01/06/2020

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 6-15 Ιουνίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (6-15 Ιουνίου)

Σάββατο 6 Ιουνίου
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, Τσάμπιονς Λιγκ 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 1η αγωνιστική: Πανιώνιος-Βόλος (Novasports1HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show: Άρης-ΟΦΗ (Novasports2HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (6-15 Ιουνίου)

Σάββατο 6 Ιουνίου

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, Τσάμπιονς Λιγκ 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 1η αγωνιστική: Πανιώνιος-Βόλος (Novasports1HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show: Άρης-ΟΦΗ (Novasports2HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 1η αγωνιστική: Άρης-ΟΦΗ (Novasports2HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show: Άρης-ΟΦΗ (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 7 Ιουνίου

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, Τσάμπιονς Λιγκ 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out: ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 8 Ιουνίου
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, Τσάμπιονς Λιγκ 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Τρίτη 9 Ιουνίου

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, Τσάμπιονς Λιγκ 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο Ημιτελικός: Σααρμπρύκεν-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 10 Ιουνίου

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, Τσάμπιονς Λιγκ 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο: Μπάγερν Μονάχου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 11 Ιουνίου
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, Τσάμπιονς Λιγκ Τελικός Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 12 Ιουνίου
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 13 Ιουνίου

15:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 2η αγωνιστική (Novasports1HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
21:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 2η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 14 Ιουνίου

14:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19.15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
19.15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out (Novasports3HD)
21.30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
23.30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 15 Ιουνίου
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.