Skip to main content
10 Ιανουαρίου 2024 08:45

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ NOVASPORTS – EUROSPORT, 10-22 Ιανουαρίου 2024

novasports

Τρίτη 9-1-2024

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1
19:30 EuroLeague – 20η αγωνιστική: Φενέρμπαχτσε-Παρτίζαν Novasports2
20:00 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
20:00 EuroLeague: Μονακό-Μπασκόνια Novasports4
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1
21:00 EuroLeague: Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports3
21:15 EuroLeague: Παναθηναϊκός AKTOR-Αναντολού Εφές Novasports Prime
21:30 EuroLeague: Βιλερμπάν-Ερυθρός Αστέρας Novasports5
21:30 EuroLeague: Βαλένθια-Ζάλγκιρις Κάουνας Novasports6
21:30 EuroLeague: Αρμάνι Μιλάνο-Άλμπα Βερολίνου Novasports Start
22:00 Coppa Italia – Προημιτελικός: Φιορεντίνα-Μπολόνια Novasports2
23:15 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime

Τετάρτη 10-1-2024

13:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ Eurosport2
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1
15:20 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2
17:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ Eurosport2
19:00 Coppa Italia – Προημιτελικός: Λάτσιο-Ρόμα Novasports2
19:00 EuroCup – 14η αγωνιστική: Κλουζ Ναπόκα-Άρης Novasports4
19:00 EuroCup: Άνκαρα-Τρέντο Novasports6
19:00 EuroCup: Λιετκαμπέλις-Γκραν Κανάρια Novasports Start
20:05 Ποδηλασία Πίστας Eurosport2
20:30 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1
21:30 EuroLeague: Μπαρτσελόνα-Ολυμπιακός Novasports Prime
22:00 Coppa Italia – Προημιτελικός: Μίλαν-Αταλάντα Novasports2
22:00 EuroLeague: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βίρτους Μπολόνια Novasports5
23:30 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime

Πέμπτη 11-1-2024

04:00 WTA 500 Adelaide International – Α’ Προημιτελικός Novasports6
04:00 WTA 250 Hobart International – Α’ Προημιτελικός Novasports Start
06:00 WTA 500 Adelaide International – B’ Προημιτελικός Novasports6
06:00 WTA 250 Hobart International – Β’ Προημιτελικός Novasports Start
07:45 WTA 250 Hobart International – Γ’ Προημιτελικός Novasports Start
08:30 WTA 500 Adelaide International – Γ’ Προημιτελικός Novasports6
09:30 WTA 250 Hobart International – Δ’ Προημιτελικός Novasports Start
11:30 WTA 500 Adelaide International – Δ’ Προημιτελικός Novasports6
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
13:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ Eurosport2
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport2
15:20 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
19:30 Ποδηλασία Πίστας Eurosport2
19:45 EuroLeague – 21η αγωνιστική: Φενέρμπαχτσε-Μπάγερν Μονάχου Novasports Start
20:00 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1
21:15 EuroLeague: Παναθηναϊκός AKTOR-Μονακό Novasports Prime
21:30 EuroLeague: Αρμάνι Μιλάνο-Ερυθρός Αστέρας Novasports5
21:45 EuroLeague: Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια Novasports4
22:00 Coppa Italia – Προημιτελικός: Γιουβέντους-Φροζινόνε Novasports2
23:15 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime

Παρασκευή 12-1-2024

02:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
04:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
05:30 WTA 250 Hobart International – Α’ Hμιτελικός Novasports Start
07:30 WTA 500 Adelaide International – Α’ Hμιτελικός Novasports6
07:30 WTA 250 Hobart International – Β’ Hμιτελικός Novasports Start
11:30 WTA 500 Adelaide International – B’ Hμιτελικός Novasports6
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Τσάουχενσεε | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
12:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ Eurosport2
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
14:30 ONE Friday Fights 47 Novasports5
14:50 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport2
15:20 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
19:30 Ποδηλασία Πίστας Eurosport2
19:30 EuroLeague: Αναντολού Εφές-Βίρτους Μπολόνια Novasports4
20:30 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1
21:00 Pre Game Show Μπάγερν Μονάχου-Χόφενχαϊμ (M) Novasports3
21:30 EuroLeague: Μπασκόνια-Ολυμπιακός Novasports Prime
21:30 Bundesliga – 17η αγωνιστική: Μπάγερν Μονάχου-Χόφενχαϊμ Novasports3
21:30 EuroLeague: Μπαρτσελόνα-Ζάλγκιρις Κάουνας Novasports5
21:30 LaLiga Hypermotion – 22η αγωνιστική: Εϊμπάρ-Σανταντέρ Novasports6
21:30 EuroLeague: Παρτίζαν-Μακάμπι Τελ Αβίβ Novasports Start
21:45 Premier League: Μπέρνλι-Λούτον Novasports Premier League
22:00 LaLiga EA Sports – 20η αγωνιστική : Σεβίλλη-Αλαβές Novasports1
22:00 Ligue 1 – 18η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Στρασμπούρ Novasports2
22:00 EuroLeague: Βιλερμπάν-Άλμπα Βερολίνου Novasports4
23:30 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime

