19/06/2021

Οι live αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββατοκύριακου, 19 και 20 Ιουνίου

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββατοκύριακου, 19 και 20 Ιουνίου

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββατοκύριακου, 19 και 20 Ιουνίου

ΣΑΒΒΑΤΟ

Ποδόσφαιρο
16:00 Ουγγαρία – Γαλλία, ΑΝΤ1
17:00 Αρης – ΠΑΟΚ, NOVASPORTS 1
17:00 Καλλιθέα – Νίκη Βόλου, ERTFLIX (ΕΡΤ SPORTS 1)
19:00 Πορτογαλία - Γερμανία, ΑΝΤ1
22:00 Ισπανία – Πολωνία, ΑΝΤ1
03:05 DC Γιουνάιτεντ – Ιντερ Μαϊάμι, NOVASPORTS 1

Μπάσκετ
17:00 Μεξικό - Σερβία, ΕΡΤ3
20:00 Ελλάδα - Πουέρτο Ρίκο, ΕΡΤ3
21:00 Σικάγο Σκάι – Κονέκτικατ Σαν (Γ), COSMOTE SPORT 9
03:30 Μπρούκλιν Νετς – Μιλγουόκι Μπακς, COSMOTE SPORT 4

Πόλο
18:30 FINA World League (Γ), μικρός τελικός, ERTFLIX (ERT SPORTS 2)
20:15 FINA World League (Γ), τελικός, ERTFLIX (ERT SPORTS 2)

Βόλεϊ
13:00 ΗΠΑ – Ρωσία, NOVASPORTS 2

Στίβος
18:00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ρουμανία, ERTFLIX (ERT SPORTS 3)

Τένις
13:00 ATP 500 Noventi Open, COSMOTE SPORT 6
15:00 ATP 500 cinch Championships-Queen’s, COSMOTE SPORT 8
15:30 ATP 500 Noventi Open, COSMOTE SPORT 6
17:00 ATP 500 cinch Championships-Queen’s, COSMOTE SPORT 8

UFC Fight Night
02:00 Chan Sung Jung - Dan Ige, COSMOTE SPORT 8

Ποδηλασία
13:30 Επινάλ (Γ), EUROSPORT

Γκολφ
20:00 US Open, NOVASPORTS 2

Μηχανοκίνητα
09:55 Moto3, grand prix Γερμανίας, 3α δοκιμαστικά, COSMOTE SPORT 7
10:50 MotoGP, grand prix Γερμανίας, 3α δοκιμαστικά, COSMOTE SPORT 7
11:05 Formula 3 Γαλλία, Le Castellet, 1ος Αγώνας, COSMOTE SPORT 5
11:50 Moto2, grand prix Γερμανίας, 3α δοκιμαστικά, COSMOTE SPORT 7
13:00 Formula 1, grand Prix France, 3α δοκιμαστικά, ERTFLIX (ERT SPORTS 1) & COSMOTE SPORT 5
13:30 Moto3, grand prix Γερμανίας, κατατακτήριες, COSMOTE SPORT 7
14:30 DTM, Μόντσα Ιταλία, NOVASPORTS 1
14:25 MotoGP, grand prix Γερμανίας, 4α δοκιμαστικά, COSMOTE SPORT 7
15:05 MotoGP, grand prix Γερμανίας, κατατακτήριες, COSMOTE SPORT 7
16:00 Formula 1, grand Prix France, κατατακτήριες, ΕΡΤ2 & COSMOTE SPORT 5
16:05 Moto2, grand prix Γερμανίας, κατατακτήριες, COSMOTE SPORT 7
17:20 MotoGP Rookies Cup, Γερμανία, Σάχσενρινγκ, 1ος Αγώνας, COSMOTE SPORT 7
17:35 Formula 3, Γαλλία, Le Castellet, 2ος Αγώνας, COSMOTE SPORT 5
23:30 Φόρμουλα E, Πουέμπλα, EUROSPORT

ΚΥΡΙΑΚΗ

Ποδόσφαιρο
19:00 Ιταλία – Ουαλία, ΑΝΤ1
19:00 Ελβετία – Τουρκία, Μακεδονία TV
00:00 Βενεζουέλα - Εκουαδόρ, OPEN TV
03:00 Κολομβία – Περού, OPEN
22:00 Τζιρόνα - Ράγιο Βαγεκάνο, COSMOTE SPORT 2
21:10 Ατλάντα Γιουνάιτεντ – Φιλαδέλφεια Γιούνιον, NOVASPORTS 3

Μπάσκετ
17:00 Πουέρτο Ρίκο – Μεξικό, ΕΡΤ3
20:00 Ελλάδα – Σερβία, ΕΡΤ3
20:00 Ιταλία – Ελλάδα (Γ), ERTFLIX (ERT SPORTS 1)

Βόλεϊ
22:00 Βραζιλία - Τουρκία (Γ), NOVASPORTS 1

Χάντμπολ
1:.30 Λούντβιχσαφεν – Κίελο, COSMOTE SPORT 9

Στίβος
17:00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ρουμανία, ERTFLIX (ERT SPORTS 3)

Μηχανοκίνητα
11:45 Moto3, grand prix Γερμανίας, COSMOTE SPORT 7
12:35 Formula 3 France, Le Castellet, 3ος Αγώνας, COSMOTE SPORT 5
13:05 Moto2, grand prix Γερμανίας, COSMOTE SPORT 7
14:30 DTM, Μόντσα Ιταλία, NOVASPORTS 1
14:30 MotoGP, grand prix Γερμανίας, COSMOTE SPORT 7
16:20 MotoGP Rookies Cup, Γερμανία, Σάχσενρινγκ, 2ος Αγώνας, COSMOTE SPORT 7
16:50 Formula 1, grand Prix France, ΕΡΤ2 & COSMOTE SPORT 5
23:30 Φόρμουλα E, Πουέμπλα, EUROSPORT

Τένις
15:00 ATP 500 Noventi Open, τελικός, COSMOTE SPORT 6
15.30 ATP 500 cinch Championships-Queen’s, τελικός, COSMOTE SPORT 8

Ποδηλασία
15:15 Επινάλ, EUROSPORT

Γκολφ
19:00 US Open, NOVASPORTS 2

Κατηγορία Sport+

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.