Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως 25/6/18
Παρακάτω θα βρείτε σχετική ενημέρωση που αφορά στα ανανεωμένα προγράμματα των αθλητικών καναλιών COSMΟΤΕ SPORT έως τις 25/6/18, με τις τελευταίες προσθήκες/αλλαγές. Περιηγηθείτε μέχρι κάτω για να εντοπίσετε την ημερομηνία η το αθλητικό γεγονός που σας ενδιαφέρει…
Ιούνιος
Δευτέρα 04.06.18
03.00 Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers, NBA Finals, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD
21.00 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Μπέτις, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Φάση των 16 REC COSMOTE SPORT2HD (02.06 08:00)
21.30 Βαλένθια-Θέλτα, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Φάση των 16 REC COSMOTE SPORT2HD (02.06 08:30)
22.00 Λεβάντε-Τζιρόνα, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Φάση των 16 REC COSMOTE SPORT2HD (02.06 09:00)
22.00 Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Λας Πάλμας-Εσπανιόλ, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Φάση των 16 REC COSMOTE SPORT2HD (02:06 09:30)
23.30 World Series of Poker Main Event 7 COSMOTE SPORT6HD
Τρίτη 05.06.18
20.00 Εκπομπή “PICK & ROLL” COSMOTE SPORT4HD
21.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Σεβίλη, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Φάση των 16 REC COSMOTE SPORT2HD (02.06 10:00)
21.00 Φενέρμπαχτσε-Τόφας, TBF Basketball Super League, 1ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.30 Βιγιαρεάλ-Μπιλμπάο, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Φάση των 16 REC COSMOTE SPORT2HD (02.06 10:30)
21:45 Αρμάνι Μιλάνο-Τρέντο, Lega Basket Serie A, 1ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Μπαρτσελόνα-Αλαβές, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Φάση των 16 REC COSMOTE SPORT2HD (02.06 11:00)
22.00 Ντοκιμαντέρ: ESPN 30 for 30: Fantastic Lies COSMOTE SPORT6HD
22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Μάλαγα-Ρεάλ Μαδρίτης, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Φάση των 16 REC COSMOTE SPORT2HD (02.06 11:30)
Τετάρτη 06.06.18
21.00 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Βαλένθια, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Προημιτελική Φάση REC COSMOTE SPORT2HD (02.06 16:00)
21.30 Σεβίλη-Μπαρτσελόνα, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Προημιτελική Φάση REC COSMOTE SPORT2HD (02.06 16:30)
22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Προημιτελική Φάση REC COSMOTE SPORT2HD (02.06 17:00)
22.00 Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Εσπανιόλ-Βιγιαρεάλ, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Προημιτελική Φάση REC COSMOTE SPORT2HD (02.06 17:30)
23.30 World Series of Poker Main Event 8 COSMOTE SPORT6HD
Πέμπτη 07.06.18
04.00 Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors, ΝΒΑ Finals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.30 Pregame Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Superfoods LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Superfoods, Stoiximan.gr Basket League, 2ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 Εσπανιόλ-Λεβάντε, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, 1ος Ημιτελικός REC COSMOTE SPORT2HD (03.06 08:00)
21.00 Postgame Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Superfoods LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 Φενέρμπαχτσε-Τόφας, TBF Basketball Super League, 2ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT5HD
21:45 Αρμάνι Μιλάνο-Τρέντο, Lega Basket Serie A, 2ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Μπαρτσελόνα-Ντεπορτίβο λα Κορρούνια, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, 2ος Ημιτελικός REC COSMOTE SPORT2HD (03.06 09:00)
22.00 Ντοκιμαντέρ: ESPN 30 for 30: Nature Boy COSMOTE SPORT6HD
22.00 Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 3ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
Παρασκευή 08.06.18
05.30 Los Angeles Sparks-Seattle Storm, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 Λεβάντε-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Τελικός 3ης Θέσης REC COSMOTE SPORT2HD (03.06 10:30)
22.00 Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Τελικός REC COSMOTE SPORT2HD (03.06 11:00)
22.00 Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 3ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.30 World Series of Poker Main Event 9 COSMOTE SPORT6HD
Σάββατο 09.06.18