Σάββατο 13-1-2024

02:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
03:00-07:00 ΟΝΕ Fight Night 18 Novasports5
04:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
04:00 WTA 250 Hobart International: Τελικός Novasports Start
08:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
09:30 WTA 500 Adelaide International – Τελικός Novasports6
10:35 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport1
11:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Τσάουχενσεε | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
13:30 Premier League Kick Off Novasports Premier League
14:30 Premier League – 21η αγωνιστική :Τσέλσι-Φούλαμ Novasports Premier League
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport2
15:00 LaLiga EA Sports: Λας Πάλμας-Βιγιαρεάλ Novasports1
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
16:00 Matchday Live Novasports Prime
16:30 Matchday Live – Λεπτό προς Λεπτό Novasports Prime
16:30 Bundesliga: Λειψία-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Novasports2
16:30 Bundesliga: Άουγκσμπουργκ-Λεβερκούζεν Novasports3
16:30 Bundesliga: Φράιμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου Novasports4
16:30 Bundesliga: Μάιντς-Βόλφσμπουργκ Novasports5
16:30 Bundesliga: Κολωνία-Χάιντενχαϊμ Novasports Start
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
17:15 LaLiga EA Sports: Μαγιόρκα-Θέλτα Novasports1
18:00 Ligue 1: Μονακό-Ρενς Novasports6
18:30 Matchday Live Novasports Prime
19:00 Ποδηλασία Πίστας Eurosport2
19:00 Stoiximan Super League – 18η αγωνιστική: Ατρόμητος-ΟΦΗ Novasports Prime
19:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Syracuse-North Carolina Novasports4
19:30 Premier League: Νιούκαστλ-Μάντσεστερ Σίτι Novasports Premier League
19:30 LaLiga EA Sports: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Ρεάλ Σοσιεδάδ Novasports1
19:30 Bundesliga: Ντάρμσταντ-Ντόρτμουντ Novasports3
19:45 Eredivisie – 17η αγωνιστική: Τβέντε-Άλκμααρ Novasports2
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1
21:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Kentucky-Texas A&M Novasports4
21:15 Η Ώρα των πρωταθλητών Novasports Prime
21:30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Μέξικο Σίτι | ΑΓΩΝΑΣ Eurosport2
22:00 LaLiga EA Sports: Μπέτις-Γρανάδα Novasports1
22:00 Ligue 1: Ρεν-Νις Novasports2
22:00 Eredivisie: Άιντχοφεν-Εξέλσιορ Novasports Start

Κυριακή 14-1-2024

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
02:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
04:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
05:30 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | 1st run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Τσάουχενσεε | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2
13:30 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2
14:00 Ligue 1: Λιλ-Λοριάν Novasports Start
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | 2nd run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2
15:00 LaLiga EA Sports: Αλμερία-Χιρόνα Novasports Prime
15:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport2
15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1
15:45 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2
16:00 Premier League: Έβερτον-Άστον Βίλα Novasports Premier League
16:30 Bundesliga: Μπόχουμ-Βέρντερ Βρέμης Novasports Start
16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport2
17:15 LaLiga EA Sports: Κάδιθ-Βαλένθια Novasports1
17:15 Serie B Ιταλίας – 20η αγωνιστική: Βενέτσια-Σαμπντόρια Novasports5
17:30 Stoiximan Super League: Αστέρας Τρίπολης-Βόλος Novasports Prime
17:45 Eredivisie: Φέγενορντ-Ναϊμέγκεν Novasports4
18:05 Ligue 1: Χάβρη-Λιόν Novasports2
18:30 Premier League: Μάντσεστερ Γ.-Τότεναμ Novasports Premier League
18:30 Bundesliga: Γκλάντμπαχ-Στουτγκάρδη Novasports3
19:30 H Ώρα των πρωταθλητών, Α΄μέρος Novasports Prime
20:30 Stoiximan Super League: ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα Novasports Prime
20:30 Premier League The Show Novasports Premier League
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1
21:45 Ligue 1: Λανς-Παρί Σεν Ζερμέν Novasports2
22:45 H Ώρα των πρωταθλητών, Β΄μέρος Novasports Prime
23:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2

