14/04/2021

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 19 Απριλίου - 3 Μαΐου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (19 Απριλίου – 3 Μαΐου)

Δευτέρα 19 Απριλίου
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport1HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος των Άλπεων | 1ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport2HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(19 Απριλίου – 3 Μαΐου)

Δευτέρα 19 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport1HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος των Άλπεων | 1ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport2HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 4η αγωνιστική: Λαμία-ΑΕΛ (Novasports1HD)
19:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 20 Απριλίου
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport1HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος των Άλπεων | 2ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport2HD)
16:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport1HD)
19:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport1HD)
19:45 Γαλλικό κύπελλο Προημιτελικός: Ρουμιγί Βαγιέρ-Τουλούζ (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα Play Off 1ος αγώνας: Αναντολού Εφές-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
20:00 EFL Championship 43η αγωνιστική: Νόριτς-Γουότφορντ (Novasports5HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 34η αγωνιστική: Νιόρ-Τρουά (Novasportsextra1HD)
21:45 Ευρωλίγκα Play Off 1ος αγώνας: Αρμάνι Μιλάνο-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Ελλάς Βερόνα-Φιορεντίνα (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό κύπελλο Προημιτελικός: Κανέ Ρουσιγιόν-Μονπελιέ (Novasports4HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports1HD)
24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 21 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport2HD)
12:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Φλες Βαλόν | Γυναίκες (Eurosport1HD)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος των Άλπεων | 3ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport2HD)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Φλες Βαλόν | Ανδρες (Eurosport1HD)
16:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport2HD)
16:45 Pre Game Show Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 5η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport1HD)
19:00 Pre Game Show Άρης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
19:15 Post Game Show Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Σασουόλο (Novasports4HD)
19:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport1HD)
19:45 Γαλλικό κύπελλο Προημιτελικός: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasportsextra1HD)
20:00 Ευρωλίγκα Play Off 1ος αγώνας: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
21:00 Pre Game Show ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
21:30 Post Game Show Άρης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Πάρμα (Novasports4HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα Λεπτό προς Λεπτό Τζένοα-Μπενεβέντο, Κροτόνε-Σαμπντόρια, Μπολόνια-Τορίνο (Novasports5HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Ίντερ (Novasportsextra1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Κάλιαρι (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα Play Off 1ος αγώνας: Μπαρτσελόνα-Ζενίτ (Novasports3HD)
22:10 Γαλλικό κύπελλο Προημιτελικός: Λιόν-Μονακό (Novasports2HD)
23:30 Post Game Show ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports3HD)
24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport2HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 22 Απριλίου

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 1ος γύρος (Eurosport2HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος των Άλπεων | 4ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport2HD)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Αταλάντα (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα Play Off 2ος αγώνας: Αναντολού Εφές-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική (εξ αναβολής): Άγιαξ-Ουτρέχτη (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα Play Off 2ος αγώνας: Αρμάνι Μιλάνο-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Λάτσιο (Novasports2HD)
22:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Κλάσικ Νέας Ορλεάνης (Eurosport2HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports1HD)
24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 23 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος των Άλπεων | 5ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport2HD)
16:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
19:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος των Άλπεων | 5ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport2HD)
19:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα Play Off 2ος αγώνας: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
22:00 Ευρωλίγκα Play Off 2ος αγώνας: Μπαρτσελόνα-Ζενίτ (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική: Ρεμς-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
22:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Κλάσικ Νέας Ορλεάνης (Eurosport2HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 24 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μπρεστ (Novasports2HD)
14:30 EFL Championship 44η αγωνιστική: Μπόρνμουθ-Μπρέντφορντ (Novasports3HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 5η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport2HD)
15:30 Φόρμουλα E: Βαλένθια (Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 33η αγωνιστική: Τζένοα-Σπέτσια (Novasports2HD)
16:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport2HD)
17:00 EFL Championship: Γουότφορντ-Μίλγουολ (Novasports4HD)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΟΦΗ (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Κροτόνε (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Λαμία (Novasports1HD)
19:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 29η αγωνιστική (Novasports3HD)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Γκρόνινγκεν (Novasports4HD)
21:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 2η αγωνιστική: Nashville SC-CF Montreal (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Σαμπντόρια (Novasports1HD)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Κλάσικ Νέας Ορλεάνης (Eurosport2HD)
24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 25 Απριλίου

03:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: Philadelphia Union-Inter Miami CF (Novasports1HD)
12:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λιέγη Βαστώνη Λιέγη | Γυναίκες (Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Ουντινέζε (Novasports3HD)
14:00 EFL Championship: Ρέντινγκ-Σουόνσι (Novasports5HD)
14:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λιέγη Βαστώνη Λιέγη | Ανδρες (Eurosport1HD)
14:30 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
14:30 Φόρμουλα E: Βαλένθια (Eurosport2HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 6η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Άλκμααρ (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Γιουβέντους (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Ελλάς Βερόνα (Novasportsextra1HD)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport2HD)
16:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
16:45 Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Φίτεσε (Novasports5HD)
18:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
18:30 Αγγλικό Λιγκ Καπ Τελικός: Μάντσεστερ Σίτι-Τότεναμ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ρόμα (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Novasports1HD)
19:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 29η αγωνιστική (Novasports4HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Μπολόνια (Novasports2HD)
21:45 Βελγικό κύπελλο Τελικός: Σταντάρ Λιέγης-Γκενκ (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Λιλ (Novasports3HD)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Κλάσικ Νέας Ορλεάνης (Eurosport2HD)
24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Μ. Δευτέρα 26 Απριλίου