04.00 Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors, ΝΒΑ Finals, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.00 WRC Ιταλία, Coiluna Loelle 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Τόφας-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 3ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19:30 Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 4ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Εκπομπή “Pregame Legends 2004-Spain National Team Legends” LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 Legends 2004-Spain National Team Legends, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
21:45 Τρέντο-Αρμάνι Μιλάνο, Lega Basket Serie A, 3ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.00 Εκπομπή “Postgame Legends 2004-Spain National Team Legends” LIVE COSMOTE SPORT1HD
Κυριακή 10.06.18
13.00 WRC Ιταλία, Sassari Argentiera 2, Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Αυστρία-Βραζιλία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.30 Pregame Παναθηναϊκός Superfoods-Ολυμπιακός LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Παναθηναϊκός Superfoods-Ολυμπιακός, Stoiximan.gr Basket League, 3ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
19:30 Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 4ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.45 FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 Postgame Παναθηναϊκός Superfoods-Ολυμπιακός LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 NASCAR Cup Series, Michigan Firekeepers Casino 400, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD
Δευτέρα 11.06.18
17.55 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ίντερ, 4th LaLiga Promises New Jersey International Tournament, Φάση Ομίλων REC COSMOTE SPORT2HD (09.06 16:30)
18.30 Μπαρτσελόνα-Νιου Γιορκ Σίτι, 4th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Φάση Ομίλων REC COSMOTE SPORT2HD (09.06 17:00)
20.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD
21.00 Τόφας-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 4ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT4HD
21:45 Τρέντο-Αρμάνι Μιλάνο, Lega Basket Serie A, 4ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 5ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.30 World Series of Poker Main Event 10 COSMOTE SPORT6HD
Τρίτη 12.06.18
04.00 Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers, ΝΒΑ Finals, Game 5 LIVE (εάν χρειαστεί) COSMOTE SPORT4HD
17.55 Ρεάλ Μαδρίτης-Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς, 4th LaLiga Promises New Jersey International Tournament, Φάση Ομίλων REC COSMOTE SPORT2HD (09.06 17:30)
18.30 Σεβίλη-Μπενφίκα, 4th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Φάση Ομίλων REC COSMOTE SPORT2HD (09.06 18:00)
20.00 Εκπομπή “PICK & ROLL” COSMOTE SPORT4HD
22.00 Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 5ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Ντοκιμαντέρ: ESPN 30 for 30: Hit it Hard COSMOTE SPORT6HD
Τετάρτη 13.06.18
17.55 4th LaLiga Promises New Jersey International Tournament, Προημιτελικός REC COSMOTE SPORT2HD (09.06 18:30)
18.30 4th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Προημιτελικός REC COSMOTE SPORT2HD (09.06 19:00)
21.00 Athens Equestrian Festival Κύπελλο Εθνών 2018 REC COSMOTE SPORT6HD
21.00 Φενέρμπαχτσε-Τόφας, TBF Basketball Super League, 5ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
21:45 Αρμάνι Μιλάνο-Τρέντο, Lega Basket Serie A, 5ος Τελικός LIVE (εάν χρειαστεί) COSMOTE SPORT8HD
23.30 World Series of Poker Main Event 11 COSMOTE SPORT6HD
Πέμπτη 14.06.18
02.00 Connecticut Sun-Washington Mystics, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.30 Pregame Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Superfoods LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.55 4th LaLiga Promises New Jersey International Tournament, Προημιτελικός REC COSMOTE SPORT2HD (09.06 19:30)
18.30 4th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Προημιτελικός REC COSMOTE SPORT2HD (09.06 20:00)
19.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Superfoods, Stoiximan.gr Basket League, 4ος Τελικός LIVE (εάν χρειαστεί) COSMOTE SPORT4HD
21.00 Postgame Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Superfoods LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00 Ντοκιμαντέρ: ESPN 30 for 30: Brothers in Exile COSMOTE SPORT6HD
Παρασκευή 15.06.18
04.00 Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors, ΝΒΑ Finals, Game 6 LIVE (εάν χρειαστεί) COSMOTE SPORT4HD
09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.50 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.05 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.00 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 4th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, 1ος Ημιτελικός REC COSMOTE SPORT2HD (10.06 17:00)