Δευτέρα 15-1-2024

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
19:00 Ετήσια τελετή βραβεύσεων των κορυφαίων αθλητών ΕΟΕ Novasports Start
20:00 Monday Football Club Novasports Prime
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1
21:30 LaLiga Hypermotion – 22η αγωνιστική: Ελντένσε-Σαραγόσα Novasports Start

Τρίτη 16-1-2024

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ| ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Eurosport2
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1
21:00 EuroCup – 15η αγωνιστική: Τρέντο-Σλασκ Βρότσλαβ Novasports Start
21:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Eurosport2
21:45 Croky Cup – Προημιτελικός: Γάνδη-Κλαμπ Μπριζ Novasports Prime

Τετάρτη 17-1-2024

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
15:05 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Eurosport2
15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport2
19:00 EuroCup: Προμετέι-Γουλβς Βίλνιους Novasports4
19:45 Croky Cup – Προημιτελικός: Λέουβεν-Αντβέρπ Novasports2
20:00 EuroCup: Άρης-Μπουντούτσνοστ Novasports Prime
20:30 EuroCup: Μπουργκ-Λιετκαμπέλις Novasports5
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1
21:30 Croky Cup – Προημιτελικός: Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Άντερλεχτ Novasports1
22:00 EuroCup: Γκραν Κανάρια-Άνκαρα Novasports Start

Πέμπτη 18-1-2024

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
15:05 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2

15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1
19:30 EuroLeague – 22η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Μπαρτσελόνα Novasports4
20:00 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
20:00 EuroLeague: Ερυθρός Αστέρας-Μπασκόνια Novasports Start
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1
21:00 EA Sports FC Supercup – Ημιτελικός: Νάπολι-Φιορεντίνα Novasports2
21:00 EuroLeague: Άλμπα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου Novasports6
21:15 EuroLeague: Ολυμπιακός-Μακάμπι Τελ Αβίβ Novasports Prime
21:30 EuroLeague: Βίρτους Μπολόνια-Βιλερμπάν Novasports5
23:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
23:15 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime

Παρασκευή 19-1-2024

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2
14:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport2
14:30 ONE Friday Fights 48 Novasports5
15:05 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2
15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1
16:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport2
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
19:30 Bundesliga 2 – 18η αγωνιστική: Καρλσρούη-Όσναμπρικ Novasports Start
20:00 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
20:00 EuroLeague: Ζάλγκιρις Κάουνας-Φενέρμπαχτσε Novasports5
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1
21:00 EA Sports FC Supercup – Ημιτελικός: Ίντερ-Λάτσιο Novasports2
21:00 EuroLeague: Μονακό-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports4
21:15 EuroLeague: Παναθηναϊκός AKTOR-Παρτίζαν Novasports Prime
21:30 Bundesliga – 18η αγωνιστική: Μάιντς-Ουνιόν Βερολίνου Novasports3
21:30 EuroLeague: Βαλένθια-Αρμάνι Μιλάνο Novasports6
21:45 Jupiler Pro League – 21η αγωνιστική: Γάνδη-Μαλίν Novasports Start
22:00 LaLiga EA Sports – 21η αγωνιστική: Αλαβές-Κάδιθ Novasports1
22:00 LaLiga Hypermotion – 23η αγωνιστική Novasports News
23:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
23:15 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime

