέτουν πλεονάζουσες μονάδες τροφοδοσίας και προσφέρουν γρήγορες ενσύρματες ταχύτητες 10...
  • devolo Magic 2 WiFi next

    devolo Magic 2 WiFi next

    Το Magic 2 WiFi next της Devolo «ανεβάζει» το Internet στο σπίτι σας σε νέα επίπεδα. Χάρη στην εξαιρετική τεχνολογία Powerline, η πλήρης απόδοση της σύνδεσής σας στο Internet μεταφέρεται με ταχύτη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαΐου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό ...
  • Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Οι τηλεπικοινωνιακοί πάροχοι είναι πάντα περιζήτητοι! Εκτός από τις υπηρεσίες τηλεφωνίας και υψηλής ταχύτητας internet που παρέχουν, έχουν εμπλουτίσει το πορτφόλιό τους και με πλατφόρμες συνδρομητ...
  • Kathrein UFOpro

    Kathrein UFOpro

    Το UFOpro αποτελεί την πρόσφατη πλατφόρμα Headend της γερμανικής Kathrein, που προσφέρει ηγετική σχέση απόδοσης - τιμής στην αγορά! Είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές τηλεόρασης επόμενης γενιάς σε...
  • Sat & Zap, Μάιος 2024

    Sat & Zap, Μάιος 2024

    Ελάχιστο το ευρωπαϊκό ενδιαφέρον στη γεωστατική τροχιά όπου το streaming έχει υπερκεράσει τους δορυφόρους. Αντίθετα, σε Ασία και Αφρική κάθε μήνα εμφανίζονται νέα ελεύθερα κανάλια. Al Shams...