Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Πληθώρα κεραιών Fagor LTE από την AMF Electronics
Ποιότητα, απόδοση, εγγύηση και …επιλογή!
![ea42664f6751c936c50cc73c8cda4254 XL 4562671d](/wp-content/themes/yootheme/cache/45/ea42664f6751c936c50cc73c8cda4254_XL-4562671d.jpeg)
Με 7 κορυφαία και επώνυμα μοντέλα κεραιών, η AMF Electronics δίνει, από την FAGOR Ισπανίας, τη δυνατότητα επιλογής στους τεχνικούς για LTE λύσεις. Ξεκινώντας από την εντυπωσιακή Rhombus συναντάμε δύο μοντέλα με ενεργό ή παθητικό δίπολο. Η Rhombus αποδίδει υψηλή απολαβή 17/34 (η ενεργή ) dB και έχει άριστη μηχανική κατασκευή. Συνεχίζοντας, έχουμε τις κεραίες Diana και Diana X-trem με κάθε…Με 7 κορυφαία και επώνυμα μοντέλα κεραιών, η AMF Electronics δίνει, από την FAGOR Ισπανίας, τη δυνατότητα επιλογής στους τεχνικούς για LTE λύσεις. Ξεκινώντας από την εντυπωσιακή Rhombus συναντάμε δύο μοντέλα με ενεργό ή παθητικό δίπολο. Η Rhombus αποδίδει υψηλή απολαβή 17/34 (η ενεργή ) dB και έχει άριστη μηχανική κατασκευή. Συνεχίζοντας, έχουμε τις κεραίες Diana και Diana X-trem με κάθε μια να βγαίνει με ενεργό ή παθητικό δίπολο. Η διαφορά μεταξύ των δύο τύπων κεραιών είναι ότι η Diana αποδίδει απολαβή 16,5/ 32(η ενεργή) dB και η Diana X-trem αποδίδει 18,5/34 (η ενεργή) dB. Τέλος, συναντάμε την καθημερινή DIGIT 25 LTE με υποστήριξη καναλιών από το 21-60 και απολαβή 13dB.
- AMF Electronics
- τηλ.: 210-6229298