Σάββατο 20-1-2024

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γιάσνα | 2nd run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2
14:00 Premier League Kick off Novasports Premier League
14:30 Premier League – 21η αγωνιστική: Άρσεναλ-Κρίσταλ Πάλας Novasports Premier League
15:00 LaLiga EA Sports: Βαγιεκάνο-Λας Πάλμας Novasports1
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | MIXED Eurosport1
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τσάλεντζ Μαγιόρκα ΓΥΝΑΙΚΕΣ | Eurosport2
16:00 Matchday Live Novasports Prime
16:30 Matchday Live – Λεπτό προς Λεπτό Novasports Prime
16:30 Bundesliga: Μπόχουμ-Στουτγκάρδη Novasports2
16:30 Bundesliga: Κολωνία-Ντόρτμουντ Novasports3
16:30 Bundesliga: Φράιμπουργκ-Χόφενχαϊμ Novasports4
16:30 Bundesliga: Ντάρμσταντ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Novasports5
16:30 Bundesliga: Χάιντενχαϊμ-Βόλφσμπουργκ Novasports Start
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
17:15 LaLiga EA Sports: Γρανάδα-Ατλέτικο Μαδρίτης Novasports1
17:15 Serie B Ιταλίας – 21η αγωνιστική: Παλέρμο-Μόντενα Novasports6
18:30 Matchday Live Novasports Prime
19:00 Stoiximan Super League – 19η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Πανσερραϊκός Novasports Prime
19:15 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Eurosport1
19:30 Premier League: Μπρέντφορντ-Νότιγχαμ Φόρεστ Novasports Premier League
19:30 LaLiga EA Sports: Βαλένθια-Αθλέτικ Μπιλμπάο Novasports1
19:30 Bundesliga: Λειψία-Λεβερκούζεν Novasports3
20:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: South Carolina-Arkansas Novasports4
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1
21:00 Eredivisie – 18η αγωνιστική: Άλκμααρ-Τσβόλε Novasports2
21:15 Η Ώρα των πρωταθλητών Novasports Prime
21:30 2.Bundesliga: Σάλκε-Αμβούργο Novasports5
22:00 LaLiga EA Sports: Θέλτα-Ρεάλ Σοσιεδάδ Novasports1
23:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2

Κυριακή 21-1-2024

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
02:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
05:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γιάσνα | 1st run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 1st run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 1st run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 2nd run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport2
14:30 Jupiler Pro League: Αντβέρπ-Σαρλερουά Novasports4
14:30 Bundesliga 2: Χέρτα-Φορτούνα Ντίσελντορφ Novasports Start
15:00 LaLiga EA Sports: Οσασούνα-Χετάφε Novasports Prime
15:30 Eredivisie: Φίτεσε-Φέγενορντ Novasports2
15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2
16:00 Premier League: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ Novasports Premier League
16:30 Bundesliga: Μπάγερν Μονάχου-Βέρντερ Βρέμης Novasports3
16:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport2
17:10 Λίγο πριν τη σέντρα: Ατρόμητος-ΑΕΚ Novasports Prime
17:15 LaLiga EA Sports: Ρεάλ Μαδρίτης-Αλμερία Novasports1
17:30 Stoiximan Super League: Ατρόμητος-ΑΕΚ Novasports Prime
17:45 Eredivisie: Άγιαξ-Βάαλβαϊκ Novasports2
18:30 Premier League: Μπόρνμουθ-Λίβερπουλ Novasports Premier League
18:30 Bundesliga: Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ Novasports5
19:30 H Ώρα των πρωταθλητών, Α΄μέρος Novasports Prime
19:30 LaLiga EA Sports: Μπέτις-Μπαρτσελόνα Novasports1
19:30 Jupiler Pro League: Λέουβεν-Άντερλεχτ Novasports Start
20:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Memphis-Tulane Novasports4
20:30 Stoiximan Super League: Άρης-Ολυμπιακός Novasports Prime
20:30 Premier League The Show Novasports Premier League
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | Eurosport1
22:00 LaLiga EA Sports: Χιρόνα-Σεβίλλη Novasports1
22:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Oregon-Utah Novasports4
22:45 H Ώρα των πρωταθλητών, Β΄μέρος Novasports Prime
23:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2

Δευτέρα 22-1-2024

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
05:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport2
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τσάλεντζ Μαγιόρκα ΓΥΝΑΙΚΕΣ | Eurosport2
20:00 Monday Football Club Novasports Prime
21:00 EA Sports FC Supercup – Τελικός Novasports2
21:45 Premier League: Μπράιτον-Γουλβς Novasports Premier League
22:00 LaLiga EA Sports: Βιγιαρεάλ-Μαγιόρκα Novasports Prime
22:00 LaLiga Hypermotion – 23η αγωνιστική Novasports Start