18.00 4th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, 2ος Ημιτελικός REC COSMOTE SPORT2HD (10.06 17:50)
21.00 Τόφας-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 6ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
21:45 Τρέντο-Αρμάνι Μιλάνο, Lega Basket Serie A, 6ος Τελικός LIVE (εάν χρειαστεί) COSMOTE SPORT8HD
23.30 World Series of Poker Main Event 12 COSMOTE SPORT6HD
ACB Liga Endesa, 1ος Τελικός
Σάββατο 16.06.18
09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.50 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.30 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.25 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.05 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.00 4th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Αγώνας Επίδειξης REC COSMOTE SPORT2HD (10.06 19:00)
Κυριακή 17.06.18
09.35 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.35 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.05 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.45 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.30 Pregame Παναθηναϊκός Superfoods-Ολυμπιακός LIVE COSMOTE SPORT4HD
18.00 4th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Τελικός REC COSMOTE SPORT2HD (10.06 20:00)
19.00 Παναθηναϊκός Superfoods-Ολυμπιακός, Stoiximan.gr Basket League, 5ος Τελικός LIVE (εάν χρειαστεί) COSMOTE SPORT4HD
19.00 Φενέρμπαχτσε-Τόφας, TBF Basketball Super League, 7ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Postgame Παναθηναϊκός Superfoods-Ολυμπιακός LIVE COSMOTE SPORT4HD
21:45 Αρμάνι Μιλάνο-Τρέντο, Lega Basket Serie A, 7ος Τελικός LIVE (εάν χρειαστεί) COSMOTE SPORT8HD
ACB Liga Endesa, 2ος Τελικός
Δευτέρα 18.06.18
03.00 Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers, ΝΒΑ Finals, Game 7 LIVE (εάν χρειαστεί) COSMOTE SPORT4HD
13.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD
23.30 World Series of Poker Main Event 13 COSMOTE SPORT6HD
Τρίτη 19.06.18
13.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή “PICK & ROLL” COSMOTE SPORT4HD
20.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Ντοκιμαντέρ: ESPN 30 for 30: This was the XFL COSMOTE SPORT6HD
ACB Liga Endesa, 3ος Τελικός
Τετάρτη 20.06.18
13.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.30 World Series of Poker Main Event 14 COSMOTE SPORT6HD
Πέμπτη 21.06.18
13.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Ντοκιμαντέρ: ESPN 30 for 30: Tommy COSMOTE SPORT6HD
ACB Liga Endesa, 4ος Τελικός
Παρασκευή 22.06.18
12.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DE FRANCE, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DE FRANCE, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.30 World Series of Poker Main Event 15 COSMOTE SPORT6HD
Σαββάτο 23.06.18
05.00 Las Vegas Aces-New York Liberty, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.30 ATP 500 Gerry Weber Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DE FRANCE, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.00 ATP 500 Gerry Weber Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.00 ATP 500 Fever Tree Championships, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DE FRANCE, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 ATP 500 Fever Tree Championships, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 Red Bull Air Race World Championship, Ουγγαρία, Βουδαπέστη, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
ACB Liga Endesa, 5ος Τελικός
Κυριακή 24.06.18
10.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Τσεχία, Οστράβα, 1ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Τσεχία, Οστράβα, 2ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Τσεχία, Οστράβα, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Τσεχία, Οστράβα, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 Red Bull Air Race World Championship, Ουγγαρία, Βουδαπέστη, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.50 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Τσεχία, Οστράβα, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 ATP 500 Fever Tree Championships, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.45 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DE FRANCE, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.20 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Τσεχία, Οστράβα, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Τσεχία, Οστράβα, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 NASCAR Cup Series, Sonoma Toyota Save Mart 350, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
Δευτέρα 25.06.18
20.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD
23.30 World Series of Poker Main Event 16 COSMOTE SPORT6HD