29/10/2020

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 29 Οκτωβρίου - 9 Νοεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (29 Οκτωβρίου – 9 Νοεμβρίου)

Πέμπτη 29 Οκτωβρίου
12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα | 9ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (29 Οκτωβρίου – 9 Νοεμβρίου)

Πέμπτη 29 Οκτωβρίου
12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα | 9ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βαλένθια (Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Bιλερμπάν-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports4HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 30 Οκτωβρίου

15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα | 10ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Ερυθρός Αστέρας (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Αναντολού Εφές (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
21:45 EFL Championship 9η αγωνιστική: Κόβεντρι-Ρέντινγκ (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 31 Οκτωβρίου

13:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα | 11ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αραγονία (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 9η αγωνιστική: Μπρίστολ Σίτι-Νόριτς (Novasports1HD)
14:30 Pre Game Show Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Κροτόνε-Αταλάντα (Novasports4HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)
17:00 EFL Championship: Λούτον-Μπρέντφορντ (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-ΑΕΛ (Novasports3HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μπρεστ (Novasports24HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Πάρμα (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Άγιαξ-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports5HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, B’ μέρος (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Κάλιαρι (Novasports1HD)
21:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS 22η αγωνιστική: FC Dallas-Houston Dynamo (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Παρί Ζεν Ζερμέν (Novasports3HD)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

10:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αραγονία (Eurosport2)
12:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | Α' αγώνας - ΜΧ2 (Eurosport2)
13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αραγονία (Eurosport2)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Μίλαν (Novasports2HD)
14:30 Pre Game Show Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα | 12ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αραγονία (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Έμεν-Φέγενορντ (Novasports4HD)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | MXGP 2ος Αγώνας (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Γιουβέντους (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Λάτσιο (Novasports5HD)
16:45 Pre Game Show Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Ντεν Χάαγκ (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Φιορεντίνα (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Σασουόλο (Novasports5HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-ΟΦΗ (Novasports1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Τζένοα (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λιόν (Novasports3HD)
22:40 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS 22η αγωνιστική: Columbus Crew-Philadelphia Union (Novasports4HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 2 Νοεμβρίου

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Μπενεβέντο (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 9η αγωνιστική: Αμιάν-Τουλούζ (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 3 Νοεμβρίου

15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα | 13ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 Pre Game Show Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (εξ αναβολής): Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD) TOP
19:15 Post Game Show Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
20:00 Eurocup 6η αγωνιστική: Μπουρζ-Μπασακσεχίρ (Novasports3HD)
21:30 Eurocup: Μπρέσια-Μπουντούτσνοστ (Novasports2HD)
21:45 Eurocup: Μπουλόν-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 4 Νοεμβρίου

12:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | Α' αγώνας - ΜΧ2 (Eurosport2)
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | MXGP 1ος Αγώνας (Eurosport2)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | Β' Αγώνας - ΜΧ2 (Eurosport2)
15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα | 14ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | MXGP 2ος Αγώνας (Eurosport2)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ (Novasports1HD)
18:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (εξ αναβολής): Τζένοα-Τορίνο (Novasports2HD)
19:30 Eurocup: Ολίμπια Λιουμπλιάνα-Ναντέρ (Novasports1HD)
21:00 Eurocup: Τρέντο-Μπούρσασπορ (Novasports3HD)
21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Μπανταλόνα (Novasports2HD)
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 5 Νοεμβρίου

15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα | 15ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 7η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
21:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Βιλερμπάν (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 6 Νοεμβρίου

15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα | 16ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΣΑΜΠΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σερβία (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Χίμκι (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
20:00 EFL Championship 11η αγωνιστική: Κάρντιφ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD) TOP
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Σασουόλο-Ουντινέζε (Novasports24HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασβούργο-Μαρσέιγ (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
23:30 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 7 Νοεμβρίου

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα | 17ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΚΑΝΟ, Παγκόσμιο Κύπελλο, Πο (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 11η αγωνιστική: Ρέντινγκ-Στόουκ (Novasports1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Βόλος (Novasports2HD)
15:00 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Χερτόγκενμπος (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Σαμπντόρια (Novasports3HD)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Κλερμόντ-Γκινγκάμπ (Novasports4HD)
17:00 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Γουίκομπ (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
17:45 ΚΑΝΟ, Παγκόσμιο Κύπελλο, Πο (Eurosport2)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μονπελιέ (Novasports4HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Σπέτσια (Novasports3HD)
19:00 ΣΑΜΠΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σερβία (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Ατρόμητος (Novasports2HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Φιορεντίνα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρεν (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 8 Νοεμβρίου

12:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Γκάρντα Τρεντίνο | Α' αγώνας - ΜΧ2 (Eurosport2)
12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | 3ο Ετάπ (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Γκάρντα Τρεντίνο | MXGP 1ος Αγώνας (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Ουτρέχτη-Άγιαξ (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Γιουβέντους (Novasports2HD)
14:30 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Χερτόγκενμπος (Eurosport2)
14:30 Pre Game Show ΟΦΗ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα | 18ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ίντερ (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Ρόμα (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Κροτόνε (Novasports24HD)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Γκάρντα Τρεντίνο | MXGP 2ος Αγώνας (Eurosport2)
16:45 Pre Game Show Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Λαμία (Novasports3HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Χρόνιγκεν (Novasports24HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Νάπολι (Novasports4HD)
19:00 ΣΑΜΠΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σερβία (Eurosport1/Eurospot1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Βίλεμ (Novasports4HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ελλάς Βερόνα (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Σεντ Ετιέν (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 9 Νοεμβρίου

12:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ Παγκόσμιο Κύπελλο | Κίνα (Eurosport2)
Κατηγορία Pay TV News

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.