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Τα υψηλής ποιότητας προϊόντα που διαθέτει η ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές διανομής τηλεοπτικών και ραδιοφωνικών σημάτων σε ξενοδοχεία, στάδια, νοσοκομεία, κρουαζιερόπλοια, ενοικιαζόμεν...
  • Emme Esse 87435

    Emme Esse 87435

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του Emme Esse 87435. Πρόκειται για ένα ψηφιακό modulator που λαμβάνει ένα HDMI σήμα από δορυφορικό / επίγειο δέκτη, DVD player, κάμερα ασφαλείας ή οποι...
  • Ekselans CPE 1200-OLP

    Ekselans CPE 1200-OLP

    Η Ekselans διαθέτει – μεταξύ άλλων – πλήρη γκάμα Access Points για κάθε είδους οικιακή ή επαγγελματική εφαρμογή. Ένα από τα αξιόλογα Access Points της Ekselans είναι το CPE 1200-OLP, το οποίο υποσ...
  • Nedis SFIND100BK

    Nedis SFIND100BK

    Συνδέστε τον μετρητή με ένα LNB και έναν δορυφορικό δέκτη και βρείτε την κατάλληλη θέση / γωνία για το κάτοπτρό σας, εύκολα και γρήγορα. Διαθέτει οθόνη αναλογικής ένδειξης με οπίσθιο φωτισμό. Επιπ...
  • Kathrein MS & MP series

    Kathrein MS & MP series

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των σειρών ερμαρίων - ντουλαπιών MS και MP της γερμανικής Kathrein. Η σειρά MS περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας ερμάρια - ντουλάπια τοποθέτησης και σ...
  • Engel MV7400

    Engel MV7400

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του HDMI switch Engel MV7400. Πρόκειται για έναν διαχωριστή HDMI σημάτων από 4 εισόδους σε 1 έξοδο, με μέγιστη ανάλυση Full HD 1080p. Είναι συμβατό με ...
  • Ikusi Flow Smart Headend

    Ikusi Flow Smart Headend

    Το Ikusi Flow Smart Headend της ισπανικής Ikusi, λειτουργεί ήδη σε εκατοντάδες ξενοδοχειακές μονάδες στην Ελλάδα και δεκάδες χιλιάδες στο εξωτερικό, καθώς αποτελεί ένα υπόδειγμα τεχνολογίας διανομ...
  • Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των ομοαξονικών καλωδίων LCD 115 A+ και LCD 130 A+ της γερμανικής Kathrein. Πρόκειται για καλώδια πολύ υψηλής ποιότητας που είναι δοκιμασμένα και πιστ...
  • V-Tech Z2024 H265

    V-Tech Z2024 H265

    Νέος επίγειος ψηφιακός δέκτης από την AstraSat! Πρόκειται για τον V-Tech Z2024 H265, ο οποίος είναι ένας δέκτης MPEG4 με έξοδο HDMI και ανάλυση Full HD (1080p). Χάρη στο νέας γενιάς tuner του (μάρ...
  • Nedis TVSM5120GY

    Nedis TVSM5120GY

    Η επιτραπέζια full motion βάση της Nedis είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις από 37” έως 75”, με VESA 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 και μέγιστο βάρος 40kg. Διαθέτει μια...
  • Anga PS series

    Anga PS series

    Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών Anga. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
  • Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax RANGER. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER - Εκπαιδευτικά ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαρτίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαρτίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
  • Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Η κατανάλωση των προγραμμάτων που μεταδίδουν οι ελεύθεροι τηλεοπτικοί σταθμοί έχει γίνει σήμερα πιο εύκολη και πιο άμεση για τον τηλεθεατή, σε σχέση με το – όχι και τόσο μακρινό – παρελθόν. Ο παρα...
  • Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Με την πάροδο του χρόνου αυξάνονται όλο και περισσότερο οι χρήστες της συνδρομητικής τηλεόρασης. Αυτό συμβαίνει γιατί η πρόσβαση καθίσταται εφικτή από οποιαδήποτε συσκευή, σε οποιαδήποτε χρονική σ...
  • Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Αρκετά νέα κανάλια στη δημοφιλή θέση στις 13 ανατολικά και 2 τουρκοκυπριακά στις 42 και 46 ανατολικά. Μικρό το ενδιαφέρον σε ελεύθερα κανάλια. 92 News UK Astra 2G – 28.2 East 11.523H ...