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 5η αγωνιστική: Απόλλων Σμύρνης-Βόλος (Novasports1HD)
19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Νάπολι (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Μίλαν (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 35η αγωνιστική: Κλερμόντ-Σατορού (Novasports2HD)
24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ 2ος γύρος (Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Μ. Τρίτη 27 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ προημιτελικά (Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ προημιτελικά (Eurosport1HD)
16:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ προημιτελικά (Eurosport1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ρομανδίας (Eurosport2HD)
19:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ προημιτελικά (Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα Play Off 3ος αγώνας: Ρεάλ Μαδρίτης-Αναντολού Εφές (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ προημιτελικά (Eurosport1HD)
21:00 Eurocup 1ος Τελικός (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Μ. Τετάρτη 28 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ προημιτελικά (Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ προημιτελικά (Eurosport1HD)
16:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ προημιτελικά (Eurosport1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ρομανδίας | 1ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport2HD)
19:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ προημιτελικά (Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα Play Off 3ος αγώνας: Ζενίτ-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
20:45 Ευρωλίγκα Play Off 3ος αγώνας: Φενέρμπαχτσε-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ προημιτελικά (Eurosport1HD)
21:45 Ευρωλίγκα Play Off 3ος αγώνας: Μπάγερν Μονάχου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports1HD)
24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ προημιτελικά (Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Μ. Πέμπτη 29 Απριλίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ ημιτελικά (Eurosport1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ρομανδίας | 2ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ ημιτελικά (Eurosport1HD)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Βάλσπαρ Τσάμπονσιπ (Eurosport2HD)
22:00 Ευρωλίγκα Play Off 4ος αγώνας (εάν χρειαστεί): Ρεάλ Μαδρίτης-Αναντολού Εφές (Novasports1HD)
_________________________________________________________________________________

Μ. Παρασκευή 30 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ ημιτελικά (Eurosport1HD)
16:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ ημιτελικά (Eurosport1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ρομανδίας | 3ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport2HD)
20:00 Ευρωλίγκα Play Off 4ος αγώνας (εάν χρειαστεί): Ζενίτ-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)
20:45 Ευρωλίγκα Play Off 4ος αγώνας (εάν χρειαστεί): Φενέρμπαχτσε-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports5HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ ημιτελικά (Eurosport1HD)
21:00 Eurocup 2ος Τελικός (Novasports3HD)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Βάλσπαρ Τσάμπονσιπ (Eurosport2HD)
21:30 Γερμανικό κύπελλο Ημιτελικός: Βέρντερ Βρέμης-Λειψία (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα Play Off 4ος αγώνας (εάν χρειαστεί): Μπάγερν Μονάχου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Στρασμπούρ (Novasports4HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Μ. Σάββατο 1 Μαΐου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ ημιτελικά (Eurosport1HD)
14:15 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων : Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 6 ώρες Σπα (Eurosport2HD)
14:30 EFL Championship 45η αγωνιστική (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική: Ελλάς Βερόνα-Σπέτσια (Novasports2HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ ημιτελικά (Eurosport1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ρομανδίας | 4ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport2HD)
17:00 EFL Championship 45η αγωνιστική (Novasports3HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Παρί Σεν Ζερμέν-Λανς (Novasports1HD)
18:20 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων : Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 6 ώρες Σπα (Eurosport2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Ίντερ (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ ημιτελικά (Eurosport1HD)
21:30 Γερμανικό κύπελλο Ημιτελικός: Ντόρτμουντ-Holstein Kiel (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Μπενεβέντο (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Λιλ - Νις (Novasports3HD)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Βάλσπαρ Τσάμπονσιπ (Eurosport2HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή του Πάσχα 2 Μαΐου

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Τζένοα (Novasports1HD)
14:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ρομανδίας | 5ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport2HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Τελικός (Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Άγιαξ-Έμεν (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Κάλιαρι (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Αταλάντα (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Χερενφέιν (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Γιουβέντους (Novasports1HD)
19:00 Βελγικό πρωτάθλημα Play Off (Novasports4HD)
20:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 3η αγωνιστική: Nashville SC-Inter Miami CF (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Τελικός (Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ρόμα (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 30η αγωνιστική (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Μονακό - Λιόν (Novasports2HD)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Βάλσπαρ Τσάμπονσιπ (Eurosport2HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα του Πάσχα 3 Μαΐου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Τελικός (Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Τελικός (Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Πάρμα (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 36η αγωνιστική: Παρί FC-Τουλούζ (Novasports2HD)
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.