Ειδήσεις . Pay TV News
Πέμπτη, 3 Ιανουαρίου 2019 | 13:29

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 4-11 Ιανουαρίου 2019

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (Παρασκευή 4 Ιανουαρίου 2019 – Παρασκευή 11 Ιανουαρίου 2019)

Παρασκευή 4 Ιανουαρίου
07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
13:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(Παρασκευή 4 Ιανουαρίου 2019 – Παρασκευή 11 Ιανουαρίου 2019)

Παρασκευή 4 Ιανουαρίου

07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
13:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
14:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ινσμπρουκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
19:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπασκόνια (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Νταρουσάφακα (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
___________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 5 Ιανουαρίου

02:00 NHL, Jets - Penguins (FOX Sports HD)
07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
13:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
14:00 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
15:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζάγκρεμπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Μπίσχοφσχόφεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 NHL, Wild - Senators (FOX Sports HD)
21:55 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 64, Μπουρζ - Λιόν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:35 NFL, AFC Wild Card Playoff (FOX Sports HD)
___________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 6 Ιανουαρίου

03:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
03:15 NFL, NFC Wild Card Playoff (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
05:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
12:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζάγκρεμπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
14:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οτέπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζάγκρεμπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Μπίσχοφσχόφεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:05 NFL, AFC Wild Card Playoff (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 64, Πιντιβί-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:40 NFL, NFC Wild Card Playoff (FOX Sports HD)
___________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 7 Ιανουαρίου

07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:55 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 64: Λιλ-Σοσό (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 8 Ιανουαρίου

03:00 NCAA College Football, National Championship Game (FOX Sports HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φλαχάου (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 17η αγωνιστική: Χίμκι-Φενερμπαχτσέ (Novasports4HD)
19:30 Basketball Champions League 10η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Χολόν (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Zάλγκιρις-Αναντόλου Εφές (Novasports3HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports1HD)
21:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φλαχάου (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Eurocup Top 16 2η αγωνιστική Ουνικάχα Μάλαγα – Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD)
22:00 Carabao Cup Ημιτελικός 1ος Αγώνας Τότεναμ – Τσέλσι (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό Λιγκ Καπ Προημιτελικός Λιόν – Στρασβούργο (Novasports24HD)
22:30 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

Τετάρτη 9 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Georgetown - Xavier (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Butler - Seton Hall (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Eurocup Top 16 Ζενίτ – Τσεντεβίτα (Novasports5HD)
19:15 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)
19:30 Basketball Champions League: Προμηθέας Πατρών-Μπαϊρόιτ (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Fox Τελ Αβιβ - Μπούντουτσνοστ (Novasports4HD)
21:45 Carabao Cup Ημιτελικός 1ος Αγώνας Μάντσεστερ Σίτι – Μπάρτον Άλμπιον (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:05 Γαλλικό Λιγκ Καπ Προημιτελικός Παρί Σεν Ζερμέν – Γκινγκάμπ (Novasports5HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
24:00 (μαγνητοσκόπηση) Basketball Champions League: Μπάμπεργκ-ΑΕΚ (Novasports4HD)
___________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 10 Ιανουαρίου

03:00 NHL, Predators - Blackhawks (FOX Sports HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική: Αναντόλου Εφές-Χίμκι (Novasports3HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
21:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
___________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 11 Ιανουαρίου

02:00 NHL, Maple Leafs - Devils (FOX Sports HD)
07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μακάμπι (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Νταρουσάφακα (Novasports4HD)
21:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Γκραν Κανάρια (Novasports5HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 20ή αγωνιστική (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 27η αγωνιστική: Λιντς-Ντέρμπι (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Astra Sat – Lemco: Διοργάνωση σεμιναρίου στην  Θεσσαλονίκη

Η αγορά σήμερα

15-03-2019

Astra Sat – Lemco: Διοργάνωση σεμιναρίου στην Θεσσαλονίκη

Με πολύ μεγάλη συμμετοχή διοργανώθηκε σεμινάριο από τις εταιρίες Astra Sat και Lemco στην Θεσσαλονίκη, το οποίο πραγματοποιήθηκε στις 23 Φεβρουαρίου. Σκοπός του σεμιναρίου ήταν η ενημέρωση των τεχνικών και συνεργατών της Astra Sat σχετικά με τα νέα προϊόντα της Lemco Electronics, τα οποία θα διανέμονται...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 127

Τεύχος 127

19-03-2019

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 127

Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί στα περίπτερα, πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το δεύτερο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, και με παρουσιάσεις και δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Κεντρικό θέμα του νέου τεύχους είναι το αφιέρωμα στην τεχνολογία των ψηφιακών μεταδόσεων τηλεοπτικού σήματος και στα πρότυπα που χρησιμοποιούνται για την εκπομπή και συμπίεση της εικόνας. Τα τηλεοπτικά κανάλια δορυφορικής και επίγειας λήψης που παρακολουθούμε στην τηλεόραση συνοδεύονται από ορολογίες με τις οποίες έχουν πλέον εξοικειωθεί οι περισσότεροι, χωρίς όμως να γνωρίζουν και τι ακριβώς αντιπροσωπεύουν. Στις δοκιμές του νέου τεύχους μπορούμε να βρούμε: Την δοκιμή των 4K IPTV συσκευών  FORMULER Z7+ 5G & Zx 5G που έρχονται με ε...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.