30/06/2020

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 30 Ιουνίου - 13 Ιουλίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (30 Ιουνίου – 13 Ιουλίου)

Τρίτη 30 Ιουνίου
19:00 EFL Championship 40η αγωνιστική: Μίλγουολ-Σουόνσι (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Τορίνο-Λάτσιο (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Γιουβέντους (Novasports1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (30 Ιουνίου – 13 Ιουλίου)

Τρίτη 30 Ιουνίου

19:00 EFL Championship 40η αγωνιστική: Μίλγουολ-Σουόνσι (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Τορίνο-Λάτσιο (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Γιουβέντους (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 1 Ιουλίου

18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:00 EFL Championship: Πρέστον-Ντέρμπι (Novasports5HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 5η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Άρης (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μπρέσια (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Κάλιαρι (Novasports4HD)
21:25 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, 5η Αγωνιστική: Ρόζενμποργκ – Βαλερένγκα (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Μίλαν (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Σασουόλο (Novasports3HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Πάρμα (Novasports4HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Σαμπντόρια (Novasports5HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 2 Ιουλίου

19:00 EFL Championship: Χαλ-Μίντλεσμπρο (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Νάπολι (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Ουντινέζε (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 3 Ιουλίου

21:45 EFL Championship 41η αγωνιστική: Τσάρλτον – Μίλγουλ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 4 Ιουλίου

14:30 EFL Championship: Ντέρμπι-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Κάρντιφ (Novasports3HD)
18:00 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Γιουβέντους-Τορίνο (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 5η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Βόλος (Novasports1HD)
19:15 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Λέτσε (Novasports4HD)
21:00 Γερμανικό Κύπελλο Τελικός: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 6η αγωνιστική: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Μίλαν (Novasports1HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 5 Ιουλίου

13:15 Αγώνες One Make: Σπίλμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 EFL Championship: Σουόνσι-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μπολόνια (Novasports1HD)
18:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Άρης-ΑΕΚ (Novasports2HD)
19:15 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Αταλάντα (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Τζένοα (Novasports5HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-ΣΠΑΛ (Novasports24HD)
21:25 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, 6η Αγωνιστική: Στάμπαεκ – Ρόζενμποργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ρόμα (Novasports2HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
23:00 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 6 Ιουλίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out: ΑΕΛ-Πανιώνιος (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τρίτη 7 Ιουλίου

19:00 EFL Championship 42η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ – Φούλαμ (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Λέτσε – Λάτσιο (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν – Γιουβέντους (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 8 Ιουλίου

18:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Ντέρμπι (Novasports5HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 7η αγωνιστική: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Νάπολι (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Κάλιαρι (Novasports4HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: ΑΕΚ-ΟΦΗ (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Πάρμα (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Σαμπντόρια (Novasports3HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Σασουόλο (Novasports4HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Μπρέσια (Novasports5HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 9 Ιουλίου

16:05 Αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS 1ος Γύρος: New York City FC-Philadelphia Union (Novasports1HD)
19:00 EFL Championship: Λιντς-Στόουκ (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Ουντινέζε (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Ίντερ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 10 Ιουλίου

13:00 Ποδόσφαιρο: Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Ποδόσφαιρο: Κλήρωση UEGA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 11 Ιουλίου

14:30 EFL Championship 43η αγωνιστική (Novasports1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship (Novasports4HD)
18:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Λάτσιο-Σασουόλο (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 6η αγωνιστική: Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out: Βόλος-Ατρόμητος (Novasports3HD)
19:15 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Ρόμα (Novasports4HD)
21:25 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, 7η Αγωνιστική: Ρόζενμποργκ – Στρομγκόντσετ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Αταλάντα (Novasports1HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 12 Ιουλίου

13:15 Αγώνες One Make: Σπίλμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-ΣΠΑΛ (Novasports1HD)
18:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική (Novasports2HD)
19:15 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Μπολόνια (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Σαμπντόρια (Novasports4HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ελλάς Βερόνα (Novasports5HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Λέτσε (Novasports24HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μίλαν (Novasports2HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 13 Ιουλίου

13:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Τορίνο (Novasports1HD)

ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.