17/11/2020

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 17 - 30 Νοεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (17-30 Νοεμβρίου)

Τρίτη 17 Νοεμβρίου
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 9η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Χίμκι (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(17-30 Νοεμβρίου)

Τρίτη 17 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 9η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Χίμκι (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
21:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD)
21:05 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Eurocup 8η αγωνιστική: Παρτίζαν-Ούνιξ Καζάν (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Φενέρμπαχτσε (Novasports2HD)
24:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Λιετκαμπέλις (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Βιλερμπάν (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 19 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 10η αγωνιστική: Χίμκι-Αναντολού Εφές (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
24:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 20 Νοεμβρίου

13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Προημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Μεγάλος Λόφος 134 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Προημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports5HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενέρμπαχτσε (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports24HD)
23:45 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 21 Νοεμβρίου

11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:20 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Στουμπάι | Slopestyle Ανδρών και Γυναικών (Eurosport2)
14:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 12η αγωνιστική: Μπόρνμουθ-Ρέντινγκ (Novasports2HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Hμιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Λαμία-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Κροτόνε-Λάτσιο (Novasports4HD)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Μεγάλος λόφος 134 (ομαδικό) (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Μίλγουολ-Κάρντιφ (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)
17:15 Βελγικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Σταντάρ Λιέγης-Έουπεν (Novasports24HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Σεντ Ετιέν (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Αταλάντα (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Οστάνδη-Αντβέρπ (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Hμιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Κάλιαρι (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Νις (Novasports3HD)
22:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off: Columbus Crew-New York Red Bulls (Novasports4HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 22 Νοεμβρίου

11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Άγιαξ-Χεράκλες (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Μπενεβέντο (Novasports2HD)
14:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 Pre Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Τελικός (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φορτούνα Σιτάρντ-Φέγενορντ (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Τορίνο (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Πάρμα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Σασουόλο (Novasports24HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μπολόνια (as-live 19:45, Novasports5HD)
16:45 Pre Game Show Παναιτωλικός-Άρης (Novasports2HD)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Μεγάλος λόφος 134 (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-Άρης (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τβέντε-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Τζένοα (Novasports3HD)
19:15 Βελγικό πρωτάθλημα: Σαρλερουά-Γάνδη (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Τελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μίλαν (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λοριάν (Novasports3HD)
23:25 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off: Sporting Kansas City-San Jose Earthquakes (Novasports4HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 23 Νοεμβρίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-ΟΦΗ (Novasports1HD)
20:30 Ευρωλίγκα 3η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μπασκόνια-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 11η αγωνιστική: Γκινγκάμπ-Αζαξιό (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 24 Νοεμβρίου

16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 25 Νοεμβρίου

16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (εξ αναβολής): Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 26 Νοεμβρίου

16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ, Λεχ Τσουρς | Παράλληλο Γυναικών (Eurosport2)
19:00 Ευρωλίγκα 11η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Αναντολού Εφές (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports5HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Χίμκι (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports2HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 27 Νοεμβρίου

11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | Σπριντ (Κλασική) Ανδρών και γυναικών (Εurosport1/Eurosport1HD)
15:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 5 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος Λόφος 142 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λεχ Τσουρς | Παράλληλο Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Βαλένθια (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
21:45 EFL Championship 14η αγωνιστική: Μπρέντφορντ-ΚΠΡ (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Στρασβούργο-Ρεν (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 28 Νοεμβρίου

10:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Ατομικό Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport2)
13:40 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | 15 χλμ. Κλασικό Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Ρέντινγκ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Ατομικό Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Σασουόλο-Ίντερ (Novasports2HD)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 12η αγωνιστική: Τουλούζ-Νιόρ (Novasports3HD)
17:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Στόουκ (Novasports4HD)
17:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 10 χλμ Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: ΑΕΛ-Ατρόμητος (Novasports1HD)
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ναντ (Novasports5HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Γιουβέντους (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Έμεν-Αγιάξ (Novasports4HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ελλάς Βερόνα (Novasports1HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μπορντό (Novasports3HD)
00:05 (ξημερώματα Κυριακής) Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 29 Νοεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:20 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:50 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ουντινέζε (Novasports2HD)
14:00 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Σουόνσι (Novasports3HD)
14:30 Pre Game Show Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
14:40 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports5HD)
15:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 10 χλμ Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Κροτόνε (Novasports24HD)
16:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 Pre Game Show Λαμία-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Σπέτσια (Novasports4HD)
19:15 Βελγικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική (Novasports5HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports4HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ρόμα (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Λιλ (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 30 Νοεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-Βόλος (Novasports1HD)
19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Πάρμα (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 13η αγωνιστική (Novasports2HD)
Κατηγορία Pay TV News

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.